داستان عاشقانه «عشق در اتاق غربی»

<

انی کاظمی

مؤسس تاریخ ما | علاقه‌مند یا عاشق کنکاش در تواریخ ملل، ادیان و مذاهب، تاریخ و فلسفه می‌باشم | همواره این امید را داشته‌ام که بتوانم یک گام مثبت در راستای بهبود وضعیت فرهنگی کشورم، همچنین بهبود حافظه تاریخی مردم کشورم بردارم | از طریق کلیه شبکه های اجتماعی با نام‌کاربری enikazemi می‌توانید با من در ارتباط باشید.

دیدگاه بگذارید

4 نظر در "داستان عاشقانه «عشق در اتاق غربی»"

دنبال کردن
avatar
مرتب کردن بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین رای
ensi
مهمان
ensi

قشنگ بود.ممنون.آخرش که چی این همه بکش نکشو از این داستانا.ادامه هم داره مثلا بنویسی بعد این همه دردسر همون چیزیه که میخواستن.عشق یعنی چی؟؟؟؟؟؟

بهاره
مهمان
بهاره

جالب بود.خیلی ساده! شاید چون خیلی خلاصه شده بود.ولی به پای داستانهای عاشقانه ی خودمون نمی رسه.این دوتا خیلی راحت به هم رسیدن.اگه چینی ها داستان شیرین و فرهاد رو بخونن چی میگن!!!!!!!

شاذان
مهمان
شاذان
اینها همه درس است برای اینکه انسان وقت خود را به بطالت نگذراند هدف والایی در زندگی خود انتخاب کند و در این راه آماده مبارزه با تمام سختی ها باشد تا اینکه به هدف برسد اما مهمتر این است که هدف ما در زندگی چست ؟ آیا می توان رسیدن به پول و دارایی را هدف شمرد ؟ کامروایی چیست ؟ و هزاران سوال دیگر که من جواب هیچکدامشان را ندارم و بسیار برای خود متاسفم که دارد عمرم باارزش ترین سرمایه ام از دست می رود و من هنوز در بچگی خود قرار دارم و هنوز هم بزرگ… مطالعه کامل... »
لیلی
مهمان
لیلی

عشق حقیقی و واقعی رو فقط میشه در قدیم توی زمان های دور پیدا کرد امروزه تو این زمان چیزی از عشق نمونده

wpDiscuz