کرم آرسکلوکس – Celadrin+Menthol

0

نقد، بررسی و اطلاعات دارو کرم آرسکلوکس Celadrin+Menthol – توضیحات، نام های تجاری، اشکالات و مصرف دوران بارداری در تاریخ ما

توضیحات

اطلاعات تخصصی

موارد مصرف کرم آرسکلوکس

استئوآرتريت يک بيماري تخريبي و پيشرونده مفاصل است و همه ساله در سراسر دنيا سبب ناتواني و از کار افتادگي جمعيت زيادي را به بيماران تحميل مي کند.
علائم شايع، شامل درد، خشکي و کاهش دامنه حرکت مفاصل مي باشد که باعث محدوديت حرکات عادي زندگي روزمره، شامل بلند شدن از صندلي، راه رفتن، حفظ تعادل و استفاده از پله مي شود. در پاسخ به درد و خشکي مفاصل، بيماران مبتلا به استئوآرتريت تمايل دارند فعاليت خود را کاهش دهند که سبب تحليل رفتن بيشتر عضلات شده و در نتيجه محدوديت بيشتري در انجام فعاليت هاي زندگي روزمره ايجاد مي کند.
بنابراين انجام مداخله درماني با هدف کاهش درد، براي بالا بردن کيفيت زندگي بيماران مبتلا به استئوآرتريت، ضرورت دارد. از نظر کلينيکي ثابت شده است که سلادرين مي تواند به سرعت، درد را کاهش داده و انعطاف پذيري و حرکت روان مفاصل را بهبود بخشيد.
ترکيب خاص Celadrin در کنار ساير ترکيبات موجود در کرم ARCECLOX، مطابق با اصول علمي و به گونه اي فرموله شده که به سرعت جذب شود و اثري سريع، مداوم و تجمعي در تسکين درد داشته باشد.
کرم ARCECLOX به دليل ترکيب منحصر بفرد خود، غشاي سلول هاي کل بدن را تقويت کرده، ذخيره مايع مفصلي را افزايش مي دهد و باعث انعطاف پذيري و کاهش درد مفاصل و استخوان ها مي شود.
درماني که بتواند درد را در بيماران مبتلا به استئوآرتريت برطرف کند، مي تواند باعث توزيع يکنواخت تر وزن روي مفاصل شده، از اين طريق پايداري و حرکت بيمار را بهبود بخشيد.

نام های تجاری

اسامی تجاری موجود در ایران

نام تجاری
کرم آرسکلوکس

اشکال دارویی

کد ژنریک نام شکل دارویی پرخطر دما حیاتی برچسب هشدار بالا

مصرف در بارداری

Leave A Reply

Your email address will not be published.