تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

پرستاری از سالمند

عکس Image result for Nursing of the elderly eldery Tarikhema.org

سالمندی بخشی از چرخه زندگی است و مراقبت از سالمندان متناسب با نیاز و انتظار ایشان برای بیشتر خانواده ها دشوار است. علی رغم نظر مردم، سالمندی و پیری دوره‌ی ناامیدی و ناتوانی نیست و با همراهی و همدلی با سالمندان می‌توانیم این دوره از زندگی را برای عزیزمان در منزل سالم و شاد و همراه با آرامش بسازیم و امید به زندگی را در دل آنها افزایش دهیم.

چرا مراقبت از سالمند در منزل؟

بیشتر خانواده‌ها به جهت حس علاقه و انجام وظیفه ترجیح می‌دهند به جای آسایشگاه از سالمند در منزل خودشان مراقبت کنند و به نحوه پرستاری و بهداشت محیط و تغذیه کنترل کامل داشته باشند و همچنین سالمند را از حس غربت و تنهایی و یأس به دور کنند و امنیت و آرامش را به ایشان هدیه کنند.

به هرحال، اگر یکی از والدینتان در منزل شما زندگی می کند؛ مسائل عاطفی، جسمی و مالی او مرتبط به شماست و باید در این رابطه دقت لازم را داشته باشید.

اگر هم وضعیت جسمانی سالمند به صورتی باشد که از پس کارهای روزانه و شخصی خود برنیاید و شما وقت کافی برای رسیدگی و یا بودن در کنارش را نداشته باشید، باید پرستاری از سالمند با تجربه و کاردان برای مراقبت از سالمند در منزل استخدام کنید. همچنین حضور همیار سالمند باعث می شود بیماری آنها هم سریع تر بهبود یابد .

مرکز مراقبتی پرستاری «توان سلامت» همراه شما در مراقبت از سالمند در منزل

این مرکز مراقبتی پرستاری با هدف بهبود و ارتقای سطح سلامت جامعه و در جهت کمک به هموطنان عزیز و افرادی که سالمند در منزل دارند، تاسیس شده است. مرکز مراقبتی توان سلامت دارای بهترین، مجرب ترین و با تجربه ترین پرسنل جهت مراقبت از سالمندان ، مراقبت از کودکان ، پرستاری از بیماران در منزل، خدمات پزشکی و ویزیت در منزل، فیزیوتراپی در منزل، همراهی در بیمارستان و ده ها زمینه دیگر است.

مرکز توان سلامت به صورت ۲۴ ساعته و همه ایام هفته پاسخگوی سؤالات شما عزیزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره متناسب با نیاز و شرایط خود با شماره های ثابت ۰۲۱۷۷۵۰۵۹۱۹ و ۰۲۱۷۷۵۳۴۸۸۶ و تلفن همراه ۰۹۹۰۰۱۳۳۹۰۰ تماس بگیرید.

لازم به ذکر است پرسنل مرکز توان سلامت از مجرب ترین و با تخصص ترین پرستاران و مراقبان در حیطه‌ی کاری خود هستند و برای مراقبت و نگهداری از کودکان ، سالمندان و یا بیماران آلزایمر ، پارکینسون ، ام اس و دیگر بیماران آموزش های لازم را دیده اند و از نظر تعامل رفتاری و ایجاد حس دوستانه با مددجو سرآمد می باشند.

Related image

خرید مجموعه کتاب های تاریخی

2
دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
دنبال کردن
علیرضا بابکان
مهمان
علیرضا بابکان
امتیاز :
     

خدمات پشتیبانی شون خیلی منظمه

afshin azimloo
مهمان
afshin azimloo

سلام.من تماس گرفتم . طبق توضیحات کارشناس تعهدات و پشتیبانی شون خیلی جالبه ولی تو هزینه تخفیف ندارن.