پرستاری از سالمند

پرستاری از سالمند و کودک در تهران و کرج
پرستاری از سالمند و کودک در تهران و کرج

سالمندی بخشی از چرخه زندگی است و مراقبت از سالمندان متناسب با نیاز و انتظار ایشان برای بیشتر خانواده ها دشوار است. علی رغم نظر مردم، سالمندی و پیری دوره‌ی ناامیدی و ناتوانی نیست و با همراهی و همدلی با سالمندان می‌توانیم این دوره از زندگی را برای عزیزمان در منزل سالم و شاد و همراه با آرامش بسازیم و امید به زندگی را در دل آنها افزایش دهیم.

چرا مراقبت از سالمند در منزل؟

بیشتر خانواده‌ها به جهت حس علاقه و انجام وظیفه ترجیح می‌دهند به جای آسایشگاه از سالمند در منزل خودشان مراقبت کنند و به نحوه پرستاری و بهداشت محیط و تغذیه کنترل کامل داشته باشند و همچنین سالمند را از حس غربت و تنهایی و یأس به دور کنند و امنیت و آرامش را به ایشان هدیه کنند.

به هرحال، اگر یکی از والدینتان در منزل شما زندگی می کند؛ مسائل عاطفی، جسمی و مالی او مرتبط به شماست و باید در این رابطه دقت لازم را داشته باشید.

اگر هم وضعیت جسمانی سالمند به صورتی باشد که از پس کارهای روزانه و شخصی خود برنیاید و شما وقت کافی برای رسیدگی و یا بودن در کنارش را نداشته باشید، باید پرستاری از سالمند با تجربه و کاردان برای مراقبت از سالمند در منزل استخدام کنید. همچنین حضور همیار سالمند باعث می شود بیماری آنها هم سریع تر بهبود یابد.

در واقع نگهداری از سالمندان در منزل باعث می شود:

  1. اضطراب و تشویش خانواده در مورد عزیزشان ار بین برود.
  2. سالمندان کمتر دچار افسردگی شوند و سلامت روانی‌شان تامین شود.
  3. سطح بهداشت جسمی سالمند بالاتر باشد.
  4. اعضای خانواده همراه و همدل سالمند باشند.
  5. زمان بیشتری برای در کنارهم بودن و مراقبت از سالمند در اختیار اعضای خانواده است.

چرا باید پرستاری از سالمند را به افراد با تجربه و متخصص در این زمینه بسپاریم؟

پرستاری از سالمند به علت کهولت سن این عزیزان کاری سخت و دشوار است و افراد معمولی توان و حوصله کافی برای انجام این کار را ندارند. به همین علت باید پرستاری از سالمند به افراد باتجربه و متخصص در این زمینه سپرده شود.

مرکز مراقبتی پرستاری «توان سلامت»

این مرکز مراقبتی پرستاری با هدف بهبود و ارتقای سطح سلامت جامعه و در جهت کمک به هموطنان عزیز و افرادی که سالمند در منزل دارند، تاسیس شده است. مرکز مراقبتی توان سلامت دارای بهترین، مجرب ترین و با تجربه ترین پرسنل جهت مراقبت از سالمندان ، مراقبت از کودکان ، پرستاری از بیماران در منزل، خدمات پزشکی و ویزیت در منزل، فیزیوتراپی در منزل، همراهی در بیمارستان و ده ها زمینه دیگر است مانند:

  • پرستاری از سالمند در تهران و کرج

مرکز توان سلامت به صورت ۲۴ ساعته و همه ایام هفته پاسخگوی سؤالات شما عزیزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره متناسب با نیاز و شرایط خود با شماره های ثابت ۰۲۱۷۷۵۰۵۹۱۹ و ۰۲۱۷۷۵۳۴۸۸۶ و تلفن همراه ۰۹۹۰۰۱۳۳۹۰۰ تماس بگیرید.

لازم به ذکر است پرسنل مرکز توان سلامت از مجرب ترین و با تخصص ترین پرستاران و مراقبان در حیطه‌ی کاری خود هستند و برای مراقبت و نگهداری از کودکان ، سالمندان و یا بیماران آلزایمر ، پارکینسون ، ام اس و دیگر بیماران آموزش های لازم را دیده اند و از نظر تعامل رفتاری و ایجاد حس دوستانه با مددجو سرآمد می باشند.

پرستاری از سالمند در تهران
پرستاری از سالمند در تهران
اشتراک
دنبال کردن
guest
3 Comments
بیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
علیرضا بابکان
امتیاز :
     

خدمات پشتیبانی شون خیلی منظمه

afshin azimloo

سلام.من تماس گرفتم . طبق توضیحات کارشناس تعهدات و پشتیبانی شون خیلی جالبه ولی تو هزینه تخفیف ندارن.

زهرا نیاکان

چه جالب منم بابت تخفیف پرسیدم گفتن از ما خدمات و پشتیبانی حرفه ای بخواین.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x