گلیم فرش ماشینی | ویکی تاریخچه فرش

گلیم فرش ماشینی

از جمله فرش های فانتزی می باشد که از فرش های ماشینی محبوب بین ایرانی ها می باشد. از برای پهن کردن در جاهایی که از رفت و آمد زیادی برخوردار است مانند راه پله و یا آشپزخانه استفاده میگردد.

گلیم فرش های ماشینی از جنس بی اس اف می باشند و این جنس استفاده شده برای گلیم فرش از ویژگی های بسیار مناسب آن می باشد. از دیگر ویژگی های گلیم فرش می توان به آسانی شست و شو گلیم فرش و همچنین تمیز کردن آن اشاره داشت که شما گلیم فرش را هر گاه که خواستید می توانید به راحتی تمیز کرده و دوباره در جایی که قرار است پهن کنید قرار بدهید.

 

ویکی تاریخچه فرش گلیم فرش ماشینی

 

در صورتی که می خواهید فرش برای اتاق کودک انتخاب نمایید بهتر است که از گلیم فرش استفاده نکنید زیراکه فرش اتاق کودک باید نرم باشد ولی گلیم فرش دارای این ویژگی مورد نظر نمی باشد. بر خلاف اینکه گلیم فرش برای اتاق کودک مناسب نیست ، انتخابی بسیار عالی برای آشپزخانه می باشد زیراکه محیط آشپزخانه دارای آلودگی بسیار زیاد و چربی می باشد و گلیم فرش که بدون پرز است انتخابی عالی خواهد بود.

همچنین در ادامه باید بیان داشت بهتر است که خرید گلیم فرش با قیمتی ارزان انجام بشود زیراکه درمحیط آشپزخانه ممکن است سوختگی فرش صورت بگیرد و در صورتی که فرش گرانقیمت برای محیط آشپزخانه انتخاب کرده باشید برای شما انتخابی مناسب نخواهد بود و جایگزین کردن گلیم فرش برای شما بسیار هزینه بر خواهد بود.

دسته بندی مطلب: اطلاعات عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


رفتن به نوارابزار