تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

شوهرم دیگه دوستم نداره چیکار کنم؟

علامت های اینکه شوهرتان دیگر دوستتان ندارد
– بی‎ علاقگی
– به هر قیمتی می خواهد که ظاهر خویش را تغییر دهید
– رویاهای شما را نادیده می گیرد
– به حریم خصوصی تان تجاوز می کند
– در ملا عام شما را سرزنش می کند
– شما را در اولویت نمی گذارد
– از صحبت های جدّی و مهم گریزان است
– با احساسات تان بازی می کند
– دیگر نمی گوید دوستتان دارد
– کم تر با شما تماس می گیرد
– دیگر تحسین تان نمی کند
علامت های مردی که همسرش را دوست دارد
– هنگامی که با شماست حس خوشحالی می کند
– کاری که دوست دارید را انجام می دهد
– آخرهفته های خویش را با شما می گذراند
– بیش از اندازه مراقبتان است
– از لمس کردن شما لذت می برد
– به نیازهایتان توجه دارد
– مردان عاشق به زندگی شما هیجان میدهند

راه های نجات زندگی در هنگامی که همسرتان دیگردوستتان ندارد

به ظاهر خویش اهمیت دهید

بسیار دیده می شود خانم‌ها چند سال بعد از ازدواج دیگر به ظاهر خویش اهمیت نمی دهند و خود را رها می کنند. درحالی که بعد از ازدواج هم باید همیشه آراسته باشید و به ظاهر خویش اهمیت دهید. برای رفتن به آرایشگاه برنامه هفتگی داشته باشید. تلاش کنید از مدل موها و آرایش جدید استفاده کنید. چنانچه توان مالی ندارید میتوانید خودتان به آرایش موهای خویش بپردازید و لباسی زیبا به تن کنید. مطمئن باشید که همسرتان متوجه تغییر شما خواهد گردید و وضعیت از آن پس کمی بهتر می شود. ورزش کنید با ورزش نه تنها میتوانید به وزن ایده‌ال خویش برسید بلکه قلب و پوستی سالم خواهید داشت. هنگامی که شما حس خوبی نسبت بخود داشته باشید مطمئنا شوهرتان همین حس را نسبت به شما پیدا می کند.

همسرتان را غافلگیر کنید

پایان هفته بدون برنامه ریزی و آگاهی قبلی همسر خویش را بیرون ببرید یا هدیه ای هر چند کوچک به وی دهید. این هدیه میتواند حتی یک شاخه گل باشد. خود را به جای همسرتان بگذارید و از خویش سوال کنید چنانچه جای او بودم چه چیزی من را غافلگیر می کرد؟ این هدیه میتواند خاطرات زیبای قبل را به یاد شما آورد.

وی را بدون قید و شرط دوست داشته باشید

عشق معامله نیست، بدین ترتیب عشقتان را بر پایه اینکه همسرتان چه قدر دوستتان دارد، بنا نکنید و تصمیم بگیرید که همسرتان را بی قید و شرط دوست داشته باشید. طبیعی است که چنانچه عشق و محبّت دریافت نکنید، خشم و نفرت در دلتان جوانه بزند. متأسفانه این احساسات منفی جذابیتتان را کم تر می کند و به این ترتیب عشق شوهرتان هم کم تر می شود. البته عشق بدون قید و شرط به این معنی نیست که خودتان را تسلیم سوء استفاده های همسرتان بکنید. چنانچه هنوز ارتباط ی سالمی دارید، به عشق بی نهایتتان به همسرتان پایبند بمانید.

به وی احترام بگذارید، حتی بیشتر

غرور برای مردان حیاتی است. بنابراین تلاش کنید نهایت احترام را به همسرتان بگذارید تا وی هم با شما بااحترام برخورد کند. به نظرها و تصمیم های همسرتان احترام بگذارید و قدر وقتی را که برای شما و زندگیتان می گذارد، بدانید. زندگی مشترکتان را محترم بشمارید و همواره وی را در تمام تصمیم گیری ها، شامل کارهای منزل، تربیت فرزندان و آینده مشترکتان مشارکت دهید.

به آزادی اش احترام بگذارید

در دوران نامزدی و آشنایی به او نشان دهید که شما هیچ نمی خواهید شخصیتش را تغییر دهید، با این کار ثابت می شود که شما وی را همانطور که هست، قبول دارید. با این کار به وی احساس ازادی می دهید. اصلاً برای طرف مقابل محدودیت ایجاد نکنید. اشخاص از محدود شدن بیزار هستند بنابراین محدودیت ایجاد نکنید. با این کار او حس بهتری نسبت به شما پیدا می کند.

دادن احساس خوب را فراموش نکنید

تا آن جا که برایتان میسر است از ترغیب طرف مقابل پرهیز نکنید چون هنگامی که او را نسبت به خودش خوشبین می کنید وی به شما هم خوشبین می شود. روشن تر بگوییم وقتی که همیشه از دیگران انتقاد کنید سرانجام به جایی میرسید که آن ها را نسبت به خودشان بدبین می کنید و این بدبینی عاقبت بخود شما باز می گردد و به محبوبیت تان لطمه می زند. این طبیعت بشر است که از آدمی که بسیار از وی انتقاد کند، خوشش نمی آید.

مشابه

  • شوهرم دیگه دوستم نداره چیکار کنم
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.