باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
خانه » استانها » گلستان » بکارگیری ظرفیت رسانه ملی برای برندسازی جشنواره «پاییز هزار رنگ»
بکارگیری ظرفیت رسانه ملی برای برندسازی جشنواره «پاییز هزار رنگ»

بکارگیری ظرفیت رسانه ملی برای برندسازی جشنواره «پاییز هزار رنگ»

عبدالرضا دادبود در گفتگو با خبرنگار «تاریخ ما» در خصوص برگزاری جشنواره پاییز هزاررنگ گرگان، اظهار کرد: جشنواره هزار رنگ از هفتم تا نهم آذر در گرگان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: ستادی به همین منظور در شهرداری تشکیل شده و در آن افرادی از سازمان، اعضای شورای شهر، علاقمندان خارج از مجموعه شهرداری و کارشناس مختلف حضور دارند.

دادبود افزود: در حال مذاکره با دستگاه های مختلف از جمله اصناف برای کمک در «جشنواره خرید» و میراث فرهنگی برای تخفیف در هتل ها و رستوران ها و غیره هستیم.

وی با بیان این که پیگیر مشارکت گرفتن از دستگاه های مختلف هم هستیم، تأکید کرد: ولی بیشتر برنامه ریزی ها و هزینه های جشنواره بر دوش شهرداری و ستاد جشنواره است.

شهردار گرگان در خصوص برندسازی گفت: بیشترین تمرکز را برای رسانه ملی انجام می دهیم که امیدواریم آن را به همه بشناسانیم.

دادبود گفت: مستنداتی ساخته شده و جشن ها و قسمت های مختلف جشنواره از برخی از شبکه های سراسری بخش خواهد شد.

وی با بیان این که از مهمانان ملی مانند بازیگران و مجریان برای حضور در جشنواره دعوت خواهد شد، اضافه کرد: همچنین به دلیل اهمیت پرداختن به مباحث فرهنگی و اجتماعی از سفرای چند کشور هم برای شرکت در این جشنواره دعوت شده است.

قسمت های مختلف جشنواره

شهردار گرگان اظهار کرد: برنامه های مختلفی برای برپایی این جشنواره از جمله مسابقه عکاسی و مسابقه فیلم کوتاه با موضوع پاییز هزار رنگ که در سطح ملی برگزار خواهد شد، در نظر گرفتیم.

وی افزود: مسابقات کاردستی برای کودکان، همایش دوچرخه سواری، رالی خانوادگی به صورت ملی بخش دیگری از برنامه‌های این جشنواره است.

دادبود بیان کرد: تور گرگان‌گردی و بازدید از بافت تاریخی گرگان را در ایام این جشنواره خواهیم داشت و بازی‌های بومی و محلی، ورزش باستانی، پخت کیک بزرگ ویژه پاییز هزار رنگ، ایجاد گذرگاه‌های ورزشی و فرهنگی در پارک جنگلی النگدره هم در این ایام اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: بازارچه صنایع دستی و جشنواره غذا هم در جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان اجرا خواهد شد.

شهردار گرگان خاطرنشان کرد: برنامه‌های جشنواره پاییز هزار رنگ در کل گرگان انجام خواهد شد اما تمرکز برنامه‌ها در پارک جنگلی النگدره خواهد بود و جشن ویژه این جشنواره هم در پارک جنگلی النگدره اجرا می‌شود.

تازه ترین اخبار میراث فرهنگی ایران و جهان را در تاریخ ما دنبال کنید.
برچیده از سایت مهر

برچسب ها :

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است