هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه » استانها » مازندران » نهضتی با پشتوانه اجتماعی برای توسعه مازندران به راه افتد
نهضتی با پشتوانه اجتماعی برای توسعه مازندران به راه افتد

نهضتی با پشتوانه اجتماعی برای توسعه مازندران به راه افتد

به گزارش خبرنگار «تاریخ ما»، بهرام سرمست صبح پنجشنبه در مراسم معارفه استاندار مازندران و جلسه شورای اداری با اشاره به انتخاب احمد حسین زادگان به عنوان استاندار جدید، بومی بودن، تنوع تجربه مدیریت در حوزه های مختلف را از جمله شاخص های انتخاب برشمرد و گفت: تعامل سازنده و روابط حسنه با نمایندگان برای مدیریت ارشد استان سرمایه محسوب می شود تا امور استان پیگیری شود.

وی نقش هدایتگرانه نماینده ولی فقیه در استان، پشتوانه سیاسی احزاب و جریانات سیاسی و مقبولیت و سرمایه اجتماعی را در انتخاب استاندار جدید مورد توجه دانست و گفت: کسب و حفظ این مقبولیت امری مهم است و باید به آن توجه شود.

سرمست ادامه داد: مازندران با این همه ظرفیت و پتانسیل هنوز نتوانسته به جایگاه واقعی خود برسد درحالی که از ظرفیت های توسعه فراوانی برخودار است و از آن می تواند در راستای توسعه کشور بهره برد.

سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور خواهان تدوین برنامه توسعه، تشکیل بنیاد توسعه و اتاق های فکر و بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه استان شد و گفت: همچنین باید آسیب شناسی در زمینه توسعه نیافتگی حمل و نقل و زیرساخت های استان صورت گیرد.

وی با اظهار اینکه مازندران دارای سرمایه عظیم انسانی در سطح کشور است تصریح کرد: نهضتی با پشتوانه سرمایه اجتماعی برای پیشرفت و توسعه استان ایجاد و راه اندازی شود.

سرمست با عنوان اینکه بسیاری از استان ها در زمینه خاصی دارای برند هستند یادآور شد: با وجود اینکه مازندران در زمینه برنج موفقیت دارد برای هویت بخشی و ترسیم الگوی توسعه چه برنامه ای طراحی شده است.

در این مراسم احمد حسین زادگان به عنوان استاندار جدید مازندران معرفی و از تلاش های محمد اسلامی استاندار سابق تقدیر شد.

تازه ترین اخبار میراث فرهنگی ایران و جهان را در تاریخ ما دنبال کنید.
برچیده از سایت مهر

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است