چند تیم از کورس قهرمانی خارج می شوند؟

به گزارش خبرگزاری تاریخ ما، هفته ششم از مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال ساعت۲۲ امشب (یکشنبه) در شهرهای تهران ، ساوه و کرج برگزار می‌شود. با برگزاری بازی های امشب چند تیم از کورس قهرمانی خارج شوند. در تهران تیم‌های مس سونگون و گیتی پسند اصفهان با هم روبه‌رو می‌شوند. با توجه به محرومیت مسی ها از میزبانی مقابل گیتی‌پسند، بازی این تیم با اصفهانی ها در سالن هندبال تهران برگزار می‌شود.

کفپوش این سالن به کفپوش سالن پورشریفی تبریز و سبک بازی مسی ها شباهت دارد و آن‌ها به این دلیل این سالن را برای میزبانی این دیدار انتخاب کردند تا در پایتخت به دنبال تثبیت صدرنشینی خود باشند. شاگردان علی افضل و احمد باغبانباشی در تقابل با تیم سابق خود انگیزه‌های زیادی دارند. این در حالی است که گیتی پسند ها چیزی برای از دست دادن ندارند و برای پیروزی در این بازی باید به آب و آتش بزنند تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند.

در دیگر بازی این هفته سن ایچ ساوه میزبان کراپ الوند است. دو تیم در دور رفت در الوند به تساوی رضایت دادند و سن ایچ در بازی خانگی مصمم به پیروزی است. هر دو تیم همچنان از شانس بالایی برای قهرمانی برخوردارند و به نظر می‌رسد تیم بازنده در این دیدار کار دشواری برای رسیدن به قهرمانی خواهد داشت.

در سومین بازی دو تیم مقاومت البرز و فرش آرای مشهد با هم روبرو می شوند. مقاومت در بازی رفت در مشهد شکست سنگینی را به فرش آرا تحمیل کرد با این حال در ادامه عملکرد چندان خوبی نداشتند و به نظر می‌رسد بازی دو تیم که شانس کمی برای قهرمانی در لیگ برتر دارند تنها برای رسیدن به یک جایگاه بهتر در جدول رده بندی است.

پایان خبر / تاریخ ما

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.