آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
خانه » صنایع دستی » با حکم رئیس سازمان میراث‌فرهنگی پویا محمودیان به سمت معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور منصوب شد
با حکم رئیس سازمان میراث‌فرهنگی پویا محمودیان به سمت معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور منصوب شد

با حکم رئیس سازمان میراث‌فرهنگی پویا محمودیان به سمت معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور منصوب شد

با حکمی از سوی معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی – تاریخ‌ما، صنایع‌دستی و گردشگری، پویا محمودیان به‌عنوان معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان منصوب شد.
 

در این حکم که به امضای علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی – تاریخ‌ما، صنایع‌دستی و گردشگری رسیده است، پویا محمودیان که پیش از این سرپرست معاونت صنایع‌دستی بود به عنوان معاون این حوزه منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

«نظر به تعهد و تجارب سرکار عالی، به موجب این حکم به‌عنوان “معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی” سازمان منصوب می‌شوید.

سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و تعیین خط‌مشی و اولویت‌های امور صنایع‌دستی به منظور معرفی جهانی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فاخر ایران به‌عنوان میراث مادی و معنوی کشور، توسعه کمی و بهبود کیفی همراه با افزایش حجم صادرات صنعتگران و بازرگانان صنایع‌دستی، حضور کارآمد و موثر بازارهای جهانی، ثبت اصالت آثار صنایع‌دستی و هنرهای سنتی ایران در سطح بین‌المللی، ارتقای سطح آموزش با هدف انتقال هنر و فرهنگ این سرزمین به نسل‌های آتی و ایجاد فضای رقابت سالم در حوزه پژوهش، تولید و بازرگانی این صنعت، از اهم وظایفی است که انتظار می‌رود در راستای تحقق اهداف و ماموریت‌های سازمان اقدام شایسته به عمل آید.

توفیق روزافزانتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»

محمودیان پیش از این رئیس اداره ترویج معاونت صنایع‌دستی، مدیر برنامه‌ریزی و نظارت واحد دورکاری سازمان، کارشناس‌مسئول بازرگانی خارجی معاونت صنایع‌دستی، رئیس کارگروه بین‌الملل معاونت صنایع‌دستی در سازمان میراث‌فرهنگی – تاریخ‌ما، صنایع‌دستی و گردشگری، همچنین مسئول امور بین‌الملل سازمان صنایع‌دستی ایران بوده است.

محمودیان دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته MBA از دانشگاه صنعتی شریف بوده و تحصیلات خود را در مقطع دکتری مدیریت کسب و کار با گرایش کارآفرینی سازمانی در دانشگاه بوردو فرانسه به اتمام رسانده است. همچنین محمودیان بنیان‌گذار پروژه مهر اصالت یونسکو در معاونت صنایع‌دستی است.

براساس سیاست‌های دولت برای بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت بانوان در رده‌های مدیریتی و توجه ویژه رئیس‌جمهوری به این موضوع، سازمان میراث‌فرهنگی – تاریخ‌ما، صنایع‌دستی و گردشگری با این انتصاب اقدام عملی در این حوزه صورت داده است.

 

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است