هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
خانه » استانها » آذربایجان شرقی » دوره آموزشی طلاب وظیفه شمالغرب کشور برگزار شد
دوره آموزشی طلاب وظیفه شمالغرب کشور برگزار شد

دوره آموزشی طلاب وظیفه شمالغرب کشور برگزار شد

به گزارش خبرنگار «تاریخ ما»، دوره آموزشی طلاب وظیفه استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل به مدت یک هفته از ۲۹ دی به میزبانی شهر تبریز برگزار شد.

این دوره به همت کمیته همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و با ابلاغ ستاد همکاری های  کشور با استفاده از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه استان و اساتید متخصص حوزه های تربیتی دستگاه تعلیم و تربیت استان برگزار شد.

در این دوره ۳۶ نفر از طلاب وظیفه با حضور در کلاس های آموزشی با مباحثی چون قصه گویی قرآنی برای کودکان و نوجوانان، روانشناسی تربیتی، روانشناسی رشد، مدیریت آموزشی، اصول و فلسفه آموزش و پرورش و جامعه شناسی تربیت آشنا شدند.

شرکت کنندگان در این دوره، ۵۴ ساعت آموزش حضوری و ۶۰ ساعت آموزش غیرحضوری را با موضوعاتی از قبیل تبیین سند تحول، اصول و فنون راهنمایی و مشاوره، اصول و مبانی برنامه ریزی فعالیت های پرورشی، اهداف فعالیت های قرآنی و معارف اهل بیت آشنا سپری کردند.

طلاب وظیفه همچنین در این دوره های حضوری و غیرحضوری، با اهداف دوره های تحصیلی و شرح وظایف روحانیون در مدرسه و معرفی مراکزتخصصی حوزه علمیه، آشنایی با مقررات و مکاتبات اداری و شوراها و تشکل های مدرسه و اخلاق حرفه ای در مدرسه آشنا شدند.

تازه ترین اخبار میراث فرهنگی ایران و جهان را در تاریخ ما دنبال کنید.
برچیده از سایت مهر

برچسب ها :

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است