نعمتی: بازیکنان سپاهان شلوغ کردند/دلیلی برای وقت‌کشی وجود نداشت

به گزارش خبرگزاری تاریخ ما، سیامک نعمتی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی یک بر یک این تیم مقابل سپاهان اظهار کرد: متاسفانه نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم، حق ما گرفتن سه امتیاز بود اما متاسفانه در دقایق آخر عقب رفتیم و فکر می‌کنم به همین دلیل ضربه خوردیم. سپاهان موقعیت زیادی نداشت و ما بد گل خوردیم. این بازی حسرت بزرگی برای ما شد. این بازی برای ما مهم‌تر از داربی بود. 

او در باره آسیب دیدگی دستش اظهار کرد: فکر می‌کنم دقیقه ۹۰ بود در ضد حمله‌ای که داشتیم از پشت روی کتفم افتادم و فردا باید ام آر آی بدهم. امیدوارم مشکل خاصی نباشد و برای بازی بعد آماده باشم.

او درباره درگیری‌های پایان بازی گفت: من نمی‌دانم چه کسی درگیری را شروع کرد اما بازیکنان سپاهان به شدت بد صحبت می‌کردند. اینجا زمین فوتبال است و جای بد صحبت کردن نیست ما رفیق هستیم و نباید این گونه صحبت کنیم. یکی از بازیکنان سپاهان به من گفت چرا زمین می‌خوری. کتف من آسیب دیده بود و باید تعویض می‌شدم. حرف‌هایی می‌زدند که واقعا نباید زده می‌شد. فکر نمی‌کنم بازیکنان ما حرف خاصی زده باشند و بازیکنان سپاهان شلوغ کردند. باید حرف‌ها را داخل زمین می‌زدند که بیرون زمین زدند. 

او درباره صحبت‌های نویدکیا که گفته بود به بازیکنان پرسپولیس گفته می‌شد به زمین بیفتند اظهار کرد: من که در زمین بودم چنین چیزی نشنیدم. پرسپولیس را چهار پنج سال است که همه می‌بینند و می‌شناسند. ما مخالف هستیم که کسی برای وقت‌کشی به زمین بیفتد. یکی از افرادی که زمین افتاد خود من بودم که در دو صحنه آسیب دیدم و نمی‌توانستم بلند شوم. ما برای سه امتیاز به زمین آمده بودیم.

پایان خبر / تاریخ ما

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.