اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
خانه » استانها » هرمزگان » فرماندار بندرلنگه پاسخ فرماندار پاکدشت را داد!
فرماندار بندرلنگه پاسخ فرماندار پاکدشت را داد!

فرماندار بندرلنگه پاسخ فرماندار پاکدشت را داد!

پرچم آمریکا و اسرائیل به دستور سرپرست فرمانداری بندرلنگه در محل ورودی فرمانداری این شهرستان نقاشی شد.

 

به گزارش سرویس اخبار «تاریخ ما» جریحه دار شدن روحیه  انقلابی گری مردم و مسئولان کشور پس از اقدام عجب فرماندار پاکدشت تا جایی پیشروی کرد که سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه در یک اقدام انقلابی دستور نقاشی پرچم آمریکا و اسرائیل در محل ورودی فرمانداری بندرلنگه را صادر کرد.

مردم شهرستان پاکدشت به مناسبت دهه فجر تنها دو روز پس از گذشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در یک اقدام انقلابی پرچم آمریکا و اسرائیل را در محل های پر تردد شهر به‌ویژه ورودی فرمانداری پاکدشت نقاشی کرده بودند.

در حالی که کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل برای زیر پا قرار گرفتن عموم نشان دهنده روحیه استکبار ستیزی مردم ایران است اما متاسفانه مورد بی مهری فرماندار پاکدشت قرار می گیرد و فورا پاک شده و موجی از اعترضات مردم این شهرستان را به همراه داشت.

دشمنی دیرینه و چهل ساله دولتمردان آمریکا با ایران در طول تاریخ برای تمامی دولت ها و کشورهای دنیا به اثبات رسیده و سال های متمادی است که پرچم این دوکشور در اکثر راهپیمایی ها طعمه حریق می شود.

بدستور آباد فرماندار بندرلنگه، در یک اقدام انقلابی پرچمو اسرائیل در محل ورودی فرمانداری بندرلنگه نقاشی شد. کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای زیر پاقرار گرفتن عموم نشان از استکبار ستیزی و یادآوری مردم است.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است