پیام مدیر:

رسانه آپ آهنگ مرجع دانلود آهنگ های جدید ایرانی مجاز می باشد

تمام آهنگ ها با رضایت صاحب اثر و لینک مستقیم با متن موزیک ها درج می شود

جهت پخش آثار موسیقی خود تماس بگیرید.


aloteam@

رپورتاژ

از دست نده!
جالب انگیز:)
وب گردی

نحوه همگام سازی زیرنویس با فیلم در VLC در اندروید، آیفون و ویندوز

2 فوریه 2022
11 بازدید

VLC با بیش از 3 میلیارد دانلود از زمان شروع به کار، به احتمال زیاد محبوب ترین پخش کننده رسانه های تصویری است. دلایل زیادی برای این موفقیت موجوددارد. این برنامه منبع باز بوده و رایگان در دسترس است. علاوه بر این، VLC دارای برنامه‌هایی برای پلتفرم‌ها و دستگاه‌های مختلف، از جمله Windows، Mac، iOS، Apple TV، Android، Android TV، Xbox One و Chrome OS است. VLC در اپل واچ نیز موجود است. اما فراتر از همه اینها، چیزی که VLC را عالی و متمایز می کند این است که سبک وزن و استفاده آسان است.

محمدرضا حسن‌زاده مرد حافظه جهان

7 دسامبر 2021
150 بازدید

محمدرضا حسن‌زاده مرد حافظه جهان

به گزارش تاریخ ما، در مراسم رکوردزنی حافظه توسط «محمدرضا حسن‌زاده» جوان تبریزی برگزار، و رکورد قبلی که متعلق به یک مرد هندی بود، شکسته شد.

حسن‌زاده که دو سال قبل نیز رکورد یک زن هندی را در حفظ کردن کلمات طی یک دقیقه شکسته بود، امروز هم در حضور مشاور ایرانیان برای ثبت رکورد در «گینس» موفق شد رکورد قبلی حفظ اعداد را هشت رقم افزایش دهد.

خبر های کدام خبرگزاری را باید دنبال کنیم ؟

28 ژوئن 2021
72 بازدید

مسیر جدید کووید در آمریکا

بایدن می‌گوید: “همه‌گیری کرونا تنها در بین افراد واکسینه نشده است.” به گزارش AP ، بایدن روز جمعه، با تکرار نظرات دکتر روچل والنسکی، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت است: ” بیماری تنها در بین افرادی که واکسن نزده‌اند شیوع پیداکرده.”

مطالب پیشنهادی