نتایج آرشیو " رپورتاژ "

زندگینامه یوسف زمانی

طبق آنچه که در زندگی نامه یوسف زمانی به ثبت رسیده است وی خواننده است و متولد ۱۴ تیرماه سال ۱۳۷۱ در تهران می باشد. رشته وی مدیریت بازرگانی بود و بعد از مدتی به دلیل نداشتن علاقه کافی، رشته تحصیلی خود را تغییر داد و به استودیو رفت و در این زمینه مشغول به تحصیل شد.

زندگینامه یوسف زمانی

نحوه همگام سازی زیرنویس با فیلم در VLC در اندروید، آیفون و ویندوز

VLC با بیش از 3 میلیارد دانلود از زمان شروع به کار، به احتمال زیاد محبوب ترین پخش کننده رسانه های تصویری است. دلایل زیادی برای این موفقیت موجوددارد. این برنامه منبع باز بوده و رایگان در دسترس است. علاوه بر این، VLC دارای برنامه‌هایی برای پلتفرم‌ها و دستگاه‌های مختلف، از جمله Windows، Mac، iOS، Apple TV، Android، Android TV، Xbox One و Chrome OS است. VLC در اپل واچ نیز موجود است. اما فراتر از همه اینها، چیزی که VLC را عالی و متمایز می کند این است که سبک وزن و استفاده آسان است.

محمدرضا حسن‌زاده مرد حافظه جهان

محمدرضا حسن‌زاده مرد حافظه جهان

به گزارش تاریخ ما، در مراسم رکوردزنی حافظه توسط «محمدرضا حسن‌زاده» جوان تبریزی برگزار، و رکورد قبلی که متعلق به یک مرد هندی بود، شکسته شد.

حسن‌زاده که دو سال قبل نیز رکورد یک زن هندی را در حفظ کردن کلمات طی یک دقیقه شکسته بود، امروز هم در حضور مشاور ایرانیان برای ثبت رکورد در «گینس» موفق شد رکورد قبلی حفظ اعداد را هشت رقم افزایش دهد.

خبر های کدام خبرگزاری را باید دنبال کنیم ؟

مسیر جدید کووید در آمریکا

بایدن می‌گوید: “همه‌گیری کرونا تنها در بین افراد واکسینه نشده است.” به گزارش AP ، بایدن روز جمعه، با تکرار نظرات دکتر روچل والنسکی، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت است: ” بیماری تنها در بین افرادی که واکسن نزده‌اند شیوع پیداکرده.”