تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

کاربردهای جالب گوش پاک کن که تا به حال نمی دانستید

هر وسیله ای که در اطرافمان می بینیم غیر از کاربرد اصلی خود می تواند موارد استفاده دیگری نیز داشته باشد که در اینجا به موارد استفاده گوش پاک کن اشاره کرده ایم.

 

به گفته پزشکان و متخصصان گوش و حلق و بینی ؛ استفاده از گوش پاک‌کن برای تمیز کردن جدار داخلی گوش بویژه استفاده زیاد آن موجب افزایش احتمال ناراحتی و اختلال در سیستم طبیعی گوش، احساس خارش در گوش به دلیل عادت کردن به استفاده از گوش پاک‌کن و پاره شدن پرده گوش می‌شود.

کاربردهای جالب گوش پاک کن

 

 

این دلیل نمی شود که هر چه گوش پاک کن دارید همین الان از منزل خارج کنید و دور بیندازید ، شما می توانید از این وسیله در موارد دیگر استفاده کنید.

حال می خواهیم استفاده ها و کاربردهای دیگر گوش پاک کن را به شما معرفی کنیم که شاید تا بحال به آن دقت نکرده بوده اید:

• اگر کیف دستی تان کوچک است و وسایل مورد نیازتان مانند لوازم آرایش و خوشبو کننده ها حجم زیادی دارد و شما به آنها احتیاج دارید می توانید از عطر خود به گوش پاک کن بزنید و داخل کیسه زیپ دار گذاشته و با خود ببرید و در موفع لزوم آن را به نبض خود بزنید. و یا گوش پاک کن ها را به سایه و رژلب خود آغشته و با خود ببرید .

کاربردهای جالب گوش پاک کن

 

 

• از گوش پاک کن می توانید برای رنگ کردن ریشه موها و یا ابروهایتان نیز استفاده کنید .

• شما می توانید برای اصلاح آرایش خود و تمیز کاری صورتتان نیز از گوش پاک کن استفاده کنید. و همین طور اطراف ناخن های لاک زده تان را نیز با کمک این وسیله می توانید تمیز کنید.

• می توانید بعنوان پاک کننده لنز دوربین موبایلتان از آن استفاده کنید.

• این وسیله پاک کننده مناسبی برای بین دکمه های تلفن، انواع کنترل ها و یا کیبورد کامپیوتر می باشد.

 

 

کاربردهای جالب گوش پاک کن

 

• اگر زیپ لباس یا کیفتان خراب شده سر گوش پاک کن را کمی روغن زده و به روی زیپ ها کشیده آن وقت متوجه روان شدن زیپ می شوید.

• می توانید به کودکان آموزش دهید که چطور از گوش پاک کن در کشیدن نقاشی با گواش و یا رنگ انگشتی کمک بگیرند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.