تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

چرا تبلیغات بنری رو به افول اند؟

برای سال‌های زیادی عمده روش تبلیغ در فضای اینترنت از طریق درج بنر بوده است. این بنرها اندازه و طرح و شکل‌های متنوعی داشتند و در هر قسمتی از یک سایت قرار داده می‌شدند. با گذشت زمان، این شیوه از تبلیغ باعث خستگی کاربران شد. زیرا رنگ‌های تند و تیز و حرکت‌های زیاد آن باعث آزار چشم بینندگان وبسایت‌ها می‌شد. در نتیجه افراد کمی روی این تبلیغات کلیک می‌کردند و به این ترتیب تبلیغات و هزینه‌ای که برای آن می‌شد، تقریبا بی‌فایده شد. از سویی دیگر مرورگر‌های مدرن برخی از تبلیغات را حذف می‌کنند و همچنین افزونه‌هایی به وجود آمدند که از نمایش تبلیغات در صفحه جلوگیری می‌کردند. لذا صفحه‌ای بدون تبلیغ به کاربران نشان داده می‌شد.

تمام این مشکلات و عدم بازدهی این شیوه از تبلیغات سبب شد تا مدیران سایت‌ها به یک شیوه تبلیغاتی بهتر روی آورند که کاملا آرام و بی سروصدا تعداد زیادی بازدید کننده را به سمت خود جذب می‌کرد. این شیوه رپورتاژ آگهی نام دارد.

خرید رپورتاژ آگهی
ریپرتاژ آگهی چیست؟

ریپرتاژ آگهی که از کلمه ریپورت در زبان انگلیسی گرفته شده است، به معنی گزارش می‌باشد. رپورتاژ آگهی یا خبری دقیقا به شکل یکی از نوشته‌های سایت تهیه می‌شود اما تفاوت آن با یک نوشته معمولی این است که تبلیغ جنس یا سایت خاصی، محتوای آن را تشکیل خواهد داد.

تبلیغ به صورت رپورتاژ سبب می‌شود تا فرد تبلیغ کننده بتواند موضوع مورد نظر خود را به صورت کامل، تشریحی و با تعداد زیادی عکس به کاربران نمایش داده و عرضه کند.

باید توجه داشته باشید که اگر رپورتاژ آگهی در یک سایت معتبر و دارای رتبه بالا انجام شود، می‌تواند سایت شما را در جست و جوی یک کلیدواژه خاص به صفحه اول گوگل هدایت کند.

جالب است که بدانید شما می‌توانید به جای این که مدت طولانی برای بالابردن رتبه خود در گوگل وقت صرف کنید، با یک رپورتاژ آگهی ساده و با هزینه‌ای اندک می‌توانید رتبه سایت خود در حین جست و جوی یک کلیدواژه خاص را به صفحه اول گوگل هدایت کنید.

رپورتاژ آگهی در سایت‌ها مفیدتر است یا شبکه‌های اجتماعی؟

توجه داشته باشید که تبلیغات و رپورتاژ آگهی در شبکه‌های اجتماعی چندان مفید نخواهد بود. زیرا ما با پدیده‌ای به نام مشاهده و لایک تقلبی روبرو هستیم. خوب می‌دانید که این روزها می‌توان با صرف هزینه‌ی کم هزاران عضو فیک را خریداری نمود.

اما بازدیدکنندگان سایت‌ها واقعی بوده و برای مطالعه مطالب عجله چندانی ندارند. لذا امکان کلیک کردن آن‌ها بر روی آگهی شما بسیار بالا می‌باشد. مطالب موجود در سایت برای همیشه باقی می‌مانند و چه بسا کاربران از طریق جست و جوی گوگل به آن دست خواهند یافت. اما شبکه‌های اجتماعی یکی پس از دیگری می‌آیند و می‌روند.

همان طور که می‌دانید یکی از روش‌های بالابردن رتبه سایت و بهبود وضعیت بهینه سازی سایت، استفاده از لینک بیلدینگ است. اما نکته مهم تر آن است که از چه سایتی لینک بگیریم. سایت مورد نظر خود بایستی دارای رتبه خوبی باشد و ارزش بالایی داشته باشد.

خرید رپورتاژ آگهی

درج رپورتاژ در تاریخ‌ما

شما با درج رپورتاژ در تاریخ ما در واقع بخشی از اعتبار چندین و چند ساله این وبسایت معتبر را از آن خود خواهید کرد. این اعتبار که برای ایجاد آن سال‌ها زحمت کشیده شده است، بدون وجود هیچ گونه افزونه آگهی و امثال این موارد که سبب بلوکه شدن تبلیغ خواهد شد، در اختیار شما قرار می‎‌گیرد.

سایت تاریخ ما کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است و دارای رنک بالا بوده و در نتایج جست و جوی کلیدواژه‌های مرتبط در نتایج اولیه ظاهر می‌شود. به همین خاطر روزانه بیش از ۷۵ هزار بازدید کننده دارد.
لذا درج آگهی و رپورتاژ در تاریخ ما می‌تواند علاوه بر دیده شدن آگهی، جنس و سایت شما در بالارفتن رتبه شما در گوگل نیز تاثیر به سزایی داشته باشد.

ردیفآدرسDAقیمت
۱tarikhema.ir۵۸تماس بگیرید
۲tarikhema.org۴۲تماس بگیرید
۳pdf.tarikhema.org۴۲تماس بگیرید
۴mandegar.tarikhema.org۴۲تماس بگیرید
۵myth.tarikhema.org۴۲تماس بگیرید
۶en.tarikhema.org۴۲تماس بگیرید
۷tr.tarikhema.org۴۲تماس بگیرید
۸audio.tarikhema.org۴۲تماس بگرید
۹tours.tarikhema.org۴۲تماس بگیرید
۱۰turism.tarikhema.org۴۲تماس بگیرید

 

برای دریافت رپورتاژ از فرم تماس با ما و یا با شماره ۰۹۱۲۳۴۱۳۴۲۲ و یا در تلگرام به آی دی @enikazemi پیام بدهید.

خرید مجموعه کتاب های تاریخی