حمایت مالی

درباره تاریخ ما

  • «تاریخ ما» فعال‌ترین و قدیمی‌ترین وبسایت تاریخی ایران است که در سیزده سال اخیر با انتشار رایگان کتاب‌ها، مقالات، یادداشت‌ها، فیلم‌ها و تصاویر مرتبط با تاریخ ایران و جهان با هدف «گِرد آوری اِطّلاعات جامع و قابلِ استناد درباره تاریخِ، بر روی وبستان پارسی» فعالیت می‌کند. از بدو تاسیس سعی کرده‎ایم به صورت پیوسته و با بهترین کیفیت و سرعت ممکن خدمات خود را به مخاطبین عرضه کنیم. تاریخِ ما وابستگی به هیچ موسسه، سازمان، شرکت، نهاد دولتی و غیر دولتی نداشته و تمامی هزینه‎های آن اعم از مالی و معنوی، به صورت شخصی پرداخت شده و خواهد شد. این وب‎گاه با گسترش روز افزون خود به عنوان یکی از جامع ترین سایت‌های تاریخ به زبان پارسی شناخته می‌شود. هر روز که می‎گذرد، بازدید تاریخ ما نسبت به گذشته افزون شده و به طبع هزینه‎های آن افزایش می‎یابد؛ اِمروزه تاریخ ما داشتن بیش از ۱۰۰ هزار بازدید به عنوان یکی از سایت های پربازدید ایران نیز شناخته می شود.

 

  • چرا به «تاریخ ما» کمک کنیم؟

    تاریخِ ما در ۱۳ سال اخیر اثبات کرده در هدف خود، فعال، کوشا و ثابت قدم بوده است؛

  • همانظور که پیشتر نوشتیم، جدا از زمانی که برای تهیه و انتشار مطالب صرف می‎شود، با بالارفتن بازدید و نیاز مخاطبین، هزینه‎های ما نیز بالاتر رفته و به شکلی که امروز ادامه حیات تاریخِ ما با اما و اگر روبروست.
  • تاریخ ما با داشتن بیش از یک میلیون (۱.۰۰۰.۰۰۰) صفحه ایندکس شده در موتور جستجوی گوگل افتخار دارد روزانه میزبان بیش از ۱۰۰ هزار نفر از کاربران و میهمانان جدید خود باشد و این خبر خوب، “مصرف زیاد منابع سرور” را به دنبال دارد و دردسرهای گوناگونی به وجود می‎آورد. مهمترین دردسر آن نیز ناتوانی دست اندرکاران تاریخ ما برای پرداخت هزینه های نگهداری و پشتیبانی آن است.
  • تاریخ ما منبع درآمدی برای گردانندگان آن نبوده و نیست، اما تامین هزینه ها برای ادامه حیات این وب‎گاه و عدم تمکن مالی کافی ما، دست ما را به سمت یاریگرانمان که همان مخاطبین ما هستند، دراز کرده است.
  • مبالغ واریزی جهت پرداخت هزینه‌های جاری (سرور، پشتیبانی فنی، بهینه سازی کدها، امنیت و …)، گسترش امکانات و همینطور پایگاه داده‌های سایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

[ErimaZarinpalDonate]

اگر به هر دلیلی نتوانستید پرداخت انلاین بکنید از مشخصات زیر برای واریز استفاده کنید

بانک ملت به شماره ۶۱۰۴۳۳۷۲۰۲۸۰۸۴۲۲   بانک ملی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۶۱۷۵۷۷۶۰ به نام عبدالله کاظمی

واریز نمایید. تصاویر و جدول پرداختی کلیه کمک‌ها، به همراه نام واریز کننده در جدول پایین لیست می‌شود.

نام یاری کنندهمبلغتوضیح
اصغر کیان پرور۱۰,۰۰۰تومان
سهیل عربی۱۰,۰۰۰تومانبرگ سبزی است تحفه درویش / چه کند بی نوا ندارد بیش! /پاینده باشید و بهروز
 نرجس بختیار۱۰,۰۰۰تومان سلام. من کتاب های زیادی از وبسایت شما دانلود کردم. امیدوارم که این مبلغ ناچیز رو از بنده بپذیرید.
یزدان خدابنده لو۲۰۰.۰۰ یورو
علیرضا رضایی۲۰.۰۰۰تومان
شاپور بیات۵۰.۰۰۰تومان
پری زنگنه۳۰.۰۰۰تومان
حمیدرضا رجایی۱۰.۰۰۰تومان
سید تراب شکوهی
۵۰,۰۰۰تومان
miadat۱.۰۰۰.۰۰۰تومان
اسفندیار گفتاری
۵۰.۰۰۰تومان
مینا غرویان۱۵۰,۰۰۰تومان از سایت خوبتون بسیار ممنون هستم. به ویژه از آقای امیر سیروس پور که اطلاعات مهم و پر جزئیاتی را درباره تاریخ کره گذاشته‌اند. می دانم مبلغ ناچیزیاست و بسیار کمتر انچه استفاده کرده ام. آرزوی سلامتی و موفقیت شما را دارم و نیز تداوم تاریخ ما….
ناصر هدیتی۵۰.۰۰۰تومانمن تشکر میکنم از زحمات شما
وریا گنجی۲۰۰۰۰توماندانلود کتاب صوتی علم ثروتمند شدن با صدای خانم صدف مشایخی
بهراد ترحمی۱۰.۰۰۰تومان
مسعود صبوری
۱۰.۰۰۰تومان