کمک مالی به تاریخ ما سیزده سال تلاش و کوشش برای بهبود فرهنگ..

حمایت مالی

درباره تاریخ ما

  • «تاریخ ما» فعال‌ترین و قدیمی‌ترین وبسایت تاریخی ایران است که در سیزده سال اخیر با انتشار رایگان کتاب‌ها، مقالات، یادداشت‌ها، فیلم‌ها و تصاویر مرتبط با تاریخ ایران و جهان با هدف «گِرد آوری اِطّلاعات جامع و قابلِ استناد درباره تاریخِ، بر روی وبستان پارسی» فعالیت می‌کند. از بدو تاسیس سعی کرده‎ایم به صورت پیوسته و با بهترین کیفیت و سرعت ممکن خدمات خود را به مخاطبین عرضه کنیم. تاریخِ ما وابستگی به هیچ موسسه، سازمان، شرکت، نهاد دولتی و غیر دولتی نداشته و تمامی هزینه‎های آن اعم از مالی و معنوی، به صورت شخصی پرداخت شده و خواهد شد. این وب‎گاه با گسترش روز افزون خود به عنوان یکی از جامع ترین سایت‌های تاریخ به زبان پارسی شناخته می‌شود. هر روز که می‎گذرد، بازدید تاریخ ما نسبت به گذشته افزون شده و به طبع هزینه‎های آن افزایش می‎یابد؛ اِمروزه تاریخ ما داشتن بیش از ۱۰۰ هزار بازدید به عنوان یکی از سایت های پربازدید ایران نیز شناخته می شود.

 

  • چرا به «تاریخ ما» کمک کنیم؟

    تاریخِ ما در ۱۳ سال اخیر اثبات کرده در هدف خود، فعال، کوشا و ثابت قدم بوده است؛

  • همانظور که پیشتر نوشتیم، جدا از زمانی که برای تهیه و انتشار مطالب صرف می‎شود، با بالارفتن بازدید و نیاز مخاطبین، هزینه‎های ما نیز بالاتر رفته و به شکلی که امروز ادامه حیات تاریخِ ما با اما و اگر روبروست.
  • تاریخ ما با داشتن بیش از یک میلیون (۱٫۰۰۰٫۰۰۰) صفحه ایندکس شده در موتور جستجوی گوگل افتخار دارد روزانه میزبان بیش از ۱۰۰ هزار نفر از کاربران و میهمانان جدید خود باشد و این خبر خوب، “مصرف زیاد منابع سرور” را به دنبال دارد و دردسرهای گوناگونی به وجود می‎آورد. مهمترین دردسر آن نیز ناتوانی دست اندرکاران تاریخ ما برای پرداخت هزینه های نگهداری و پشتیبانی آن است.
  • تاریخ ما منبع درآمدی برای گردانندگان آن نبوده و نیست، اما تامین هزینه ها برای ادامه حیات این وب‎گاه و عدم تمکن مالی کافی ما، دست ما را به سمت یاریگرانمان که همان مخاطبین ما هستند، دراز کرده است.
  • مبالغ واریزی جهت پرداخت هزینه‌های جاری (سرور، پشتیبانی فنی، بهینه سازی کدها، امنیت و …)، گسترش امکانات و همینطور پایگاه داده‌های سایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

جهت پرداخت آنلاین کمک روی لینک زیر کلیک کنید.

حمایت مالی

و یا کمک‌های خود را به کارت ما در بانک ملت به شماره۶۱۰۴۳۳۷۸۶۰۰۲۰۱۷۹  و یا در بانک ملی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۶۱۷۵۷۷۶۰

واریز نمایید. تصاویر و جدول پرداختی کلیه کمک‌ها، به همراه نام واریز کننده در جدول پایین لیست می‌شود.

نام یاری کنندهمبلغتوضیح
اصغر کیان پرور۱۰,۰۰۰تومانتوضیحی نداده‌اند
سهیل عربی۱۰,۰۰۰تومانبرگ سبزی است تحفه درویش  چه کند بی نوا ندارد بیش!پاینده باشید و بهروز
 نرجس بختیار۱۰,۰۰۰تومان سلام. من کتاب های زیادی از وبسایت شما دانلود کردم. امیدوارم که این مبلغ ناچیز رو از بنده بپذیرید.

 

1
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
دنبال کردن
Yazdan Khodabandehloo
مهمان
Yazdan Khodabandehloo

دورود بر شما :
عزیزجان اگر من بخواهم ۲۰۰ یورو برای شما ارسال کنم از دو سو باید مالیات برداخت کنم
۱٫ به بانک آلمان جهت ارسال پول حد اقل باید ۳۰ یور بپردازم .
۲٫ بانک ایرانی هم از شما بابت کارمزد مبلغی کسر میکند و به نرخ دولتی به شما مبلغی میپردازد .
حال برای اینکه ۲۰۰ یورو نقد به دست شما برسد که در بازار آزاد به نرخ روز تبدیل به ریال کنید ، بهترین راه اینکه شما آدرس خود را با ایمیل برای من بفرستید یا با من با شماره تلفن تماس بگیرید