درباره ما

ویکتور هوگو:

« خوشبخت کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد؛ یا کتاب‌های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.»

از این که شما را در این صفحه می‌بینیم بسیار هیجان زده‌ایم! حضور شما در اینجا سه دلیل بیشتر ندارد: اولی اینکه شما یک کتاب‌باز حرفه‌ای هستید، دومی اینکه به تازگی تصمیم گرفته‌اید تا به سمت و سوی کتاب بروید و آخرین احتمال این است که تا به حال کتاب باب میل خود را نیافته‌اید و به همین خاطر فکر می‌کنید که کتاب خواندن شاید کار چندان جالبی نباشد اما امید خود را از دست نداده‌اید و باز هم به دنبال کتاب رویایی خود می‌گردید. فکر نمی‌کنیم که از این سه مورد خارج باشد. اگر شما جزء هیچ کدام از موارد ذکر شده نیستید، پس حتما دانشجو یا دانش آموزی هستید که به دنبال کتاب مناسب جهت انجام پروژه‌های درسی خود می‌باشید.  اما اصلا مهم نیست که شما جزء کدام گروهید! چون « تاریخ‌ ما» برای همه‌ی شماست.

خیال نکنید که تا به حال کسی ماشین زمان را اختراع نکرده و یا این که تا به حال کسی به گذشته سفر نکرده است!  که اگر چنین تصور می‌کنید سخت در اشتباهید! اولین کسی که کتاب تاریخی نوشت، ماشین زمان را اختراع کرد و اولین کسی که به خواندن آن کتاب پرداخت به گذشته سفر کرد.

« تاریخ ما» که کار خود را از سال ۱۳۸۶ خورشیدی آغاز نمود، با ارائه بیش از ۳۳۰۰ کتاب تاریخی مطرح و ارزشمند در بخش کتابخانه خود تمام تلاش خود را می‌کند تا شما را به گذشته‌ها برده و با میراث پیشینیان آشنا کند. اما «تاریخ ما» بخش‌های جذاب دیگری را هم برای شما در نظر گرفته. با توجه به اهمیت شناخت مشاهیر کشور در افزایش اعتماد به نفس، خود باوری و شناخت هویت ملی بخشی با عنوان مشاهیر و اساطیر نیز در نظر گرفته شده است که البته به معرفی شخصیت‌های بزرگ جهان نیز می‌پردازد. در راستای نیل به اهدافی چون آشنایی و حفظ خلقیات و آداب و رسوم اقوام گوناگون، آثار باستانی، اشیاء ارزشمند و … که عصاره شخصیت و دریچه هویت یک ملت است بخش اخبار میراث فرهنگی را به وجود آوردیم. شایسته است ذکر کنیم که تمام این آثار در قالب ۲۶ هزار مقاله به چهار زبان فارسی، انگلیسی، عربی و ترکی به شما مشتاقان تمدن و فرهنگ ارائه خواهد شد.  همه‌ی امیدمان به این است که این تلاش‌ها به ثمر برسد و ثمره آن چیزی جز رضایت شما هموطنان جانم نیست.

شاید دوست داشته باشید که با مدیران « تاریخ ما» آشنا شوید:

بنیانگذار: اِنی کاظمی
صاحب امتیاز: اِنی کاظمی
سردبیر: بابک زارع
مدیر تاریخ کره: امیر سیروس پور
مدیرهای بخش های مختلف تاریخ ما: جواد کهلان مفرد  – مائده استاد – محمدآهنگری – سیما کاظمی – محمدعلی ناظری – امیرحسین رجبیان – حامد منوچهری کوشا – – علی حسینی – مجید علی آتشی – عباس جوادی – رامین فخاری – کوروش کیانی – رضوان هنرور – شاهین زرین – یزدان صفایی – محمدرضا محمدزاده – فرناز سهیلی فرد

خرید مجموعه کتاب های تاریخی

13
دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
دنبال کردن
سپیده
مهمان
سپیده

امکان ارسال مطلب به سایتتون هست برای انتشار؟

بابک زارع
مدیر

درود بر شما . با ایدی بنده در تلگرام @babiz70 در ارتباط باشید .

رسولی
مهمان
رسولی

من کتاب دانلود انجیل عهد جدید خریدم ولی نیومد برام متن دانلود لطفا برام ایمیل کنید ساعت ۷:۹ دقیقه خریدم ۰۸۲۶

رسولی
مهمان
رسولی
امتیاز :
     

من کتاب انجیل عهد جدید خریدم اینترنتی منتها متن پی دی آف دانلود نیومد برام لطفا برام ایمیل کنید
ساعت ۷:۹ دقیقه صبح خریدم

دکتر قاسم کبیری
مهمان
دکتر قاسم کبیری

لطفا کتاب خوشبخت مردن ترجمه این جانب را که بدون اجازه من و ناشر در سایت گذاشته اید حذف بفرمایید.

محمد نظاری
مهمان
محمد نظاری

سلام ؛ اقدام ب خرید کتاب دوقرن سکوت کردم ؛ هزینه پرداخت شد اما کتاب نیومد

حامد
مهمان
حامد

درضمن همین تایید ناظر بعد از ارسال نظر خودش گویای رویکرد سانسور محوری است که سالهاست در این کشور جریان دارد.
این دیگر واقعا توهینی به شعور مخاطب است.

بابک زارع
مدیر

توهینی به شعور مخاطب نیست . همون طور که خودتون مشاهده میفرمایید عده ای به دلیل الفاظ بدی که بکار میبرند امکان ارسال تمام نظرها آنگونه که نوشته میشوند نیست . اگر ما ان نظرها را تایید کنیم توهین به شعور مخاطب هست . . ممنون از نظر شما

حامد
مهمان
حامد

هیچی در رابطه با خودتون ننوشتید بجز چند اسم!
هر کتابخوان حرفه‌ای این نوع معرفی خود در قسمت درباره ما رو نوعی توهین به شعور مخاطب حساب می‌کنه.

بابک زارع
مدیر

درود به دوست خوبم . شما ما را یاری فرمایید تا در صورت صلاحدید در قسمت بالا ذکر شود .