تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

چه چیزی ریشه درخت را خشک میکند؟

افزودن علف کش ها به خاک یکی از موثر ترین روش ها برای اینکه شما بتوانید بدون بریدن و ریشه کن کردن یک درخت را به سرعت از بین ببرید. این است که عمدتا مورد استفاده برای زمانی که لازم است برای حذف مقدار زیادی از چوب.

قبل از اینکه ریشه های درخت را با استفاده از مواد شیمیایی از بین ببرید، زمین در نزدیکی گیاه باید با دقت آب بخورد.این روند جذب علف کش ها را از طریق خاک افزایش می دهد. سپس در اطراف شی مورد نظر مایع را در بالای خاک قرار دهید. توصیه می شود که یک رنگ را به ظرف علف کش اضافه کنید، بنابراین خواهید دید که درخت پردازش شده است و کدام یک هنوز نیست.

 

مهم است! اگر شما فقط باید چند اشیا را در میان یک مقدار مشخص از چوب حذف کنید، توصیه می شود که موانع بتن را در اطراف آنها نصب کنید تا این ابزار به سیستم های ریشه سایر درختان و گیاهان گسترش یابد. احتمال خسارت به اشیاء اطراف بسیار زیاد است.

 

در انجام این فرآیند، شما باید به شدت از دستورالعمل های علف کش به دست آمده و به تمامی قوانین احتیاط احترام بگذارید. برای جلوگیری از آسیب رساندن به مواد شیمیایی، حتما دستکش را در دستان خود بپوشانید و دهان و بینی خود را با باند گاز یا تنفس نیز پوشش دهید. برای جلوگیری از ورود ماده به چشم، از عینک ایمنی یا ماسک استفاده کنید.

اگر شما در مورد آبیاری یک درخت به طوری که آن را می میرند فکر می کنم داروهای زیر موثر هستند:

 • Mayster؛
 • “Zencore”؛
 • پرومتین

نحوه نابود کردن یک درخت با استفاده از داروها به پوست

استفاده از علف کش ها به بافت زنده درخت همچنین یک روش موثر برای حذف سریع چوب چوب ناخواسته است. این است که عمدتا برای حذف انتخابی از تعداد کمی از درختان استفاده می شود.

علف کش های محبوب برای کاربرد در پوست عبارتند از:

 • Roundup؛
 • گردباد
 • “گلیفوس”؛
 • آرسنال

گردآوری – یکی از بهترین آماده سازی برای استفاده در باغ ها و مکان های کشت گونه های ارزشمند چوب. همچنین برای از بین بردن گونه های جنگلی و مخروط ها عالی است. گردباد عمدتا برای پاکسازی باغ و جنگل های باتلاقی استفاده می شود. موثرترین و سریع ترین عمل در نظر گرفته شده است “گلیفوس”. با این حال، آن بیشتر سمی است. بنابراین، غیر ممکن است که در مدت زمان طولانی در نزدیکی اشیاء تحت درمان قرار گیرند و برداشت میوه ها از درختان و گیاهان اطراف آن ممنوع است تا ۱۵ روز. “آرسنال” به طور عمده برای پاک کردن چوب های جنگلی و گونه های کم ارزش مخروطی استفاده می شود.

 

آیا می دانید؟ اگر درختان از همان نوع نزدیک به یکدیگر کاشته شوند، احتمال دارد که آنها ریشه های مشترک داشته باشند. با توجه به این، اگر یک درخت آسیب دیده باشد، سم را می توان از طریق ریشه ها به دیگری منتقل کرد.

 

بسته به نوع درخت و ضخامت پوست، سه روش برای اعمال شیمیایی وجود دارد:

 • بیش از پوست؛
 • از طریق برش؛
 • توسط تزریق

برنامه به طور مستقیم به پوست

این روش برای درختان با پوست ضخیم مناسب است. این دارو به سطح قطعه چوب اعمال می شود که نیم متر از زمین قرار دارد. قبل از پردازش باید با روغن مخلوط شود. این باعث جذب آن به قشر می شود. یک ماده شیمیایی برای روانکاری درخت استفاده می شود تا پوست به طور کامل ماده را جذب کند.

این روش در هر زمانی از سال موثر است. اگر درخت “زخم” داشته باشد که از آن مقدار زیادی سیب جریان می یابد بهتر است از روش زمین یا اسپری کردن برگ استفاده شود. این به دلیل این واقعیت است که آب با جذب سم در چوب دخالت می کند.

اعمال داروها از طریق برش

اگر پوست درخت ضخیم باشد، به سادگی استفاده از یک ماده شیمیایی برای پوست یک روش بی اثر است. بنابراین، لازم است که آن را برش دهیم تا بافت چوب با علف کش به خوبی اشباع شود. برشها یک تبر را در اطراف کل محوره ایجاد می کنند.

 

مهم است! این روش باید در هوای سرد، بدون باد و باران انجام شود. برای استفاده از مواد شیمیایی پس از باران باید حداقل چهار ساعت طول بکشد.

 

چگونه یک درخت را با تزریق خراب کنیم

تزریق بهترین راه برای پوشش گیاهان اطراف برای از بین بردن درخت است. اول، در داخل قشر ساخته شده است که در آن دستگاه تزریق وارد شده است. دستگاه ها در فاصله یک متر از زمین و در فاصله ۷ سانتی متری در پوست قرار می گیرند. تزریق بهترین راه حل برای از بین بردن درختان جوان و چوب در یک دایره تا ۵ سانتی متر است.

برای اینکه روش برای ارائه نتایج خوب، شما باید به چندین قانون پایبند باشید:

 • ابزار برای تزریق باید فشار لازم را در داخل تنه ایجاد کند، در غیر این صورت دارو از طریق ساقه گیاه گسترش نخواهد یافت؛
 • سوراخ هایی که از طریق آن انجام می شود باید تنگ باشد تا مایع جریان نیافتد؛
 • شما باید به وضوح دوز مواد شیمیایی را محاسبه کنید.

تزریق ها روش های صرفه جوئی در برداشتن درختان هستند که به زمین و بقیه گیاهان آسیب نمی رساند.

 

 

آیا می دانید؟ تزریق باعث انقباض درخت می شود، زیرا اثر مخرب بر سیستم عروقی گیاه. این روش می تواند در هر زمان سال استفاده شود اما در نیمه اول تابستان بهتر و سریع تر کار می کند.

 

چگونه برای از بین بردن یک درخت اسپری درختچه

مواد شیمیایی اسپری نیز یکی از ساده ترین روش ها برای از بین بردن یک درخت است. بهتر است این روند را در بهار یا پاییز سال انجام دهید. در آب و هوای گرم، پاشش به همان اندازه موثر نخواهد بود.

دوز دارو بسته به حساسیت گونه های درختی خاص به این ابزار محاسبه می شود. برای پاشش باید آرام، آب و هوای بادی را انتخاب کنید. اولین نشانه اثر دارو – شاخک قهوه ای است.

 

آیا می دانید؟ راه حل های روغن برای اسپری موثر هستند. آنها بیشتر توسط شاخ و برگ جذب می شوند. در عین حال، آنها بسیار سمی تر از آب آن هستند، بنابراین شما باید با آنها بسیار با دقت کار کنید.

 

اگر شما علاقه مند به نحوه آب کردن درخت به منظور خشک کردن سریع آن هستید، متخصصین این داروها را توصیه می کنند:

 • Roundup؛
 • حداکثر Roundup
 • “گردباد

چگونه یک پشته بریده بریده شود

پس از سقوط، درختان در پشت یک یادآوری بسیار دلپذیر قرار می گیرند – سم ها که نه تنها فضای خالی را پر می کنند، بلکه گیاهان جدید را گیاهان را دشوار می سازد. راه معمول برای مقابله با پرندگان این است که آنها را ویران کنید. با این حال، درختان بزرگ قدیمی دارای یک سیستم ریشه توسعه یافته است، که به طور محکم در زمین قرار دارد و از آن خلاص شدن از شر آن بسیار دشوار است. در این موارد، درمان شیمیایی به نجات خواهد رسید.

روش شیمیایی

دو روش سمپاشی شیمیایی وجود دارد:

 • گسترش
 • نرم افزار به nicks از پوست.

این روش برای چوب سخت استفاده می شود. درمان در آب و هوای خشک در دمای پایین انجام می شود. برش چوب یا چوب را با مواد شیمیایی با یک برس نرم یا اسپری کنید. یک داروی بسیار موثر ۱۰٪ محلول بوتیل است. پوست باید از برش به خاک پردازش شود.

 

یک روش معمول برای از بین بردن تعداد زیادی از سم ها این است که با نیترات آن را درمان کنید. در این مورد، قسمت های زمین و ریشه سوزانده می شوند. سوراخ ها در کنف حفر می شوند که نیتر به بالای آن پر می شود. سپس سوراخ ها با ترافیک بسته می شوند. در این شکل، سینه تا تابستان آینده باقی مانده است. در این دوره، پاره خشک است. سپس شما می توانید آن را بسوزانید. این روش در تابستان یا اوایل پاییز انجام می شود.

 

مهم است! سولفاتر، نفوذ به خاک، می تواند به درختان و گیاهان در حال نزدیک شدن آسیب برساند. بنابراین، برای کاشت ضخیم و برای حذف انتخابی، این روش توصیه نمی شود.

 

ریشه ران – راه قدیمی ثابت شده

ضعف در استفاده از مواد شیمیایی هنگام برداشتن انجیر این است که آنها در خاک قرار می گیرند و می توانند به درختان نزدیک، به ویژه میوه ها و توت ها آسیب برسانند.بنابراین، در باغچه بهتر است از روش قدیمی ثابت شده استفاده شود.

برای ریشه کن کردن، لازم است که خاک را برای نیم متر در اطراف پاره زمین حفاری کنید. بعد، تنه با یک کابل فلزی گره خورده است که قبلا از طریق وینچ کشیده شده است. این وینچ به یک قطب یا یک درخت قدرتمند دیگر متصل شده است و پاره را از بین می برد.

اگر هیچ وینچ وجود نداشته باشد، از بین بردن ریشه های رانده شده، از بین رفته است. اگر ریشه های عمیق در زمین – این با کمک قراضه انجام می شود. بعد، ستون را در اطراف محور بچرخان و بیرون بکش

چگونه برای خشک کردن (حذف) یک درخت: نکات عمومی

علاوه بر برش و پاکسازی منظم، یک روش شیمیایی برای حذف درختان استفاده می شود. این زمان کمتری است، برای یک نفر قابل اجرا است. با این حال، باید به یاد داشته باشید که درختان نزدیک ممکن است توسط مواد شیمیایی تحت تاثیر قرار. اما این روش هنگام تمیز کردن مناطق بزرگ بسیار موثر است.

اصلی ترین چیزی که باید انجام دهید برای اینکه درخت ناپدید شود این است که دستورالعمل های تهیه و اجرای الزامات اساسی روند را دنبال کنید:

 • استفاده از آماده سازی مناسب برای آبیاری زمین و پردازش قطعات زمین – آنها متفاوت هستند؛
 • قبل از قرار دادن مواد شیمیایی در زمین زمین باید فراوان باشد؛
 • توصیه می شود برای رنگ آمیزی مواد شیمیایی وارد شده به خاک اضافه کنید تا بدانید که درخت قبلا پردازش شده است.
 • درمان قسمت های زمینی درخت در هوای خشک، گرم و بدون باد انجام می شود؛
 • به یاد داشته باشید که هنگام افزودن مواد شیمیایی به خاک، آنها می توانند گیاهان در حال رشد گیاه را آسیب برسانند؛
 • اطمینان حاصل کنید که مقررات دوز و رقت مواد موجود در دستورالعمل ها را بخوانید.
 • تمام روش های پردازش در دستکش ها و یک ماسک (یا باند گازسنجی، تنفس و عینک های ایمنی در چشم ها) انجام می شود.

این اساسی ترین چیزی است که باید در مورد این که چگونه یک درخت را به طور قابل توجهی نابود می کند، بدون برش آن می دانیم.

مشابه

 • https://tarikhema org/info/90239/چه-چیزی-ریشه-درخت-را-خشک-میکند؟/
 • انواع روش های خشک کردن درخت از ریشه
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
 1. hasangholami می گوید

  بنزین بهترین راه برای از بین بردن درخت میباشد دوستان وهمچنین مقداری روغن سوخته با گازوئیل هم بسیار قوی میباشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.