تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

دلبستگی به مرد متاهل و عواقب آن ؟

توهم عاشقی به جای علاقه
در مورد ایجاد علاقه به این مردان، باید بدانید که نه تنها اینگونه علاقه ها واقعی نیست بلکه در بیش تر موارد شکل گیری چنین علاقه هایی در زنان به علت نیاز به هم دل، وابستگی شدید و توهم است که بخاطر عواملی من جمله کم بود محبّت، عاطفه و تنهایی به وجود می آید و بطور طبیعی سبب وارد شدن ضرر های فراوانی هم به خود فرد و هم به خانواده مردان متاهل خواهد شد؛ به این ترتیب ضروری است که توجه بیشتری داشته باشید که این نوع احساسات، هیجانات و علاقه ها واقعی نیست و نخواهد بود.
آیا ارزشش را دارد! ؟
از دختران یا زنان مطلقه ای که با مردان متاهل رابطه دوستی برقرار نموده اند ، خواسته می شود که با واقع نگری به مسایل یادآوری شده، فکر کنند که آیا مردی متاهل و خانواده دار که مشخص نیست، عکس العمل اطرافیان و همسرش پس از آگاهی از این رابطه با شما چه باشد، صلاحیت یا ارزش این را دارد که شما به وی دل ببندید، علاقه پیدا کنید، خودتان را برای وی هزینه کنید، سرمایه گران مایه جوانیتان را برای وی نابود کنید و بخاطر او بهترین دوران زندگی تان را نابود کنید و فرصت و شانس ازدواج را از دست بدهید.
چطور ارتباط با مرد متاهل را تمام کنیم؟
اگر در رابطه با مرد متاهل هستید و تصمیم گرفته اید از وی جدا شوید، احتیاج دارید که اصولی و به دور از احساسات عمل کنید. می دانم که پایان این ارتباط چه قدر برایتان میتواند دشوار باشد. در ادامه راهکارهایی را ارائه داده ام که میتواند مشقت های آنرا راحت تر کند.
صحبت و گفت و گو را تمام کنید.
بسیاری از مردانی که ازدواج نموده اند ، علل بسیار مشابهی برای این که به چه دلیل به همسرشان خیانت نموده اند و یا نمی توانند از وی جدا شوند، دارند. به طورمثال ، “من وی را بخاطر فرزندانم طلاق نمی دهم”، “من دیگر او را دوست ندارم و این خیانت نیست”، یا “ما مدت زمان زیادی است که با هم نمی خوابیم “.
هرچند ممکن است که در ابتدای ارتباط با یک مرد متاهل این علل را باور داشته باشید، اما در طول زمان از شنیدن آنها خسته و دلسرد می شوید. به این ترتیب صحبت و گفت و گو نتیجه ای ندارد و وی تنها زمان بیشتری را برای با شما بودن می خرد.
وقتتان را با خانواده و دوستانتان بگذرانید.
وقتی که تصمیم به دل کندن از مرد متاهل گرفته اید، تلاش کنید تنها نمانید. با دوستان و خانواده زمان بیشتری را سپری کنید. چنانچه فرد مورد اعتمادی در اطرافتان دارید، در این باره با وی صحبت کنید و احساستان را بیان کنید. چنانچه با کسی حس راحتی ندارید میتوانید افکار خویش را بنویسید. ابراز و یا نوشتن احساسات به شما کمک می کند که سریعتر میتوانید از این ارتباط خارج شوید.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.