تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

تفریحات کم هزینه تهران کجاست ؟

بام تهران
بام تهران همانقدر که می توانید در بین تفریحات لاکچری باشد در این مطلب در دسته ارزانترین تفریحات تهران هم می باشد، تماشای مناظر شهری مخصوصا در طول شب با اب و هوای ایده آل منهای روزهای سرد زمستان انتخاب خوبی برای شما خواهد بود، تنها نکته منفی این مکان دسترسی سخت آن برای افرادیست که فاقد وسیله نقلیه شخصی هستند، بام تهران در منطقه ولنجک و نزدیک به توچال قرار دارد.
پل طبیعت و پارک اب و آتش
مراجعه به این محل یعنی زدن یک تیر به چند نشان ! پل طبیعت زیباترین سازه عصر جدید ایرانی و برنده جایزه های معتبر معماری در حوزه بین الملل از بهترین تفریحات کم هزینه تهران محسوب می شود که در جوار بهترین پارک تهران یعنی آب و آتش قرار دارد، اگر در کافه رستوران های پل طبیعت غذا میل نکنید اینجا یک محل تفریحی مجانی برای شما خواهد بود، در آن سوی این پل هم بوستان سرسبز طالقانی با دارا بودن مسیرهای سلامتی و پیاده روی دنج وجود دارد.
خانه هنرمندان
خانه هنرمندان در باغ هنر تهران واقع در خیابان موسوی شمالی قرار دارد در هر ماه نمایشگاه های ارزان قیمتی از آثار هنری هنرمندان معاصر پایتخت نشین در آن برگزار می شود که محل خوبی برای علاقه مندان به هنر وفرهنگ محسوب می شود،در این مکان فرصت صحبت با هنرمندان آتیه ساز ایرانی نصیب عموم مردم می شود، دسترسی به این محل همه روزه از ساعت ۱۴ الی ۲۱ امکانپذیر می باشد.
میدان آزدی
مراجعه به میدان آزادی با هر نوع وسیله نقلیه عمومی امکانپذیر است، اینجا قدیمی ترین نماد شهری تهران یعنی برج ازدی دیده می شود که در میدانی وسیع با فضای سبز عالی قرار گرفته است، اگر بازدید از داخل برج را بی خیال شوید به طور کلی این محل در بین تفریحات کم هزینه تهران قرار دارد.
دربند و درکه
بازدید از درکه و دربند هم یک تفریحات لاکچری محسوب می شود و هم یکی از ارزانترین مکان های تفریحی ! چرا ؟ خوب شما در این ملح فرصت پیاده روی در طبیعت بکر را بدون هزینه خواهید داشت، اگر بی خیال میل غذا در سفره خانه های سنتی گران قیمت این مناطق شوید، بازدید از رودخانه و مسیرهای کوهنوردی اینجا یک تفریح سالم، ورزش و سرگرمی فوق العاده برای شما خواهد بود.
منطقه ۱۲ تهران
شاید با خود بگویید چرا منطقه ۱۲ تهران ؟ اینجا قدیمی ترین منطقه مسکونی و سیاسی طهران در دوران قاجاریه می باشد که در آن دیدنی های زیادی وجود دارد، این منطقه در بین تهرانی های اصیل به سرچشمه تا بهارستان شهرت دارد که پیاده روی را آن حس نوستالوژیکی به بیننده القا می کند و در بین تفریحات کم هزینه تهران نامش همیشه قرار دارد.
گشت در باغ ملی
گشت در باغ ملی به طور واقعی یعنی بازدید از چندین مکان مختلف ، تاریخی، طبیعی و تفریحی بدون هیچگونه هزینه ای شما از زیباترین سردرتاریخی ایران ، یعنی سردر باغ ملی با معماری خارق العاده دیدن می کنید و در کنار آن امکان پیاده روی در فضای سبز و استفاده از لوازم ورزشی همگانی بدون هزینه وجود دارد.
دریاچه چیتگر
اینجا هم یک جاذبه های تفریحی دو جانبه است، یعنی هم گران قیمت و هم ارزان قیمت، اگر شما بی خیال استفاده از لوازم ورزشی و تفریحی لوکس اطراف دریاچه و یمل غذا در رستوران های لاکچری آن شوید، یکی از بهترین تفریحات کم هزینه تهران و شاید رایگان دریاچه چیتگر می باشد که به هر گردشگری آن را توصیه می کنیم.
ولیعصر و پارک ملت
در آخرین بخش از معرفی تفریحات کم هزینه تهران به خیابان تاریخی ولیعصر می رسیم که مشهورترین پارک پایتخت ( پراک ملت ) در امتداد این خیابان طولانی دیده می شود، ابتدا می توانید پیاده روی خود را دو یا چند کیلومتر قبل تر از بزرگراه نیایش آغاز کنید تا در انتها به پارک ملت با فضای سبز عالیش برسید.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.