تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

چه کنیم آرایش چشم زیر عینک زیباتر جلوه کند؟

استفاده از کانسیلر برای زیر چشم
با استفاده از یک براش کوچک قدری کانسیلر را زیر چشم خویش بزیند. با این کار قسمت های تیره زیر چشم پوشش داده خواهد شد و رنگ پوستتان در همه جای صورت یکدست می شود. بهتر است کانسیلر را به شکل V زیر چشم بزنید و با استفاده از براش ملایم یا نوک انگشت و با ضربه زدن های ارام، آنرا روی پوست پخش کنید.
از روشن کننده داخل چشم، زیر خط چشم، و زیر استخوان ابرو استفاده کنید
این روشنی در نزدیکی چشم سبب می شود که چشمها روشن تر و بازتر دیده شود و هنگامی که این روشنی را با تیرگی ترکیب می کنید، تضادی زیبا و جذاب ایجاد نموده و سبب می شود چشمانی شاداب تر زیر عینک داشته باشید. توجه داشته باشید که در این آرایش بیشتر توجه ما به ایجاد عمق و بُعد است پس باید زمان استفاده از رنگهای تیره و روشن با دقت عمل کنید.
روی کرم پودرتان از پنکک استفاده کنید
این کار آرایشتان را فیکس می کند و سبب می شود که آرایشتان پس ندهد و فریم عینک کثیف نشود.
آرایش ابروها برای آرایش با عینک
خانم های عینکی باید به ابروهایشان اهمیت مخصوصى بدهند و مدام آنها را منظم و خوش حالت نگه دارند، ریمل ابرو کمک بسیار زیادی به شما برای داشتن ابروهای زیبا می کند.
خط چشم مطلوب برای مدل آرایش چشم با عینک
موقع کشیدن خط چشم بالایی حال خط چشم شما از جنس مداد سخت باشد یا مایع، مطمئن شوید که فاصله ی بین مژه ها را کاملاً پر می کنید. سعی کنید از رنگ های تیره و یا اگر فریم مشکی برا عینکتان استفاده می کنید دو درجه روشن تر از رنگ تیره ی فریم را انتخاب کنید، تا رنگ هایشان باهم تداخل پیدا نکند.
از گوش پاک کن هم میتوانید برای از بین بردن ناهمواری های خطوط استفاده کنید و سبب شوید که خط چشم شما طبیعی تر بنظر برسد. سعی کنید خط بالایی خط چشم شما روشن تر باشد تا تضاد کافی را به وجود آورد و خط چشم شما را زیباتر جلوه دهد.
از فرمژه استفاده کنید.
فرمژه باعث می شود که مژه ها و چشم هایتان جذاب تر به نظر برسند. البته بهتر است در استفاده از فرمژه احتیاط کنید زیرا ریشه مژه هایتان را ضعیف می کند. توصیه می شود فقط برای مژه های بالایی از ریمل استفاده کنید و به مژه های پایین ریمل نزنید.
سایه چشم برای مدل آرایش چشم با عینک
سایه چشم های ملایم برای شما مناسب تر از سایه چشم های تیره و پررنگ هستند، سایه چشم هایی به رنگ های روشن صورتی، کرمی، نقره ای و … برای خانم های عینکی بسیار مناسب هستند.
ریمل برای مدل آرایش چشم با عینک
با ریمل های حجم دهنده و ضد آب به مژه هایتان حجم دهید و جذابیت چشم هایتان را دوچندان کنید، حتی اگر هیچ آرایشی هم نداشته باشید ریمل به تنهایی می تواند چشم های جذابی به شما ببخشد.
آرایش لب برای مدل آرایش چشم با عینک
آرایش لب ربطی به عینکی بودن یا نبودن شما ندارد فقط باید اگر آرایش چشم تان ملایم است از رژلب ملایم استفاده کنید و اگر آرایش چشم هایتان غلیظ است از رژلب های پررنگ استفاده کنید.رژلب قرمزتناسب زیادی با عینک دارد.
برای زیباتر شدن با عینک طبی رژگونه بزنید
تا به حال دقت کرده اید که هنگامی که عینک می زنید و می خندید، عینک در جایی به صورت تان برخورد می کند. از همان نقطه خط رژگونه را شروع کنید تا صورت تان طبیعی به نظربرسد و پوست گونه تان درخشنده و شفاف شود.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.