تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

بهترین ورزش ها برای سالمندان چیست؟

۱- شنا ورزشی مناسب برای سالمندانورزش شنا
یکی از بهترین ورزش ها برای همه افراد بخصوص افراد مسن می باشد.
آب باعث ایجاد مقاومت طبیعی بدن میشود و عضلات را می سازد و تونیک می کند. شنا همچنین قلب را تقویت می کند، انعطاف پذیری را بهبود می بخشد، روی عضلات کار می کند که عمدتا توسط تمرین های دیگر نادیده گرفته می شوند. باعث کاهش استرس و کالری زیادی می شود.
همانطور که شنا به عنوان ورزش شناخته شده برای ورزشکاران در تمام سنین است، آن را برای شهروندان سالخورده مزایای اضافه شده است. آب وزن بدن را حفظ می کند، بنابراین استرس بر روی اسکلت حذف می شود و هیچ تاثیری به معنی آسیب نیست.
۲- یوگا ورزشی مناسب افراد مسن
ورزش یوگا یکی از بهترین راههای بهبود سلامت شماست، همه چیز بدون در حال اجرا، پریدن یا بلند کردن چیزی است و شما را به طور قابل ملاحظه ای شادتر می کند. از آنجا که برای تطابق (انعطاف پذیری، حتی) در نحوه تمرین وجود دارد، یوگا را می توان برای جابجایی شرکت کنندگان در هر سنی تنظیم کرد و توانایی خود را بدون اضافه شدن بیش از حد مفاصل و عضلات ایجاد کرد.
۳- دوچرخه سواری یک ورزش مناسب برای سالمندان
دوچرخه سواری حتی برای کسانی که نزدیک به ۱۰۰ سال سن دارند، یک روش مناسب برای ورزش کردن است.
مزایای دوچرخه سواری برای قلب، سلامت روانی، سیستم ایمنی بدن قابل توجه است.
۴- پیاده روی ورزشی مفرح برای افراد مسن
عمل ساده ی پیاده روی یکی از بهترین راه ها برای حفظ شکل، به ویژه برای شهروندان سالخورده است. اما این نیز می تواند خسته کننده باشد، و سخت است که انگیزه خود را برای انجام هر کاری که فقط سرگرم کننده نیست. خوشبختانه، یک ورزش است که ساعتها پیاده روی طول می کشد و باعث می شود که جالب تر باشد.
۵- ورزشهای گروهی و دسته جمعی
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.