ماجرای جالب 3 پلیس و یک مالباخته!

علیرضا دلیری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اظهار کرد: چند روز پیش یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری 17 بعثت عنوان کرد وسایل کار جوشکاری‌اش که تنها محل درآمد او و خانواده اش بوده به سرقت رفته است.

وی ادامه داد: با دریافت این گزارش ماموران تحقیقات خود را برای شناسایی سارق یا سارقان و بازپس گیری وسایل جوشکاری این شهروند سالخورده آغاز کردند، اما متاسفانه نتیجه ای حاصل نشد.

دلیری تصریح کرد: در این میان مالباخته بصورت مداوم پیگیر بوده و هر بار این موضوع را مطرح کرده که پس از سرقت وسایل، کار و زندگی برای او و اعضای خانواده اش سخت شده و ماموران که پس از مدتی جستجو به نتیجه نرسیدند تصمیم گرفتند در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان دست به اقدامی خداپسندانه بزنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه سه همکار خیر و وظیفه شناس ما در کلانتری بعثت به نام های سرگرد “فریبرز کهریزی”، سروان “سعید خالوندی” و ستوانیکم “کیوان آریانا” در جریان پرونده قرار داشتند پس از مشورت با هم تصمیم به خریداری وسایل کار برای این شخص که از نظر مالی در تنگنا قرار داشت، می گیرند.

وی تصریح کرد: این سه همکار مومن و خیر هزینه خرید یک دستگاه موتورجوش، یک دستگاه اره آهن بر برقی، ترانس برق، فرغون و … که جزو وسایل کار این جوشکار سیار بوده را تامین و پس از دعوت از مالباخته، این وسایل را به شکل محترمانه ای که شان و کرامت وی حفظ شود، به او تحویل دادند.

دلیری با اشاره به خرسندی فرد مالباخته از اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه ماموران کلانتری 17 بعثت کرمانشاه، تصریح کرد: پلیس بارها ثابت کرده که خدمتگذار واقعی مردم است و برای شادی دل آنها از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

پایان خبر / تاریخ ما

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.