مانه: امسال بدترین فصل فوتبالی من بود

به گزارش خبرگزاری تاریخ ما و به نقل از ساکرنت، سادیو مانه مهاجم لیورپول، فصل ۲۰۲۰/۲۱ را بدترین دوران حرفه‌ای خود می داند. در دو فصل گذشته این مهاجم سنگالی ۲۹ ساله ۴۰ گل در لیگ برتر به ثمر رساند و امسال در ۳۱ مسابقه فقط ۹ بار موفق به گلزنی شده است. شرایط برای لیورپول هم خوب نیست. قهرمان فصل قبل در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد و برای فصل آینده شاید نتواند سهمیه لیگ قهرمانان بگیرد.

سادیو مانه گفت: این بدترین فصل زندگی حرفه‌ای من است. من مجبورم آن را بپذیرم. اگر از من بپرسید موضوع چیست ، نمی‌دانم چگونه پاسخ دهم. من همیشه سعی کرده‌ام مثبت باشم؛ خواه اوضاع خوب پیش برود یا بد. حتی یک آزمایش کلی دادم  ببینم در بدنم چیزی کم است یا نه. آیا من درست غذا می‌خورم، آیا چیزی تغییر کرده است؟ اما نتایج آزمون نشان داد که همه چیز مرتب است.

مهاجم مسلمان در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: باید درک کنم که در زندگی فراز و نشیب‌هایی وجود دارد. من به کار سخت خود ادامه خواهم داد و شاید با گذشت زمان همه چیز درست شود.

لیورپول در دیدار بعدی خود در لیگ برتر پنجشنبه شب به مصاف منچستریونایتد می‌رود و در ادامه در لیگ برتر برابر وست برومویچ سقوط کرده قرار خواهد گرفت.

پایان خبر / تاریخ ما

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.