تداوم تجاوزات به غزه/ زخمی شدن ۳۱ صهیونیست در حملات مقاومت/ گانتس دستور ادامه حمله داد

به گزارش خبرگزاری تاریخ ما، روزنامه یدیعوت آحارونوت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در حملات موشکی مقاومت فلسطین به عسقلان در اراضی اشغالی، ۳۱ صهیونیست زخمی شدند که حال دو تن از آن‌ها وخیم است.

پایگاه خبری عبری زبان “مفزاک درومی” نیز اعلام کرد که از روز گذشته تاکنون ۳۴۶ موشک و راکت از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی شلیک شده است که سامانه گنبد آهنین تنها ۹۰ موشک را رهگیری کرده است.

در همین حال ارتش رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در ادامه حملاتش به نوار غزه یکی از پایگاه‌های مقاومت فلسطین در شهرک جبالیا واقع در شمال نوار غزه را هدف گرفت.

همچنین شبکه الجزیره گزارش داد جنگنده‌های اسرائیلی شرق و غرب خان یونس در جنوب نوار غزه را هم بمباران کردند و نقطه‌ای هم در شرق غزه هدف قرار گرفت.

وزارت بهداشت فلسطین نیز اعلام کرد شمار شهدای حملات به غزه به ۲۵ شهید از جمله ۹ کودک و بیش از ۱۰۰ زخمی رسیده است.

نشست امنیتی کابینه اسرائیل

در پی تشدید تنش میان دو طرف فلسطینی و اسرائیلی کابینه رژیم صهیونیستی امروز بار دیگر تشکیل جلسه داد.

این جلسه یا حضور بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، بنی گانتس، وزیر جنگ و فرماندهان امنیتی و نظامی این رژیم برگزار شد.

در پایان این جلسه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دستور ادامه حملات هوایی به غزه را صادر کرد.

دستور گانتس همزمان با آن صادر شد که شبکه ۱۳ تلویزیون اسرائیل اعلام کرد به درخواست امیر اوحانا، وزیر امنیت داخلی ارتش اسرائیل، این رژیم ۸ گردان جدید و نیروهای اضافی را فراخوانده است و این به معنای آن است که رژیم صهیونیستی تسلط بر اوضاع را از دست داده است.

هزاران سرباز صهیونیستی در قدس مستقر هستند و ارتش تلاش دارد مسیرها و راه آهن‌های جنوبی را ببندد.

پایان خبر / تاریخ ما

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.