حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸
خانه » دیگر اخبار » تاریخ ما | تاریخ و تمدن ایران و جهان باستان
تاریخ ما | تاریخ و تمدن ایران و جهان باستان

تاریخ ما | تاریخ و تمدن ایران و جهان باستان

اگر شما هم از دوستداران مطالب تاریخی هستید بهتر است از وبسایت تاریخ ما دیدن فرمایید. تاریخ ما مکانی برای عاشقان تاریخ است. اطلاعات و محتوای تاریخ ما اکثرا تولیدی بوده و دیگر سایت ها از آن کپی برداری می کنند. اطلاعات تاریخی و دانستنی های تاریخی خود را با استفاده از تاریخ ما و بخش های متنوع آن افزایش دهید.

تاریخ ما | دانستنی های تاریخی ایران و جهان

قطعا این موضوع مسبب آزردگی خاطر ماست زیرا در این میان تنها وقت و زمان ارزشمند ماست که به سادگی تلف می‌شود. اما در تمام این شلوغی‌ها سایت‌هایی وجود دارند که به طور تخصصی به تاریخ می‌پردازند . اما پیدا کردن آن‌ها شاید کار چندان آسانی نباشد و شما برای این کار نیاز به راهنمایی دارید. خوشحال باشید زیرا این مطلب، همان راهنمایی است که انتظارش را دارید!

یکی از بروزترین سایت‌ها برای اطلاعات تاریخی ایران و جهان وبسایت تاریخ‌ما است. تاریخ‌ما به سابقه‌ی ۱۳ ساله‌ی خود در زمینه موضوعات تاریخی ثابت کرده عملکردی یکتا دارد و  توانسته به یکی از محبوب‌ترین و شناخته شده ترین سایت‌ها در حوزه تاریخی تبدیل گردد.

اگر علاقه‌مند به پژوهش و مطالعه در هر حوزه‌ای از تاریخ هستید، می‌توانید به تاریخ‌ما سر بزنید. گستردگی این وبسایت بسیار بالاست و شما با یک بار ورود به آن متوجه این موضوع خواهید شد. از طریق منوی بالای صفحه آن می‌توانید به تمامی بخش‌ها دسترسی داشته باشید. از جمله مهمترین آن‌ها:

تاریخ‌ما با بیش از ۱ میلیون صفحه ایندکس شده، پاسخگوی همه نیازهاست و مدیران این وبسایت به جد مشغول ارتقاء و بهبود آن هستند. آنها معتقدند  کاربران تاریخ ما ، ارزشمند و زمانی که آنان صرف مطالعه و گشت و گذار در این وبسایت می‌کنند، گران بها است. لذا همواره جدیدترین و کامل ترین مطالب را با نهایت دقت و حساسیت وارد سایت کرده و این گونه پذیرای کاربران هستند.

پست « ملکه کی» با بیش از 110 هزار بار بازدید

پست « ملکه کی » از بخش تاریخ کره با بیش از ۱۱۰ هزار بار بازدید در سایت تاریخ ما

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است