دانلود کتاب های الکترونیکی

قصد کرده ایم تا در این مطلب، یکی از سایت های پربازدید و طرفدار دانلود کتاب های الکترونیکی را به شما معرفی کنیم

آیا تا کنون شده است در ایترنت به دنبال سایتی برای دانلود کتاب های مختلف بگردید ؟ تا کنون شده به دنبال یافتن مطالب ” تاریخ تمدن باستان ” باشید ؟ آیا به دنبال کتب علوم غریبه هستید؟ در مورد ایران باستان و ادیان چطور؟ آیا دانلود کتاب تاریخ تبری یا طبری، و یا تاریخ تمدن ویل دورانت را خوانده اید؟ سیرت ابن هشام را چطور؟

در این بخش قصد داریم یکی از برترین سایت های مختص و عالی دانلود کتاب را به شما معرفی کنیم ؛ این وبسایت که با عنوان : دانلود کتاب های الکترونیکی تاریخی مذهبی که به صورت PDF می باشد شهرت پیدا کرده است کارهای خود را فقط به دوره عهد باستان محدود کرده است تا مخاطبان این وبسایت با آرامش خاطر آنچه را می خواهند بکاوند.

تمامی کتاب های این وبسایت در مورد تاریخ جهان باستان می باشند که در نوع خود جالب می باشد، اما مزیت این سایت چیست ؟! دانلود کتاب یعنی سایتی که اطلاعاتی از مکاتب بسیار جمع آوری کند.

برای فهمیدن این جواب کافی است وارد سایت شوید می بینید که تمامی کتاب راجع به دانلود کتاب های مذهبی و یا دانلود کتاب های تاریخی می باشد! یعنی مجموعه ای جمع آوری شده از جانب مدیر وبسایت که بسیار هم با ارزش است.. از مزیت های دیگر آزادی بیان است! اصلی اساسی. اگر وارد مطلب پس از مرگ محمد چه گذشت شوید/علی دشتی درست می بینید که منظور من یعنی چه !؟ ۲۶۰ دیدگاه ارسال شده از جانب اقلیت و پایبندگان به مکاتب مختلف.

یکی از کتاب های پر طرفدار این وبسایت که بخشی از مجموعه وبسایت های فعال تاریخ ما می باشد : کتاب تاریخ تمدن ویل دورانت آن می باشد که هم پربازدید بوده و هم تعداد دفعات دانلود از آن بسیار بالا بوده است. بخش دیگر این وبسایت که طرفدار بسیار زیاد دارد بخش دانلود کتاب های ایران باستان می باشد.

یکی از نکته های جالب این وبسایت این است که بازدید کننده ها می توانند در سایت ثبت نام کنند و سپس در سایت فعالیت کنند و کتاب های خود را ارسال کنند!

www.PDF.Tarikhema.IR

برای این وبسایت آرزوی موافقت داریم

کلمات کلیدی این وبسایت : دانلود کتاب ؛ تاریخ تمدن جهان باستان ؛ عهد باستان ؛ عهد اسلام ؛ مجموعه کتاب های ایران باستان؛ کتب قرون وسطایی و …

PDF.Tarikhema.IR

عضویت
اطلاع از
guest

5 نظرات
پرامتیازترین
جدیدترین قدیمی‌ترین
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها
علی خراسانی

با تشکر و آرزوی پیشرفت روزافزون کار سترگی که در پیش گرفته اید. تنها خواستم درخواست کنم برای انچام این کار پرمحتوا و وزین از صورت ظاهری ( مثل انتخاب فونت مناسب و زیبا ) نیز بهره ببرید.
با سپاس و قدرانی

محمد

سلام سایت تاریخما پی دی اف باز نمیشه

amir

سلام برام تصویر بفرستید

محمد

سایت بسیار مفید و ارزنده است.

محید
امتیاز :
     

سلام و درود خدمت شما و تشکّر بی پایان بخاطر زحمت های شما