مشاهیر جهان

این مطلب تنها یک مطلب تبلیغاتی است، و ارزش دیگری ندارد.

تا کنون به دنبال شناختن چهره ماندگار و مشاهیر ی افتاده اید ؟ آیا شده است روزی در ایترنت به دنبال زندگی نامه شخصیت های بزرگ تاریخ جهان بگردید ؟ این بار می خواهیم یکی از وبسایت های تخصصی چهره های ماندگار و مشاهیر تاریخ جهان را به شما معرفی کنیم !

این وبسایت که با عنوان : مشاهیر و چهره های ماندگار جهان باستان ؛ شهرت پیدا کرده است کارهای خود را فقط به دوره باستان محدود کرده است تا مخاطبان این وبسایت با آرامش خاطر آنچه را می خواهند بکاوند. تا فروردین ماه ۸۸ این وبسایت ۱۳۰ شخصیت را معرفی کرده بود، که هر ماه ۱۵ عدد به آن اضافه می شود. در لحظه درود به سایت کلمات و نام های مشاهیر بزرگی انسان را وادار به خواندن آنچه گذاشته اند دعوت می کند ؛ این وبسایت که دارای دسته بندی های : مشاهیر – چهره های ماندگار – مشاهیر تاریخ اسلام (که خود دارای زیر مجموعه های بسیار است)– مشاهیر ایران (که خود دارای زیر مجموعه های بسیار است) و … است. که درون هر کدام متوای بسیار ارزشمندی برای علاقه مندان و محققان است.

تمامی نوشته های این وبسایت در مورد باستان می باشند که در نوع خود جالب می باشد ولی به علت وجود برخی دانشمندان بشر همچون ابوعلی سینا این وبسایت گاهی نیز به شخصیت های قرون وسطا می پردازد اما هرگز از آن قدم به جلوتر گذارد

یکی از نکته های جالب این وبسایت این است که بازدید کننده ها می توانند در سایت ثبت نام کنند و سپس در سایت کنند.مطالب و مشاهیر و چهره های ماندگار خود را معرفی کنند ؛ وجود چهره های ماندگار چین باستان! و افغانستان و کلمه اینکه به زودی بسیار دیگر اضافه خواهند شد باعث خوشحالی است

www.Mandegar.Tarikhema.IR

انی کاظمی

مؤسس تاریخ ما | علاقه‌مند یا عاشق کنکاش در تواریخ ملل، ادیان و مذاهب، تاریخ و فلسفه می‌باشم | همواره این امید را داشته‌ام که بتوانم یک گام مثبت در راستای بهبود وضعیت فرهنگی کشورم، همچنین بهبود حافظه تاریخی مردم کشورم بردارم | از طریق کلیه شبکه های اجتماعی با نام‌کاربری enikazemi می‌توانید با من در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
دنبال کردن