معرفی و آشنایی با شرکت اوپو، یک شرکت چینی عالی در ساخت موبایل های هوشمند

ما در این برسی قصد داریم تا شما افراد را با یک کمپانی بسیار بزرگ چـینی آشنا کنیم که در حال حاضر نزدیک به ۲۱ سال است که در زمینه تکنولوژی فعالیت دارد. شاید باید گفت یکی از شرکت های هوشمند است که بسیار جوان است، درست است این شرکت بسیار جوان دارای مدیرعاملان بسیار جوانی هم می باشد.

این شرکت به یکی از گران فروش ترین شرکت های دنیا تبدیل شده است ولی ما در این برسی به شما برخی از خصوصیات این شرکت را مورد تحلیل و برسی قرار می دهیم که چرا این شرکت یک شرکت گران فروش است. با برسی شرکت چند ملیتی اوپو همراه ما باشید.

معرفی خصوصیات شرکت اوپو

نام تجاری اوپو در سال ۲۰۰۱ در کشور چـین ثبت شد و در سال ۲۰۰۴ شروع به کار کرد.

این شرکت هم مانند خیلی از شرکت های دیگر کار خود را از همان اول در ساخت وسایل الکتریکی و دیجیتالی شروع کرد. همچنین اوپو در زمین فناوری اطلاعات ها سر رشته دارد. اوپو اوایل یک شرکت تجاری بود ولی پس از ۲ سال مدیرعاملان کار خود را در ساخت موبایل های هوشمند شروع کردند.

شرکت اوپو به سه دسته تقسیم می شود. دسته اول: موبایل های هوشمند. دسته دوم:هدفون و آمپلی فایر ها. دسته سوم: هدفون می باشد.

 کارتل اوپو یکی از شرکت هایی هست که علاقه بسیارزیادی دارد که رابطه خود را با مشتریان بیشتر کند و در حال حاضر رابطه زیادی با مشتریان خود برقرار کرده است. این کارتل یکی از کمپانی هایی است که در فروش محصولات خود کمی گران فروش می کند.

این کمپانی کم نام و آشنا، بیشتر در تلاش است که موبایل های هوشمند خود را هر چه زیبا  تر و جالب تر بسازد . همیشه به ساخت موبایل هوشمند بیشتر از کیفیت به چهره و شکل موبایل توجه دارد.

یکی از کار های بزرگ این شرکت این است که به مشتریان حق این را می دهند تا قبل از سفارش محصولات ایده خود را بگویند و همچنین محصول خود را به صورت شخصی سازی شده دریافت کنند. بررسی موبایل ها نشان می دهد که برترین موبایل های هوشمند این کمپانی چینی: Oppo Reno 10x،Oppo Reno 2،Oppo Reno 2Z،Oppo Reno Z و….. برترین موبایل های هوشمند این شرکت بزرگ در سال ۲۰۲۲ می باشد.

دلیل گران فروشی شرکت اوپو

درست است که شرکت اوپو موبایل های خود را با قیمت زیادی می فروشد ولی باید گفت که برای تمامی موبایل های اینگونه عملکردی ندارد خیلی از موبایل های این شرکت دارای خصوصیات خوبی می باشد و از نظر قیمت بسیار مناسب است.

تقریبا ۸۰ درصد از محصولات این کمپانی چند ملیتی،  بسیار با قیمت بالا به فروش می رسد.

 حالا دلیل این کار این است که شما افراد قبل از خرید موبایل این اجازه را دارید که سازندگان اوپو به صورت تلفنی و حضوری صحبت کنید. شما می توانید اسمورت فون خود را هر طور که دوست دارید با سازندگان درمیان بگذارید و همچنین سازندگان، طبق سلایق مورد نظر شما، موبایل هوشمند شما را شخصی سازی می کنند.

 شخصی سازی از قبایل رنگ آمیزی، کیفیت در زمینه های مختلف مانند دوربین. مثال شما دوست دارید Oppo Reno 2 را خریداری کنید ولی دوست دارید تا دوربین آن با کیفیت ۱۰۰ مگاپیکسل باشد. مهندسان اوپو دوربین  Oppo Reno 2 را با کیفیت  ۱۰۰ مگاپیکسل طراحی می کنند.

این نشان می دهد که کمپانی بزرگ اوپو، به خواسته مشتریان خود احترام می گذارد و این اجازه را به آن می دهد که خواسته خود را با آن درمیان بگذارند. تاکنون انتقادات بسیار زیادی درمورد شرکت اوپو بوده و تقریبا می توان گفت ۹۰ درصد افراد ، اوپو را مورد تحسین قرار داده اند.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که کارتل  اوپو یکی از شرکت های عالی است که می توانید موبایل و تبلت دلخواه و مورد نظر خود را در میان تعداد بسیار زیادی از کمپانی های بزرگ دنیا  خریداری کنید.

تمامی موبایل های این شرکت با کیفیت هستند و مطمئن باشید اوپو شما را خشنود می سازد، زیرا تمامی محصولات اوپو دارای طراحی خاص خود هستند یا شما می توانید هر طور که دوست دارید اسمارت فون خود را شخصی سازی کنید. 

امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد. همچنین امیدوارم شناخت شما از کمپانی کم نام و آشنا اوپو بالا رفته باشد.

 

 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها