تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جدید ۲۰۲۲ در تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یکی از روش های جدید برای جلوگیری از تخریب و نشتی یابی لوله های توکار می باشد. هر اندازه دستگاه های استفاده شده برای تشخیص محل ترکیدگی لوله ها پیشرفته تر باشد، احتمال خطا در آنها کاهش یافته و محل دقیق ترکیدگی شناسایی میشود. شرکت لوله بازکنی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جدید تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جدید تهران

لوله های چدنی قدیمی و پلاستیکی با گذشت زمان به دلایل مختلف همچون پوسیدگی و نوسانات دمایی و غیره دچار ترکیدگی میشوند. از آنجا که اغلب لوله های آب به صورت توکار اجرا میشوند، تشخیص ترکیدگی آنها با چالش های متعددی روبرو می باشد. برای تشخیص ترکیدگی لوله در گذشته اغلب شرکت ها از تخریب دیوار و سقف استفاده میکردند که خسارت های زیادی را به همراه داشت. با پیشرفت تکنولوژی دستگاه هایی ارائه شده اند که با امواج صوتی و گاها با امواج حرارتی مکان دقیق ترکیدگی و نشت آب را تشخیص می دهند.

شرکت لوله بازکنی تهران سماء به منظور جلوگیری از تخریب اطراف لوله و خسارت های مادی زیاد و کثیف کاری، جدیدترین و بروزترین دستگاه و تجهیزات را خریداری و با آنها خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران را ارائه می دهد. دستگاه های این مجموعه با امواج صوتی و دقت بسیار بالا محل نشتی لوله ها را شناسایی می کنند.

متاسفانه برخی از افراد سودجو در این حوزه تنها از دستگاه های بی کیفیت و نامعتبر استفاده نموده و خسارت های زیادی را برای مشتری بوجود می آورند. دقت داشته باشید که نوع دستگاه، برند و تکنولوژی به کار رفته در آنها تاثیر زیادی بر میزان دقت تشخیص ترکیدگی لوله دارد. به عنوان مثال دستگاه های تهران سماء با امواج صوتی عمل نموده و متعلق به برندهای ژاپنی بوده و دقت بسیار بالایی دارند. نمونه های مشابه برندهای فارسی آن نیز توسط برخی از شرکت های لوله بازکنی استفاده میشوند که دقت آنها پایین است.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فوری

ترکیدگی لوله های آب اگر بلافاصله تشخیص داده نشده و رفع نگردند مشکلات زیادی را به همراه خواهند داشت. ایجاد نم و رطوبت روی دیوار و سقف و افزایش هزینه های قبض آب از جمله مشکلات بعد از تشخیص دیرهنگام ترکیدگی لوله ها می باشند. تیم تشخیص ترکیدگی لوله تهران سماء در مناطق مختلف شهر حضور داشته و بلافاصله به محل اعزام میشوند. علاوه بر اعزام سریع، مهارت بالا و پیشرفته بودن دستگاه های استفاده شده باعث میشود محل ترکیدگی لوله فوری و بدون از دست دادن زمان شناسایی شوند. بعد از شناسایی محل ترکیدگی، نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد. لذا اگر به دنبال تیم تشخیص ترکیدگی لوله شمال تهران یا جنوب و سایر مناطق فوری و با دستگاه هستید، کافیست با شعب مربوطه این مجموعه تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فوری

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شبانه روزی

رفع برخی از خرابی های موجود در ساختمان را می توان به تعویق انداخت و با مشکلات زیادی همراه نخواهد شد. این در حالیست که نشتی یابی لوله باید بلافاصله انجام شود و این قبیل مشکلات صبح و شب و روز تعطیل نمی شناسند! تهران سماء از جمله مراکزی می باشد که تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را شبانه روزی و ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل رسمی سال ارائه می دهد. به محض مشاهده علائم ترکیدگی لوله مانند به گوش رسیدن صدای آب از دیوار، چرخش سریع کنتور آب علیرغم بسته بودن تمام شیرها و مشاهده نم و رطوبت روی دیوار می توانید با این تیم تماس بگیرید.

لازم به ذکر است، برای تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران و شمال و شرق و غرب، تمام سرویس کاران مجهز به دستگاه های پیشرفته بوده و تفاوتی در تجهیزات شعب مختلف آن وجود ندارد. تمام این شعب شبانه روزی فعال بوده و لوله بازکن های سیار را در محله های مختلف مستقر نموده و ۲۴ ساعته می توانید از خدمات این تیم استفاده کنید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب صوتی

برای تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله ها و نشتی آب، اغلب دستگاه ها از امواج صوتی استفاده می کنند. دستگاه های نشتی یاب صوتی دارای دقت بسیار بالایی بوده و با نزدیک شدن به دیوار کوچکترین سوراخ روی لوله را شناسایی و گزارش می دهد. بر اساس برند و کیفیت دستگاه دقت آنها در تشخیص محل دقیق ترکیدگی متفاوت است.

برخی از این دستگاه ها با امواج حرارتی عمل نموده و آنها نیز دقت بالایی دارند. بعد از تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، باید همان نقطه از دیوار تخریب شود. بعد از تخریب و دسترسی به لوله، محل ترکیدگی ترمیم و مجدد با بنایی دیوار تعمیر میشود. از آنجا که شرکت تهران سماء دارای سرویس کاران بسیار باتجربه و حرفه ای می باشد، بعد از رفع ترکیدگی لوله ها محل را کاملا تعمیر و بدون هیچگونه کثیف کاری به مشتری تحویل می دهد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب صوتی

نشتی یابی لوله آب با دستگاه تضمینی

دقت داشته باشید که تنها استفاده از دستگاه های پیشرفته نمی تواند در تشخیص دقیق محل ترکیدگی و جلوگیری از تخریب های مداوم بخش های مختلف موثر باشد. بلکه مهارت افراد و تیم نشتی یاب لوله نیز در این زمینه اهمیت بسیار بالایی دارد. تهران سماء در طی سالها تجربه و استفاده از دستگاه های پیشرفته و همچنین ارائه دوره های آموزشی متعدد برای سرویس کاران خود این خدمات را تضمینی انجام می دهد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تمام مناطق تهران

یکی از ویژگی های منحصر به فرد شرکت تهران سماء ارائه خدمات به تمام مناطق تهران می باشد. این مجموعه دارای چهار شعبه در شمال، جنوب و شرق و غرب تهران بوده و همگی مجهز به دستگاه های پیشرفته هستند. علاوه براین، تعداد زیادی از سرویس کاران آن نیز به صورت سیار در محله های مختلف فعالیت دارند. برای هر یک از خدمات زیر در هر

  • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران
  • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران
  • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران
  • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با نرخ اتحادیه

شرکت تهران سماء از تیم های قدیمی در تهران می باشد که زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه فعالیت دارد. به همین دلیل تمام خدمات ارائه شده در آن از جمله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با نرخ اتحادیه انجام میشود. برای شفاف سازی قیمت ها، بعد از ارائه هر یک از خدمات می توانید از سرویس کاران فاکتور دریافت نمایید.

عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها