کولر گازی آی سیو

کولر گازی آی سیو از محصولات برتر شرکت گری می باشد که دارای عملکرد هوشمند برای راندمان بالاتر و صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی می باشد و سرمایش و گرمایش را در طول سال برای شما فراهم می کند .

در سال های اخیر گری بر آن شده با طراحی متمایز نسبت به دیگر تولید کنندگان کولر گازی اینورتر جدیدی را به بازار عرضه کند . اگر قصد خرید یا تعویض کولر گازی خود را دارید بهتر است به آی سیو فکر کنید و مشخصات آن را به خوبی بررسی کنید.

آی سیو با طراحی هوشمندانه و ظریف و کارایی عالی یک انتخاب ارجح برای محیط شما خواهد بود .

کولر گازی آی سیو اینورتر با تعدیل و تغییر ولتاژ و ارسال فرکانس برق به کمپرسور توانسته سرعت کمپرسور با استفاده از یک مدار الکتریکی پیچیده تغییر دهد و مصرف کولر گازی را تا ۶۰ درصد پایین بیاورد .

با این نوع اینورتر موجبات صرف جویی در مصرف انرژی فراهم می شود زیرا فرکانس کمپرسور بسته به سرمایش و گرمایش مورد نیاز تغییر پیدا می کند .

روکش بدنه پنل داخلی مات و بسیار زیبا و به خوبی با محیط اطراف همخوانی پیدا می کند و جنس پلاستیک بدنه بسیار با کیفیت و به نحوی که در دراز مدت تغییر رنگ پیدا نمی کند.

یونیت بیرونی دارای پوشش ضد زنگ می باشد و در برابر عناصر خوردنده مقاومت بالایی دارد و حتی در رطوبت بالای ۸۰ درصد نیز زنگ نمی زند و سوراخ نمی شود .

با نصب اپلیکیشن گری بروی گوشی اندروید خودتان می توانید از هر کجای دنیا کولر گازی آی سیو خود را کنترل کنید و قبلا” از رسیدن به محیط شرایط را برای استراحت و یا کارتان فراهم نمایید.

I`SAVE کولر گازی

آی سیو دارای فیلترهایی با چگالی بالایی هستند و می توانند گرد و خاک را از هوا بگیرند و بوهای نامطبوع را از بین می برد و محیطی با هوای تمیز و تازه برای شما به ارمغان بیاورند و برای افرادی که از بیماری آسم رنج می برند این بسیار خوشایند می باشد .

دیفراست یا یخ زدایی هوشمند یکی از امکانات ویژه کولر گازی گری آی سیو می باشد که موجب کاهش اتلاف انرژی می باشد و موجب می شود در زمان بسیار کم بصورت هوشمند یخ زدایی صورت گیرد .

گاز ۴۱۰ در کولر گازی اینورتر آی سیو مورد استفاده قرار می گیرد و از لحاظ کاربردی و ویژگی های برتر گاز بهتری نسبت به گاز ۲۲ می باشد و همچنین دوستدار محیط زیست و مانع از سوراخ شدن لایه اوزون می شود.

کولر گازی اینورتر با سرعت بسیار کم کار می کند و به طبع صدای بسیار کمی دارد و کمپرسور بسیار بی صداتر می باشد و در نتیجه شاهد صدای بسیار کمی در محل زندگی شما هستیم و به راحتی و بدون هیچ مزاحمتی می توانید استراحت و از خواب خود لذت ببرید.

اینورتر موجب می شود دمای اتاق به سرعت به دمای دلخواه شما برسد و پس از رسیدن به دمای مطلوب این دما را حفظ می کند و این یکی از ویژگی های برتر آی سیو می باشد .

فروشگاه خانه سفید کولر گازی اینورتر گری آی سیو را با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در اختیار شما خریداران محترم قرار می دهد.

عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها