معایب و مزایای خودرو ۲۰۷ که قبل از خرید بهتر است بدانید

معایب خودرو ۲۰۷ که باید بدانیم! 

معایب خودرو 207

نمی دانید که پژو ۲۰۷ بخرید یا نه؟ در مورد مزایا و معایب خودرو ۲۰۷ هیچ چیز نمی دانید؟ این باعث شده تا شما دچار تردید در خرید این خودرو شوید؟ تردید شما بی علت نیست. برای این که بتوانید یک خودروی مناسب خریداری کنید، نیاز دارید تا ابتدا با مزایا و معایبی که ممکن است داشته باشد آشنا شوید. یکی از مهمترین معایب این خودروی پرطرفدار در ایران، هزینه های بالای تعمیر گیربکس ۲۰۷ میباشد.

ما می خواهیم در مورد معایب و مزایای خودرو ۲۰۷ مطالبی را برای شما بیان کنیم، که شما با اطلاعات بیشتری اقدام به خرید این خودرو نمایید.

در بازار خودرو، برخی از خودروها وجود دارند که از طرفداران بیشتری برخوردار بوده یا این که مخالفان زیادی دارند. خودروی ۲۰۷ یکی از این خودروها است که به دلیل تجربیات رانندگان، دو قطب مخالف و موافق را جذب خود کرده است. برخی کاملا از این خودرو راضی هستند، در حالی که برخی دیگر معایب آن را دیده و از خرید خود پشیمان هستند. اما این معایب و مزایا چه هستند؟ به آنها خواهیم پرداخت.

معایب و مزایای خودرو ۲۰۷ چه هستند؟

معایب و مزایای خودرو 207

پیش از آنکه بخواهیم به معایب خودرو ۲۰۷ اشاره کنیم، اجازه دهید ابتدا مزایای آن را بیان کنیم. اجازه دهید ببینیم آیا این خودرو تنها معایب دارد، یا این که از مزایای خاصی هم برخوردار است؟ از جمله مهمترین مزایای این خودرو، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. دارای شتاب مناسب
 2. ایمنی قابل قبول
 3. عملکرد مناسب و درست گیربکس دستی
 4. طراحی زیبا، جوان پسند و اسپرت
 5. بازار خرید و فروش مناسب خودرو دست دوم پژو ۲۰۷
 6. مصرف سوخت مناسب و معقول
 7. فضای مناسب داخلی
 8. قیمت مناسب و مقرون به صرفه

در کنار این مزایا، معایب خودرو ۲۰۷ را نیز باید چنین بیان کنیم:

 • دارای پیشرانه ای ضعیف تر از مدل های قبلی
 • عملکرد نامناسب گیربکس اتوماتیک
 • وجود تفاوت های زیاد آپشن ها در مدل های مختلف
 • فضای محدود داخل کابین
 • دارای مشکلات برقی
 • جایگزین رده های دیگر خودرو همچون خودروی تارا، سورن پلاس، شاهین، پژو پارس و رانا پلاس
 • رنگ پردازی کاملا ابتدایی
 • تعلیق عقب نسبتا خشک

با وجود این که ایرادات خودرو ۲۰۷ یا معایب خودرو ۲۰۷ بسیار زیاد است، اما می توان بسیاری از این معایب را نزد تعمیرکاران متخصص برطرف کرد. متخصصان و مهندسان با تجربه ای که در تعمیرگاه  تک گیربکس به مشتریان خدمات ارائه می کنند، می توانند در این زمینه به شما کمک بسیار زیادی نمایند. همچنین اطلاعات بیشتری در خصوص این که آیا ۲۰۷ بخرید یا نه، در اختیار شما قرار دهند.

 ایرادات خودرو ۲۰۷ چه هستند؟

 ایرادات خودرو 207

برای این که بدانید مهمترین ایرادات خودرو ۲۰۷ چه هستند، ما به ارائه توضیحی در مورد برخی از آنها که قبلا اشاره نموده ایم، خواهیم پرداخت. با این کار شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد معایب و مزایای خودرو ۲۰۷ کسب کرده و پیش از خرید این خودرو تصمیمات مناسب تری اتخاذ نمایید.

عملکرد نامناسب گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۷

خودرو ۲۰۷ دارای یک گیربکس ۴ دنده اتوماتیک است که با نام AL4 شناخته می شود. این گیربکس در زمان جا زدن دنده صدای غیرعادی از خود ایجاد می کند. گویی به اتاق خودرو ضربه می زند. این مسئله یکی از عملکردهای نامناسب گیربکس اتوماتیک در خودرو ۲۰۷ به شمار می رود.

هزینه بالای تعمیر گیربکس اتوماتیک

یکی از معایب بسیار بزرگ این خودروها هزینه بسیار بالای تعمیرات گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ می باشد. گیربکس های اتوماتیک به دلیل پیچیدگی و تکنولوژی بسیار بالایی که دارند، نسبت به گیربکس های دستی بسیار سخت و دشوار هستند و در صورت خرابی نیاز به تعمیرکاران متخصص و حرفه ای دارند.

به دلیل هزینه بالای قطعات گیربکس های اتوماتیک اگر تعمیرکار گیربکس غیر حرفه ای باشد ممکن است با تشخیص ایرادات اشتباهی اقدام به تعویض قطعات سالم کند و هزینه های شما را افزایش دهد.

یکی از بهترین مراکز تخصصی تعمیر گیربکس ۲۰۷ اتومات در ایران تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تک گیربکس است. این تعمیرگاه به صورت رایگان ایرادات گیربکس های اتومات را شناسایی میکند و قبل از تعمیر هزینه های آن را به صاحبان این خودرو اعلام میکند.

دارای مشکلات برقی

از دیگر ایرادات و معایب خودرو ۲۰۷، باید به مشکلات برقی اشاره کنیم. برخی از رانندگان اعتراضاتی در خصوص سوختن فیوزها، مشکل در استارت زدن و کاهش نور چراغ ها در این خودرو را بیان نموده اند. باید بیان کنیم که این ایرادات می توانند با گذر زمان مشکلات جدی تری را برای رانندگان ایجاد کنند. پس مهم به شمار می روند.

دارای پیشرانه ای ضعیف تر از مدل های قبلی

در نهایت نیز باید به این مورد مهم از معایب خودرو ۲۰۷ اشاره کنیم، که منجر به کاهش توان فنی خودرو می شود و عملکرد آن را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد. خریدارانی که انتظارات بالایی از خودروی مورد نظر خود دارند، بهتر است این مسئله را جدی گرفته و در انتخاب پژو ۲۰۷ برای خرید بیشتر دقت کنند.

 کجا معایب خودرو ۲۰۷ را برطرف کنیم؟ 

مهندسان و مکانیکان متخصص بسیاری در کشور وجود دارند که می توانند بخش زیادی از ایرادات ۲۰۷ را برطرف کنند. اما در این میان متخصصان تعمیرگاه تک گیربکس خدمات بهتری را با هزینه مناسب تر در اختیار شما قرار می دهند. می توانید از کارشناسان takgearbox.com مشورت بگیرید تا اطلاعات لازم را در مورد مزایا و معایب ۲۰۷ دریافت کرده و سپس بسته به اطلاعاتی که کسب کرده اید، اقدام به خرید این خودرو نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر، تنها کافیست با کارشناسان متخصص ما ارتباط برقرار نمایید.

منیع: takgearbox.com
عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها