تاریخچه باربری ماموت بار

ماموت بار، نخستین حمل و نقل سبک بار با نیسان بار در کشور است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱ در راستای حمل و نقل کالا آغاز کرده و با پیشبرد اهداف خود و گردآوری آن یکی از بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل کالا در داخل کشور محسوب می شود. باربری ماموت بار با مدیریت محمد درویشی نیا به عنوان بهترین و معتبرترین باربری در میان مشتریان شناخته شده است، به این صورت که در هر جایی از ایران قرار داشته باشند، به راحتی می توانند از خدمات این باربری بهره مند شوند. این باربری با ایجاد بیش از ۳۴ نمایندگی فعال در مراکز استان های کشور توانسته است خدمات خود را به صورت ویژه و کاملا حرفه ای با پوشش سراسری به متقاضیان حمل بار بین شهری ارائه دهد.

ماموت بار با داشتن نیروهای متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی همواره در تلاش است که حمل بار به صورت بین شهری را با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری توسط مجهزترین ماشین های باربری و رانندگان با تجربه انجام دهد.

برای استفاده از خدمات شرکت باربری ماموت بار کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۵۲۹۰۱ تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه باربری ماموت بار

باربری ماموت بار بزرگترین ناوگان وانت بار

شرکت ماموت بار با داشتن بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و ۳۴ نمایندگی در مراکز استان ها و ۶۵۰۰۰ راننده فعال در سراسر کشور، موجب ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل بین شهری در ایران شده و بزرگترین ناوگان وانت بار در ایران را به وجود آورده است. این باربری همواره می کوشد که خدمات خود را به صورت سراسری در تمام نقاط کشور پوشش دهد.

ارتباط با باربری ماموت بار از طریق تماس با شماره پنج رقمی تلفن ۰۲۱۵۲۹۰۱ امکان پذیر است، برقراری ارتباط سریع با دفتر مرکزی، برای دسترسی راحت تر متقاضیان حمل بار فراهم شده است تا بتوانند راحت تر با این مجموعه باربری تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنند.

دفتر مرکزی باربری ماموت بار در تهران واقع شده است، به این صورت که سایر نمایندگی های در شهرهای مختلف، تحت نظارت آن مشغول به فعالیت در زمینه حمل و نقل بین شهری هستند. برای استفاده از خدمات این مجموعه باربری کافی است که از طریق پشتیبانی اعلام بار شود. در این باربری امکان استعلام قیمت و اطلاع از نحوه باربری قبل از ثبت درخواست باربری وجود دارد، بنابراین می توان با مقایسه قیمت باربری های مختلف، از پایین بودن نرخ کرایه باربری ماموت بار با توجه به کیفیت خدمات مطلع شد.

پشتیبانی گروه حمل و نقل ماموت بار به صورت ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته (حتی در روزهای جمعه و تعطیلات) آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی است.

باربری ماموت بار بزرگترین ناوگان وانت بار

خدمات بزرگترین ناوگان وانت بار

در باربری ماموت بار، تمام خدمات باربری اعم از ارسال کالاهای صنعتی، تجاری، تولیدی، حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل تجهیزات کارخانه ای و کارگاهی، حمل وسایل سنگین و حساس، حمل محصولات کشاورزی و فرآورده های دامی با مجهزترین ماشین باربری مانند نیسان بار بین شهری توسط نیروهای حمل بار و رانندگان با تجربه به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می شود.

ماموت بار برای حمل بارهای مختلف خدمات ویژه ارائه می دهد، برای مثال حمل اثاثیه منزل را با مدرن ‌ترین تجهیزات و با استفاده از روش های اصولی صورت می گیرد. همچنین تمام مراحل اسباب کشی مانند بسته بندی وسایل و جابجایی آنها توسط نیروهای باربری و بسته ‌بندی بسیار ماهر و با تجربه انجام می شود. همچنین برای حمل خرده بار (یا کنار باری) نیز خدمات انحصاری ارائه می دهد، به صورتی که مشتری فقط هزینه حمل کالا را پرداخت کند و دیگر نیاز به استفاده نیسان بار به صورت دربستی نداشته باشد.

باربری مقرون به صرفه با نیسان بار

در تمام نمایندگی های باربری ماموت بار برای کاهش هزینه، حمل بار با نیسان بار برگشتی انجام می شود، به این صورت که مشتریان می توانند از تعرفه ‌های مناسب آن برای باربری مقرون به صرفه بهره ‌مند شوند. نیسان بار برگشتی زمانی انجام می شود که راننده در هنگام برگشت به مبدأ اعلام بار کند و از آنجایی که در این نوع باربری هزینه کمتری از مشتریان دریافت می شود، به آن باربری ارزان و مقرون به صرفه می گویند.

حمل وسایل سنگین نیز با انواع ماشین باربری در باربری ماموت بار انجام می شود. همچنین انواع محموله های خوراکی و کشاورزی، تجهیزات صنعتی، فرآورده ‌های دامی با نیسان بار به صورت کاملا ایمن صورت می‌گیرد.

باربری ایمن و با کیفیت

از دیگر خدمات ماموت بار می توان به صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر برای تمام امور باربری اشاره کرد. با ارائه چنین خدماتی مشتریان دیگر دغدغه ای برای حمل بار بین شهری خود نخواهند داشت؛ زیرا مطمئن هستند محموله آنها به صورت کاملا ایمن و با رعایت تمام استانداردهای لازم حمل می شود و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد خواهد رسید.

همچنین با استفاده از بارنامه هوشمند مشتریان می توانند از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شوند و محموله در هر مرحله ای که باشد، امکان پیگیری وضعیت آن برای صاحب بار وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است که چنین خدماتی تنها در باربری ماموت بار به مشتریان ارائه می شود و در هیچ باربری دیگری متقاضیان حمل بار بین شهری از این خدمات بهره مند نخواهند شد.

باربری ایمن یکی از ویژگی ‌های انحصاری ماموت بار است. در این باربری، برای تمام امور باربری با درخواست و رضایت مشتری براساس ارزش بار، بیمه نامه معتبر صادر می‌ شود. استفاده از بارنامه برای حمل و نقل بین شهری دارای اهمیت و ضرورت بسیار بالایی است، بر همین اساس همواره پیشنهاد می ‌شود که صدور بیمه نامه جدی گرفته شود.

بیمه نامه معتبر باربری ماموت بار، خسارت ‌های مربوط به آتش سوزی، سرقت، حوادث رانندگی و آسیب به محموله را به صورت کامل پرداخت می کند.

باربری تهران به شهرستان در بزرگترین ناوگان وانت بار

باربری نیسان بار تهران به شهرستان جزو مواردی است که به صورت روزانه متقاضیان بسیار دارد و استفاده از یک باربری ایمن و معتبر جزو نیازهای اساسی صاحبان بار بین شهری محسوب می شود. بر همین اساس باربری ماموت بار حمل بارهای مختلف از تهران به شهرستان یا باربری شهرستان به تهران را با مجهزترین ماشین های باربری توسط رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر انجام می دهد. بنابراین پیشنهاد می شود که متقاضیان حمل بار از خدمات این باربری برای ارسال بار از تهران به شهرستان استفاده کنند، زیرا این باربری جزو بهترین باربری فعال در حوزه حمل و نقل بین شهری سبک بار محسوب می شود که تمام امور باربری را به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می دهد.

حمل بار بین شهری با نرخ کرایه مناسب

در باربری ماموت بار، تمام امور باربری با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار و وانت بار بین شهری انجام می شود. تعرفه باربری در این مجموعه باربری با توجه نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار مانند نوع بار، حجم بار، فاصله مبدأ تا مقصد، زمان بارگیری و تخلیه بار، نوع و تعداد ماشین باربری، فصل باربری، فوریت در باربری، بیمه نامه و استفاده از نیروی کارگر موردنیاز محاسبه می شود. همچنین تلاش بر این است که خدمات باربری با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه شود.

عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها