مکان های تفریحی و هیجانی مشهد

مکان های تفریحی و هیجانی مشهد

دوست دارید به سفر زیارتی و پر  از آرامش مشهد کمی هیجان هم اضافه کنید؟ میدانستید مکان های تفریحی و هیجانی در مشهد کم نیستند؟ اکثر مردم پس از زیارت حرم امام رضا (ع) از مشهد به سمت خانه هایشان برمیگردند؛ اما این بار کمی صبر کنید. پس از دعا و زیارت مقداری هیجان و تفریح هم خوب است.

مکان های تفریحی و هیجانی مشهد

در این مقاله مکان های تفریحی و هیجانی مشهد را معرفی می کنیم تا سفر هیجان انگیزی را تجربه کنید و تنوعی ایجاد کنید.

پیست اسکیت روی یخ در مشهد

بله! اشتباه نخوانده اید! تنها پیست اسکیت روی یخ ایران؛ در مشهد وجود دارد. شاید تا به حال نمیدانستید اما نکته ی این پیست اسکیت روی یخ این است که یکی از بزرگ ترین پیست اسکیت های سرپوشیده در کل خاورمیانه به شمار می رود.

مکان های تفریحی و هیجانی مشهد
مکان های تفریحی و هیجانی مشهد

اگر یک تفریح خاص، هیجان انگیز و منحصر به فرد میخواهید پس معطل نکنید! این پیست در مجموعه تفریحی و توریستی پدیده ی شاندیز واقع شده است.

پارک ساحلی آفتاب با امکانات بی نظیر

اگر از پارک های آبی خسته شده اید این پارک ساحلی را امتحان کنید. پارک ساحلی آفتاب رودخانه ای ۱۷۰۰ متری، آبشار خروشان ۱۸ متری، سرسره دو قلو با ارتفاق ۱۸۸ متر و چاله فضایی ۱۷ متری دارد.

حتی در این استخر امکان غواصی، حمام آفتاب و سونای ماسه هم ایجاد شده که از هر نظر بی نیاز باشید. این پارک ساحلی طبقاتی را میتوانید کنار مجتمع الماس شرق پیدا کنید.

مکان های تفریحی و هیجانی مشهد
مکان های تفریحی و هیجانی مشهد

شهربازی سرزمین بازی ها؛ بزرگترین شهربازی سرپوشیده!

دوست دارید کمی بازی کنید یا به سینمای ۵ بعدی بروید؟ هوس پینت بال، بولینگ یا بیلیارد کرده اید؟

شهربازی سرزمین بازی ها همه ی این امکانات را به انتهای خیابان امام رضا (ع) آورده است. با بیش از ۱۱۰ دستگاه متنوع برای بازی، دیگر حوصله ی کسی سر نمی رود. در این شهربازی روزی شاد و سفری هیجانی و تفریحی خواهید داشت.شهربازی سرزمین بازی ها

شهر بازی و پارک بزرگ ملت

اگر تجربه بازیهای هیجان انگیز برایتان لذت بخش است ، شهربازی ملت مشهد را از دست ندهید . پارک ملت مشهد، یکی از مهم‌ترین پارک های شهر مشهد می‌باشد که در غرب این شهر قرار گرفته‌است. چرخ و فلک شهر بازی این پارک بزرگترین چرخ وفلک خاورمیانه و سومین چرخ و فلک مرتفع جهان میباشد. این چرخ و فلک ۲۵۰ تنی در سال ۱۳۸۴ به بهره برداری رسید و قادر است در هر دور خود ۴۵۰ نفر را تا ۸۰ متر بالا ببرد.شهر بازی و پارک بزرگ ملت

ییلاقات تفریحی شاندیز

اگر میخواهید یکی از بهترین شیشلیک هایی را که در تمام عمرتان میل کرده اید ، تجربه کنید ، به رستورانهای شاندیز سری بزنید. از ویژگی های منحصربه‌فرد شاندیز، دره‌های مصفا و پرآبی است که به همراه درختان سر به فلک کشیده ، گلهای وحشی ، آب و هوای معتدل شاندیز و رودخانه‌های روانی که از دامنه‌های شمالی کوههای بینالود سرچشمه می‌گیرند مناظر زیبایی را آفریده اند و گردشگران بسیاری را در تمام فصول سال به این ناحیه می کشانند که رودهای مغان، مج، مایان، دهبار، جاغرق، کنگ و زشک از جمله این رودها میباشند.ییلاقات تفریحی شاندیز

مجموعه پارک جنگلی وکیل آباد

مساحت این مجموعه حدود ۷۰ هکتار و از رودخانه ای فصلی برخوردار می باشد. پارک وکیل آباد مشهد به علت قدمت زیاد خود و قرار گرفتن در دره ای با طراوت و هوای مطبوع از دیر باز مورد توجه اهالی شهرمشهد ومهمانان و زائرین محترم بوده است.

مکان های تفریحی و هیجانی مشهد
مکان های تفریحی و هیجانی مشهد

آبشار و رودخانه ی زیبای اخلمد

آبشار اخلمد یکی دیگر از بهترین مکان های تفریحی مشهد است که در شهرستان چناران قرار دارد . اخلمد که از گردشگاههای طبیعی اطراف مشهد می باشد و قدمتی چند هزار ساله دارد، در دره ای در میان کوه بینالود واقع شده است که در ابتدای دره ، انواع گل‌ها و گیاهان زیبا و درختان انبوه به همراه باغات فراوان میوه به چشم می‌خورد و پس از طی مسیری آبشار اول که دارای ۲۳ متر ارتفاع است مشاهده میشود و با گذر از میان این آبشار و در یک کیلومتری آن، آبشار اصلی اخلمد با ارتفاعی حدودا ۴۰ متری مشاهده می شود و آبشار سوم و چهارم نیز در بالای این آبشارها قرار دارد.آبشار و رودخانه ی زیبای اخلمد

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
دنبال کردن