زنانی که برای هیتلر، حامله می‌شدند

در طی ۱۲ سال حکومت رایش سوم، در آلمان و نروژ برنامه عجیبی اجرایی شد، این برنامه به تازگی در کتاب جالبی که ۱۰۰ رخداد جالب تاریخی ۲۰ قرن را در ۶ قاره دنیا نقل کرده، فهرست شده است.یکی از چیزهایی جالبی که در این کتاب به آن اشاره شده است، برنامه ای موسوم به Lebensborn یا چشمه زندگی بود. این برنامه را اس اس پایه نهاده بود و سازمان ثبت شده ای به همین نام برای آن وجود داشت و هدف اصلی آن افزایش میزان تولد کودکانی با ویژگی های شاخص نژاد آریایی بود.

در این برنامه بدون ملاحظات معمول برای ازدواج قانونی یا شرعی، زنانی با ویژگی های نژادی به اصطلاح برتر آریایی انتخاب می شدند، با افسران اس اس همخوابه و حامله می شدند.

تروتز هم دختری بود که در همین راستا، مورد آزمایشات پزشکی قرار گرفت و مثل زنان دیگری که وارد برنامه می شد، پیشینه اش مورد بررسی قرار گرفت، مبادا که خون یهودی در رگ هایش جاری باشد. حالا که سربلند از آزمایشات بیرون آمده بود، می توانست از بین یک گروه افسران اس اس، «شریک» دلخواه خود را پیدا کند.کل قلعه را یک پزشک بلندپایه عضو اس اس کنترل می کرد. او زنی را که وارد می شد به دقت معاینه می کرد، مبادا که بیماری ژنتیکی، اعتیاد به الکل یا کندذهنی داشته باشند.

به زن های قلعه اخطار داده شده بود که هیچ حق قانوین نسبت به کودکانی که به دنیا خواهند آورد، نخواهند داشت. کودکان به انستیتوهای پرورشی مخصوصی فرستاده می شدند تا در شرایطی ایده آل برای خدمت وفادارانه به هیتلر، پرورده شوند.افسران بلند قد، قوی، چشم آبی و موبلوند، به آنجا آورده می شدند، تا بعد از آشنایی مختصر یک هفته ای در جریان تماشای فیلم، بازی و همایش ها، دخترها یکی از آنها را برای فرزندآوری انتخاب کنند.

یکی از اجزای اصلی برنامه Lebensborn حفظ اسرار و شرایط محرمانه بود. بعد از اینکه دخترها، انتخابشان را می کردند، دقیقا ۱۰ روز بعد از گذشت آخرین عادت ماهانه شان، یعنی در زمانی که بهترین شرایط فیزیولوژیک برای لقاح و حاملگی است، یک آزمایش پزشکی دیگر انجام می شود و بعد اجازه نزدیکی داده می شد.

همان افسری که تروتز را در جریان چند دیدار، باردار کرد، هفته بعد برای باردار کردن دوستانش مورد استفاده قرار گرفت. ۹ ماه بعد او زایمانی، نه‌چندان آسان داشت. در آن زمان زنان «خوب» آلمانی دوست داشتند که در روندی کاملا طبیعی، زایمان کنند و تزریق مسکن به آنها، گناهی مثل پذیرفتن دموکراسی منحط غربی داشت!

او دو هفته به نوزادش شیر داد و بعد کودک از او گرفته شد. تروتز دیگر هیچگاه نه کودک‌اش را دید و نه پدر فرزندش را.

عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها