کوچک کردن بینی با لیزر

0 20

شاید درذهن همه شما هم این سوال وجود داشته باشد که آیا کوچک کردن بینی با لیزر امکان پذیر است یا نه؟ بهتر است بدانید در مرحله اول باید جراحی بینی با استفاده از تیغ جراحی با لیزر مقایسه نکنید. چرا که تغییراتی که با لیزر بر روی بینی ایجاد می شود بسیار کم می باشد و نمی توان نتیجه آن را مانند نتیجه جراحی بینی در نظر گرفت. کوچک کردن بینی با لیزر در بیشتر موارد برای افرادی به کار گرفته می شود که بینی آنها نیاز به تغییرات آنچنانی ندارد و یا برای افرادی که از تیغ جراحی و خونریزی واهمه دارند. از لیزر در جراحی دیگری از جمله جراحی پلک، چشم و به علاوه پوست نیز استفاده می شود. کوچک کردن بینی با لیزر می تواند عوارض قابل توجهی بعد از جراحی را کاهش دهد. در بیشتر موارد لیزر شاخک های بزرگ بینی را کوچک کرده و به علاوه به منظور زیبا سازی و جوان تر کردن پوست بینی به کار گرفته می شود.

C:\Users\User\Pictures\جراحی بینی با لیزر.jpg

افرادی که دارای بینی گوشتی خیلی بزرگ هستند و یا کسانی با بینی های استخوانی بسیار بزرگ  موارد مناسبی برای جراحی بینی با لیزر نیستند. چرا که در بیشتر موارد استفاده از نام لیزر در جراحی کوچک کردن بینی بیشتر جنبه تبلیغاتی خواهد داشت واز نظر اکثر متخصصان جراحی زیبایی بینی، کوچک کردن بینی با لیزر مفهومی ندارد. با استفاده از لیزر می توان افرادی که دارای پوست بینی بسیار با ضخامت و کلفت هستند را نازک تر کرد و همچنین برای از بین بردن آنه های روزاسه نیز به کار گرفته می شود. به علاوه برای کسانی که بینی آنها شکسته است، استفاده از لیزر بی کاربرد می باشد.

موارد با اهمیت در کوچک کردن بینی با لیزر

  1. کسانی که از این روش برای کوچک کردن بینی خود استفاده می کنند، نباید مشکلات مربوط به لختگی خون داشته باشند.
  2. کوچک کردن بینی با لیزر برای کسانی که بیماری قند دارند و از انسولین استفاده می کنند مناسب نیست.
  3. کسانی که تازه پوست خود را برنزه کرده اند.
  4. برای اینکه بتوان از این روش استفاده کرد باید سن رشد افراد به پایان رسیده باشد.
  5. باید قبل از جراحی بینی بررسی شود که آیا پوست فرد برای کوچک کردن بینی با لیزر مناسب است یا نه.

برای انجام جراحی  بینی با استفاده از لیزر به منظور کاهش سوزش و دردی که ایجاد می شود، بی حسی های موضعی به کار گرفته می شود. لیزر نمی تواند  برای تغییر ساختمان بینی مناسب باشد. از این رو نباید انتظاری غیر معقول از نتیجه جراحی کوچک کردن با لیزر داشت. در بیشتر جراحی های زیبایی بینی از لیزربرای نازک کردن پوست های کلفت نیز استفاده می گردد.

Resources: https://dr-soofizadeh.com http://ar.dr-soofizadeh.com

عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها