طراحی سایت و سئو در اصفهان

طراحی و راه اندازی سایت و سئو دو مبحث تقریبا به هم پیوسته هستند که در کنار یکدیگر می توانند باعث بالاتر رفتن بازدیدکنندگان سایت بشوند. امروزه گروه های زیادی برای طراحی سایت و سئو در اصفهان وجود دارند که کار طراحی سایت های مختلف از جمله سایت های فروشگاهی، سایت های خبری، سایت‌های وبلاگ مانند و غیره را انجام می دهند. در این مقاله قصد داریم به طراحی سایت و سئو در اصفهان بپردازیم به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت و سئو در این مقاله با ما همراه باشید.
آیا می توان همزمان طراحی سایت و سئو را با هم انجام داد.

در زمینه طراحی سایت و سئو یکی از مهمترین سوالاتی که برای بسیاری از افراد پیش می‌آید این است که آیا می توان همزمان طراحی سایت و سئو را با هم انجام داد؟

 در پاسخ به این سوال باید گفت بله. طراحی سایت و سئو مباحث نسبتاً در هم پیچیده هستند که با یکدیگر تعاملاتی دارند. به همین دلیل فردی که طراحی سایت انجام می دهد می تواند کار سئوی سایت را نیز قبول کند و آن را نیز انجام دهد.

مزایای همزمان انجام دادن طراحی سایت و سئو چیست

انجام دادن طراحی سایت و سئو نه تنها امکانپذیر است بلکه دارای مزایای بسیار زیادی نیز است. برای مثال برخی از مزایای همزمان انجام دادن طراحی سایت و سئو موارد زیر هستند:

 • یکی از مزایای انجام دادن همزمان طراحی سایت و سئو این است که در هنگام طراحی سایت می توان زیرساخت‌های لازم برای انجام سئو را نیز طراحی کرده و به همین دلیل رتبه سایت زودتر افزایش پیدا می‌کند.
  • با در نظر گرفتن مواردی مانند حذف قسمت افزونه ها در قسمت طراحی سایت، می توان به سئوی بهتره سایت مورد نظر کمک کرد.
 • طراحی سایت همزمان با سئو می‌تواند به افراد کمک کند تا در همان مراحل اولیه نکات سئو را رعایت کنند و در ابتدای کار موفق تر از سایرین عمل کنند.
 • اگر طراحی سایت با سئو به صورت همزمان ارائه شود، در بسیاری از هزینه هایی که باید برای سئو انجام شود صرفه‌جویی می‌شود.
 • اگر طراحی سایت و سئو با یکدیگر آمیخته شوند با خرید هاست قوی تر برای سایت، تا حدود زیادی سرعت سایت افزایش پیدا خواهد کرد.
 • با انجام این دو کار به صورت همزمان علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها در مدت زمان سئو و طراحی سایت نیز صرفه جویی می شود.

 • طراحی سایت با استفاده از اصول سئو باعث می‌شود سایت با استفاده از الگوریتم های موتورهای جستجو طراحی شود و تمامی الگوریتم ها در آن رعایت شده باشد.
  • انجام این دو کار به صورت همزمان در کنار یکدیگر باعث می‌شود در همان مراحل اولیه تبلیغات مختلف مانند تبلیغات کلیکی، بازاریابی در شبکه های اینترنتی، ایمیل مارکتینگ و غیره به راحتی انجام شود.
  • اگر طراحی سایت و سئو به صورت همزمان انجام شود قبل از طراحی سایت می توان کلمات کلیدی را انتخاب نمود و سپس طراحی سایت را بر اساس کلمات کلیدی انجام داد.
  • یکی از مواردی که باید در طراحی سایت با استفاده از اصول سئو در نظر گرفته شود این است که سایت باید سادگی خود را در طراحی حفظ نماید به همین دلیل طراحی سایت ساده که یکی از اصول سئو است، می‌تواند باعث بهتر دیده شدن سایت شود.
  • گوگل به صورت پیش فرض برای سایت های مختلف یک ماه زمان می دهد تا سایت بتواند خود را اثبات کند و در رتبه های بهتری برای جستجو قرار بگیرد به همین دلیل طراحی سایت بر مبنای سئو اهمیت زیادی دارد. بعد از گذشت یک ماه از مدت زمانی که گوگل برای سایت در نظر گرفته است انتقال سایت به رتبه‌های بالاتر تا حدود زیادی سخت‌تر می‌شود.

آیا طراح سایت و سئو کار یک نفر هستند؟

طراح سایت و سئو کار هر یک کارهای مختلفی را در زمینه طراحی سایت انجام می‌دهند. برای مثال کار اصلی طراح‌سایت این است که بدنه و پوسته اصلی را طراحی نماید و موارد مختلف را در سایت طراحی کند، در حالی که کار اصلی سئوکار این است که به سایت کمک کند تا در رتبه‌های بالایی برای موتورهای جستجو قرار بگیرد و بازدید های آن افزایش پیدا کند.

 با توجه به موارد بالا می توان گفت طراح سایت و سئو کار یک نفر نیستند اما ممکن است یک نفر وجود داشته باشد که بتواند هم کار طراحی سایت و هم کار سئو را توأم با یکدیگر انجام دهد، به همین دلیل اگر کسی ادعا کند که می‌تواند طراحی سایت بر مبنای سیو انجام دهد ادعای او چندان دور از تصور نیست.
در برخی از موارد ممکن است برای طراحی سایت بر مبنای سئو یک طراح سایت و یک سئو کار با یکدیگر فعالیت کنند و کار طراحی سایت را انجام دهند. به همین دلیل علیرغم تفاوت هایی که طراحی سایت و سئو با یکدیگر دارند، می‌توانند با یکدیگر ادغام شده و باعث بهتر دیده شدن سایت از هر نظر شوند. با سپردن سایت خود به مجموعه طراحی سایت اصفهان، دیگر نیازی نیست نگران این موارد باشید. مجموعه طراحی سایت اصفهان با داشتن تیم متخصص گروه سئو، طراح سایت، تولید محتوای سایت و … بهترین سایت مطابق با خواسته های شما را به شما عرضه می دارد.

عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها