بهترین برنامه مسیریابی مترو تهران برای اندروید و ios

به نقل از خبرآنلاین: مسیریاب مترو تهران برای افرادی که با مترو رفت و آمد دارند، ابزاری مهم و کمک‌کننده است. از آن‌جایی که خطوط مترو تهران گسترده است و ممکن است در ایستگاه‌های آن گم شوید، برخورداری از یک مسیریاب آنلاین و نقشه مترو تهران می‌تواند شما را از سردرگمی خارج کرده و کمک کند تا به راحتی به ایستگاه موردنظر برسید. از طرفی منجر به صرفه‎‌جویی در زمان می‌شود؛ چرا که دیگر ایستگاه‌ها را گم نمی‌کنید. اما بهترین برنامه یا اپلیکیشن مسیریابی مترو تهران برای اندروید و ios کدام است؟ با لحظه آخر همراه باشید تا بهترین ابزار مسیریاب مترو تهران را معرفی کنیم.

بهترین ابزار مسیریاب مترو تهران

بهترین مسیریاب‌های آنلاین مترو تهران

اگر وسیله حمل و نقل اصلی شما برای رفت و آمد به محل کار، دانشگاه و یا خانه مترو است، داشتن یک مسیریاب آنلاین کمک زیادی در شناسایی ایستگاه‌ها و رفتن به نقاط مختلف شهر به شما می‌کند. در ادامه چند مسیریاب را معرفی می‌کنیم.

نقشه مسیریاب خطوط مترو تهران روی گوگل مپ

یکی از بهترین ابزارهایی که می‌توانید برای مسیریابی در خطوط مترو تهران استفاده کنید، نقشه خطوط مترو تهران روی گوگل مپ است. این نقشه بدون کوچک‌ترین خطا، به راحتی اطلاعات و راهنمایی‌های لازم در خصوص این مترو را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای استفاده از این نقشه، کافیست به بلاگ لحظه آخر مراجعه نمایید. برای دسترسی به این نقشه مسیریاب، روی لینک مسیریاب مترو تهران کلیک نمایید. با کلیک روی این لینک، به صفحه نقشه مترو تهران روی گوگل مپ وارد می‌شود که در این صفحه این نقشه را مشاهده می‌کنید. روی نقشه کلیک کنید تا به راحتی مسیریابی مترو تهران را برای شما انجام دهد.

اما این مسیریاب دقیقا چه کارهایی برای شما انجام می‌دهد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نقشه خطوط مترو تهران روی گوگل مپ باز می‌شود و تمامی خطوط و ایستگاه‌های این مترو را به نمایش می‌گذارد. با کلیک روی هر خط می‌توانید ایستگاه‌های آن را مشاهده کنید و ایستگاه موردنظر را روی نقشه پیدا کنید. در این صورت دیگر می‌دانید برای رسیدن به یک مقصد خاص به طور مثال «میدان انقلاب» باید به کدام خط و ایستگاه بروید. همچنین امکان مشاهده نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به لوکیشن شما وجود دارد.

مسیریاب خطوط مترو تهران روی گوگل مپ

اپلیکیشن مترو تهران

اپلیکیشن مترو تهران یکی از برنامه‌های معروف و نسبتا خوب برای مسیریابی در مترو تهران است. داخل این اپلیکیشن می‌توانید به نقشه مترو تهران دسترسی کامل داشته باشید. یکی از ویژگی‌های اپلیکیشن مترو تهران، انتخاب مبدأ و مقصد و اطلاع از زمان تقریبی رسیدن به مقصد است. بنابراین می توانید مدت زمان رسیدن به مقصد را به راحتی تخمین بزنید.

اپلیکیشن بلد

همه ما اپلیکیشن بلد را می‌شناسیم. این اپلیکیشن نیز گزینه‌ای مناسب برای مسیریاب مترو تهران است. در واقع نه تنها از طریق بلد می‌توانید در رانندگی و یا پیاده مسیریابی کنید بلکه قابلیت‌هایی برای مسیریابی در مترو تهران هم به شما می‌دهد. شما می‌توانید با افزودن مبدا و مقصد، سریع‌ترین ایستگاه برای رسیدن به مقصد را پیدا کنید.

چرا نقشه خطوط مترو تهران روی گوگل مپ نسبت به سایر اپلیکیشن‌ها بهترین است؟

به طور کلی باید گفت به دلایل زیر بهترین برنامه مسیریابی متر تهران برای اندروید و ios، مسیریاب آنلاین گوگل مپ است:

  1. برای استفاده از اپلیکیشن‌های دیگر حتما باید آن را دانلود کنید که این مسئله در زمان‌هایی که وقت شما محدود است ممکن است دشوار باشد.

  2. در این اپلیکیشن‌ها امکان خطا وجود دارد و در مواقع نادر ممکن است خطایی رخ دهد.

  3. با یک کلیک نمی‌توانید نقشه تهران را مشاهده کنید. در صورتی که با ورود به نقشه خطوط مترو تهران روی گوگل مپ، با یک کلیک تمامی خطوط و ایستگاه‌ها در اختیار شماست.

  4. در این نقشه می‌توانید ایستگاه‌های نزدیک به لوکیشن خود را مشاهده کنید.

  5. فاصله ایستگاه‌ها با یکدیگر به خوبی قابل مشاهده و لمس است و در یک نگاه تمام ایستگاه‌‌ها را مشاهده می کنید.

  6. نیاز به طی کردن پروسه وقت‌گیر ثبت نام نیست. شما تنها از طریق کلیک روی نقشه به کل مترو دسترسی دارد.

  7. با کلیک روی هر خط لینک اطلاعات کامل آن برای شما نمایان می‌شود.

  8. به طور کلی با یک عکس، تمام اطلاعات مترو تهران در دستان شماست.

  9. نیاز به فضای خاصی در گوشی شما ندارد.

  10. نیاز به نصب اپلیکیشن خاصی ندارید فقط گوگل مپ نیاز است که آن هم در انواع گوشی اندروید و ios به صورت پیش‌فرض وجود دارد.

نقشه خطوط مترو تهران روی گوگل مپ

دریافت نقشه خطوط مترو تهران روی گوگل مپ

همانطور که گفتیم نقشه خطوط مترو تهران روی گوگل مپ را در سایت لحظه آخر می‌توانید مشاهده کنید. برای استفاده از این نقشه نیاز به هیچ اپلیکیشن خاصی نیست بلکه از طریق کلیک روی عکس مربوطه در صفحه مسیریاب مترو تهران می‌توانید به این نقشه دسترسی داشته باشید و به راحتی به نقاط مختلف تهران سفر کنید. بر خلاف مسیریاب‌های دیگر، دسترسی به این نقشه سریع است و در زمان‌هایی که عجله دارید می‌توانید آن را پیدا کنید.

منبع: خبرآنلاین

بهترین از سراسر وب

عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها