درآمد نجومی کارهای سیمانکاری و کنیتکس نمای ساختمان توسط جهان فرود لو رفت

درآمد نجومی کارهای سیمانکاری و کنیتکس نمای ساختمان  با طناب راپل

درامد کارهای خدماتی در دنیا حرفب اول را میزند و ما میخواهیم در این مطلب راجع به کنیتکس نمای ساختمان و سیمانکاری دیوار ساختمان صحبت بکنیم و درامد انها را برایتان توضیح بدهیم.

برای یادگیری این خدمات به وسیله راپل میتوانید به سایت جهان فرود مراجعه کنید و در قسمت اموزش ثبت نام کنید.

شما برای دیدن درامد و چگونگی انجام خدمات بدون داربست میتوانید وارد لینک های قرمز شوید.

کنیتکس و سیمانکاری

نمای ساختمان در اصل ویژگی های ظاهری یک بنا می باشد.نخستین موردی است که باعث می شود افراد نسبت به ساختمان برداشت های مختلف داشته باشند. نمای سیمانی ساختمان در بین انواع نماها می تواند نوعی جلوه ی زیبایی را به نما ببخشد درضمن نحوه ی اجرای آسانی خواهد داشت. به همین دلیل به عنوان کارفرما و رییس پروژه می توانید حداقل یکبار نمای سیمانی را مورد امتحان قرار دهید. یکی از انتخابهایی که سازندگان ساختمان ها یا مالکین برای اثر بخشیدن رنگ و زیبایی به نمای ساختمانیشان دارند انتخاب رنگ کنیتکس است این ماده به خاطر تنوع در رنگ و آسانی اجرا مورد توجه ی بیشتر افراد در ساختمان های بلند مرتبه و برج ها و یا ساختمان های قدیمی  قرار گرفته است کنیتکس برای پوشش دادن ترک های مویی در سطح نما، دیوار داخلی می باشد و خاصیت مهمی که دارد پس از مدتی کثیف می شود که قابل رنگ آمیزی است و در ضمن مثل روز اول تمیز و زیبا می گردد. اما در این بین درباره ی درآمد نجومی کارهای سیمانکاری و کنیتکس نمای ساختمانی توسط شرکت پیچ سنگ نما جهان فرود به بررسی خواهیم پرداخت.

سیمانکاری

امروزه عملیات سیمانکاری نمای ساختمانی در کشور ما طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که به علت استقامت بالا نسبت به نماهای سنگی ،آجری، شیشه ای، کامپوزینت و ..بعضی از افراد ترجیح می دهند از سیمانکاری نما در نمای ساختمانی استفاده کنند. توجه داشته باشید به کمک سیمانکاری نما ی ساختمانی انواع و اقسام طرح، رنگ متفاوت از جمله نمای کلنگی، نمای سیمان شسته، نمای کمچه ایی، نمای تگری، نمای رومی و ..می توان ایجاد نمود. این نام ها بسته به مواد ،مصالح مصرفی، روش اجرا، طرح و رنگ نماهایی که سیمانکاری می شود ارتباط داده می شود.

خدمات سیمانکاری نما

به طور کلی اجرای همه ی خدمات مختلف نما در بخش ارتفاعات مختلف ساختمانی توسط نیروی متخصص و ماهر بدون داربست و به کمک طناب محکم می باشد .این نیروی با تجربه در کوتاهترین زمان ممکن با سرعت قابل ملاحظه ای از ارتفاعات ساختمانی بالا رفته و کار سیمان کاری را به کمک ابزار و تجهیزات استاندارد انجام می دهند. برای افزایش مقاومت سیمانکاری نما در ساختمان ها این نیروی ماهر سطح زیرین سیمانکاری پیش از اجرا مرطوب می کنند و پس از سیمانکاری نما پس از این که سیمان خشک شد باید ۴ تا ۷ روز روزی ۱ بار به سیمان نما آب زده شود تا مولکول های سیمان به خوبی به هم بچسبند و به مرور زمان ترک نخورنند و استقامت حداکثری آنها حاصل شود.

درآمد نجومی کارهای سیمانکاری و کنیتکس

شرکت خدمات نمای معتبر جهان فرود با بیش از سالها تجربه و سابقه ی کاری درباره ی درآمد سیمانکاری در ماه توسط نیروی سیمانکار بدون داربست و به کمک طناب محکم در ایران را از ۵۰ میلیون تا ۱۵۰ میلیون برآورد هزینه می نماید که این درآمد بیشترین و نجومی ترین درآمدی است که شرکتهای خدمات نمای معتبر برای سیمانکاران با توجه به میزان تجربه و تخصص کاری ارائه می دهند. اما شرکت جهان فرود برای کنیتکس بدون داربست به کمک طناب محکم درآمدی که به این نیرو طی یک ماه به عنوان حقوق پرداخت می کنند را بین ۳۰تا ۱۰۰ میلیون در ماه در ایران تخمین زده است. درضمن کشورهای ترکیه و امارات برای انجام کار سیمانکاری و کنیتکس نمای ساختمانی به علت توانایی و مهارت بیش از اندازه ی نیروهای متخصص ایرانی در بالا رفتن از ارتفاعات ساختمانی، برج و ..بدون داربست به کمک طناب محکم برای انجام خدمات نمای ساختمانی خود از این نیروی متخصص استفاده می نمایند. نیروهای ماهر ایرانی دارای تایید صلاحیت جسمانی، روحی روانی و دارای مدرک بین المللی بالا رفتن از ارتفاعات و تسلط بر طناب محکم بدون استفاده از داربست می باشند. به گفته ی جهان فرود مزایایی که نیروی ایرانی در مقابل نیروهای خارجی دارند این است که دارای تجربه ی کاری، سرعت عملکردی زیاد در بالا رفتن از ارتفاعات، اجرای عملیات کاری با کیفیت بالا ،صرفه جویی در انرژی و هزینه می باشند. در ضمن در شکل استفاده از طناب محکم فضای کمی برای کار اشغال می شود. ترافیک در شکل استفاده از طناب بدون داربست ایجاد نخواهد شد. این نیروی ماهر با شرکت در دوره های آموزشی کار در ارتفاع بدون داربست و به کمک طناب موفق به اخذ مدرک بین المللی کار در ارتفاع شده اند.


قیمت سیمانکاری

قیمت و هزینه ی سیمانکاری نمای ساختمان به گفته ی جهان فرود بستگی به مصالح رویی آن و حجم کار متفاوت می باشد.قیمت سیمانکاری دیوار با توجه به مساحت آن و کاربری آن معین می گردد. همچنین شرکت جهان فرود برای برآورد هزینه ی سیمان کاری بر اساس نوع سیمان می گوید: درجه کیفی و مرغوبیت سیمان و محل و کاربرد سیمانکاری تعیین کننده ی نوع سیمان می باشد. قیمت سیمان کاری پس از متراژ وابسته نوع سیمان است. هر چه متریال بکاررفته در سیمان بهتر باشد و سیمان از کیفیت بهتری برخوردار باشد قیمت سیمانکاری نمای ساختمان بیشتر خواهد شد.

کنیتکس نما

کنیتکس در اصل نوعی رنگ ساختمانی محسوب می شود که به آسانی برای پوشش دیوارهای داخلی و بیرونی می توان از آن استفاده نمود. این رنگ بر اساس حلال به چند نوع روغنی، پلاستیکی ،اکریلیکی تقسیم می شود. به گفته ی شرکت جهان فرود کنیتکس نما به خاطر استفاده از موادی با ویژگی منحصر به فرد مثل پرلیت، این رنگ ساختمانی در مقایسه با سایر رنگهای ساختمانی ،صنعتی عملکرد موثرتری در مقابله با شرایط جوی از خود نشان می دهد. استفاده از رنگ نمای کنیتکس دارای مزایای مختلفی می باشد از جمله این رنگ همه ی سطح مورد نظر دیوار یا نما را به شکل کامل و بدون به جای گذاشتن هر گونه درزو شکاف پوشش می دهد.
۲-این رنگ می تواند همه ی ترک ها و شکاف های موجود درسطح را به طور کامل پنهان نماید.
۳-دارای میزان تنفس بالایی است و به عنوان پوشش محافظ عمل می نماید. و از زوال در اثر خوردگی و سایش جلوگیری می نماید.
۴-انواعی از این نوع نما به طور کامل قابل شستشو می باشند. از نظر زیبایی تنوع زیادی در بافت ،طرح و رنگ عملکرد خوبی دارد.
۵-به علت پوش ناهموار و ضخیمی که به دست می دهد بیشتر قابلیت عایق صوتی و آکواستیک خوبی دارد.
۶-انواع مختلفی از رنگ کنیتکس در بازار موجود است. که برای پوشش نمای داخلی و خارجی استفاده می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. نعیم می گوید

  بسیار عالی بود.حتما ثبت نام میکنم

 2. سعیده همایی فر می گوید

  ممنونم از سایت تاریخ ما که سایت جهان فرود را بما معرفی کردند و کار پیچ و رولپلاک نما رو انجام دادیم. پارسال هم برای سیمانکاری اقدام کردم و از سایت شما سیمانکار استخدام کردم و کار عایق نمای بقل ساختمان رو برای ما انجام دادند و… تشکر از سایت جهان فرود و تاریخ ما

 3. کریم تالشی می گوید

  ضد آب سازی نما به کمک شرکت جهان فرود
  برای آب بندی نما در کرج به شکل صحیح، تنها از شرکتهای معتبری که در این راستا تخصص دارند کمک بگیرید زیرا انجام این کارها فقط نیازمند تجربه و تخصص بالا می باشد. جهان فرود می گوید: شرکت ما از تکنولوژی های جدید وبه روزی مانند بکارگیری مواد نانو برای ضد آب سازی نما در برابر فصول بارندگی استفاده می نماید. خاصیت مقاومی که این مواد دارند باعث افزایش سطح در برابر عوامل مختلف محیطی مانند باران، نور خورشید می باشد.
  روش اجرایی نانو روی سنگ و شیشه به این شکل است که ما ابتدا از دستگاه واترجت برای شست و شوی سطوح و برطرف کردن چربی، گرد، غبار از روی آن استفاده می نماییم. پس از ۲۴ ساعت که سطوح خشک شد توسط مواد نانو به کمک ابزارهای پمپ به سطح مورد نظر ساختمانی پاشش می دهیم که البته این کار به صورت حرفه ای توسط نیروهای متخصص شرکت جهان فرود و بدون داربست صورت خواهد گرفت.

 4. mehralizade444 می گوید

  روز گذشته ریزش دیوار جانبی یک ساختمان بر روی ماشینی که جنب این دیوار پارک شده بود، توانست صدمه مالی بسیاری را به خودرو فوق وارد نماید. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت اما دلیل آن نفوذ رطوبت ناشی از بارندگی های اخیر به داخل ساختمان و بی توجهی مالک به این موضوع ذکر شد.مالک محترم به راحتی میتوانست با تماس گرفتن با شرکت جهان فرود که کار نما و محکم سازی دیوار را انجام میدهند از ریزش دیوار جلوگیری کند اما با بی توجهی باعث این حادثه شد.

  حتما شما هم از این دست اخبار را شنیده اید و یا خود با آن ها مواجه شده اید. یکی از قسمت های مهم هر ساختمانی نمای آن به شمار می آید که علاوه بر زیباتر کردن شکل ظاهری ساختمان، به ایجاد چارچوب مشخصی برای آن کمک می کند. اما ریزش دیوار نمای ساختمان گاهی می تواند باعث دردسرهایی برای مالکان، رهگذران و یا خودروهایی که جنب دیوار ساختمان پارک شده اند شود. این مشکل یعنی کنده شدن بخش هایی از نمای ساختمان که می تواند قسمتی از سنگ نما یا ریزش دیوار سیمانی باشد؛ ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. ما در ادامه این مطلب به بررسی دلایل این اتفاق و راه های جلوگیری از آن و نحوه انجام مقاوم سازی توسط متخصصین این حوزه خواهیم پرداخت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.