مشهورترین و بدنام ترین زنان قاتل تاریخ+تصاویر

برخی پرونده‌های جنایی شهرت بیشتری نسبت به سایر پرونده‌ها دارند. این موضوع در کشورهای غربی پر رنگ‌تر است. در این گزارش با چند پرونده‌ی قتل مشهور در جوامع غربی آشنا خواهید شد که تا مدت‌ها ذهن مردم این مناطق را به خود مشغول کرده بود.

جوآن دنیهی، انگلستان

او یکی از خطرناک‌ترین قاتلان انگلستان بوده و بنا به اعتراف خود تمایل شدیدی به قتل و خونریزی با هدف سرگرمی داشته است. این قاتل انگلیسی در سفر خود به هارواردف سه مرد را (دو تن را قبل از سفر و یک تن را در طول مسیر) به قتل رساند.

جین ویبر، فرانسه

این زن فرانسوی به دلیل کشتن کودکان به شهرت رسید. او دو فرزند خود را نیز خفه کرد. در سال ۱۹۰۸ میلادی محاکمه شد و به زندان افتاد. پس از مدتی به دلیل بروز علایم دیوانگی از زندان آزاد شد. او پس از آزادی از زندان همچنان به قتل‌های خود ادامه داد و برای بار دوم به زندان افتاد. او باز هم از زندان آزاد شد و در سال ۱۹۱۸ میلادی با طناب دار خودکشی کرد.

آیلین وورنوس، آمریکا

او یک قاتل زنجیره‌ای اهل ایالات متحده آمریکا بود و در سال ۲۰۰۲ میلادی به جرم کشتن ۷ مرد اعدام شد. او یک فرد منزوی با رفتارهای غیر اخلاقی بوده و در کودکی مورد آزار جسمی و جنسی قرار گرفته بود که زمینه ساز قتل‌های زنجیره‌ای او شد. او در هنگام اعدام این جمله را گفت: «من با سنگ‌ها در دریا شنا می‌کنم، من باز خواهم گشت، باز خواهم گشت».

ایوانووا تامارین و دختر ۱۷ ساله اش اولگا، استونی

 

با مشهورترین و بدنام ترین زنان قاتل آشنا شوید

این مادر و دختر قاتل مردان را پس از فریب به درون خانه خود می‌کشاندند. ورود به این خانه هیچ خروجی نداشت. همین موضوع توجه همسایگان را به خود جلب کرد. سرانجام پلیس از خانه آن‌ها جسد ۲۷ مرد را پیدا کرد. آن دو اعتراف کردند که ۴۰ مرد را پس از سرقت اموال و دارایی شان در سال ۱۹۱۲ میلادی به قتل رسانده اند.

بیل گونس، نروژ

 

با مشهورترین و بدنام ترین زنان قاتل آشنا شوید

او یک زن بزرگ جثه بود. خانواده‌ی او در یک آتش سوزی مشکوک کشته شدند، پس از ازدواج آتش سوزی باز هم اتفاق افتاد و خانواده جدید او در آتش سوختند. سرانجام پرونده‌ی ماجرای آتش سوزی‌ها در ابتدا قرن بیستم با مفقود شدن بیل گونس برای همیشه بسته شد.

بیورلی آلیت، انگلستان

 

با مشهورترین و بدنام ترین زنان قاتل آشنا شوید

بیورلی آلیت پرستار کودک بود و بچه‌های تحت مراقبت خود را به عمد می‌کشت و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. او جرایم خود را در ۵۹ روز انجام داد.

دانا سوئه گری، آمریکا

 

با مشهورترین و بدنام ترین زنان قاتل آشنا شوید

دانا سوئه گری قاتل آمریکایی هدفی جز سرقت اموال و کارت‌های اعتباری زنان سالخورده نداشت. یکی از پیرزن‌ها توانست از دست او فرار کند و پلیس را در جریان بگذارد.

دلفین لالوری، آمریکا

 

با مشهورترین و بدنام ترین زنان قاتل آشنا شوید

این زن ثروتمند آمریکایی خدمتکاران خود را با شکنجه به قتل می‌رساند.

ماریا سوآنبرگ، هلند

 

با مشهورترین و بدنام ترین زنان قاتل آشنا شوید

این زن هلندی صد تن را مسموم کرد و کشت. اوج قتل‌های او بین سال‌های ۱۸۸۰ تا ۱۸۸۳ میلادی بود. همه این قتل‌ها با انگیزه‌ی مال اندوزی و کسب ثروت بوده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات