اقدامات وحشتناک آغا محمدخان قاجار برای ارضا جنسی خود در حرمسرای قاجار

با سقوط صفویان و از هم‌گسیختگی ایران، سنت حرمسراداری برای مدت نسبتا طولانی از میان رفت.
س از آنکه افاغنه (پشتون‌ها) بر اصفهان مسلط شدند، چون خود قائل به چنین اسباب و تشریفاتی نبودند حرمسرای بزرگان صفوی را ویران و از میان بُردند که در راس آن حرمسرای افسانه‌ای شاه سلطان حسین با بیش از هزار زنِ صیغه‌ای و کنیز و خدمتکار بود که به دستور محمود افغان منحل گردید.
پس از نادر و در عصر زندیه نیز حرمسرایی به وجود نیامد و کریم خان زند که با لقب وکیل‌الرعایا حکم می‌راند به جز همسر قانونی و تعدادی خدمتکار و محبوبه، سودای دیگری در سر نداشت.
اما با طلوع دولت قاجارها توسط آغامحمدخان حرمسراها دوباره تشکیل شد و از شاه گرفته تا درباریان هرآن‌که دستی به دهان می‌رساند برای خود مجمعی از زیبارویان فراهم ساخت.
آغامحمدخان که در نوجوانی از مردی ساقط، خواجه و مقطوع‌النسل شده بود، در این عرصه تشنه‌تر از سایرین بود و در زمان خود گوی سبقت را از همگان ربود.
آغامحمدخان که حتی توانایی مجامعت با مرغی هم نداشت برای خود حرمسرایی بزرگ از زنان زیبا و ماهرو ترتیب داده بود.
او چون قادر به کامگیری از زنان نبود با روش‌هایی که به اعمال سادیستی شباهت داشت این بیچارگان را عذاب و شکنجه می‌نمود.
آغامحمدخان با مضروب و خونی ساختن باسن زنان بوسیله شلاق، گاز گرفتن و زخمی نمودن پستان زنان، ضربه زدن و فرو کردن اشیا مختلف به اندام‌های جنسی زنان و دیگر اعمال خشونت‌آمیز اقدام به ارضای تمایلات بیمارگونه‌ی خود می‌نمود. پیداست که زندگی در چنین حرمسرایی بی‌شباهت به دوزخ نبوده و زنان بخت‌برگشته در حرمسرای وی متحمل چه درد و رنج و عذابی شده‌اند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
20 نظرات
 1. هادی می گوید

  بی ادب بوده .

 2. مهدی می گوید

  کثافت بزرگی بوده پس

 3. حسن غفاری می گوید

  خاک توسر این خواجه عقده ای

 4. حسین می گوید

  این مطلب را با کدوم سندیت قبول کنیم؟
  حداقل ام یه منبعی رو (هرچند غیر واقعی) مینوشتین تا بشه باور کرد!

  1. النا<: می گوید

   این مطلب رو می تونید در کتابهای زیادی ببینید از جمله انقراض صفویه نوشته لارنس لاکهارت و تاریخ عضدی نوشته شاهزاده احمدمیرزا

  2. والو می گوید

   دقیقا مرسی ازت که گفتی این موضوع رو…

 5. هادی می گوید

  در مورد فتوحات و یکپارچگی ایران و میراث این مرد بزرگ هم بگویید.

  1. I LIYA می گوید

   خخخخ فتوحات مرد بزرگ فتوحات بخوره تو سرش مردک نا لایق اخته

  2. کابوس مغول تبارها می گوید

   شکی نیست که خودت از نسل قاجاری وگرن به یک حیوان بی ارزش و دودمان خونخوار و بی سواد و شرفش نمیگفتی مرد بزرگ و به در آوردن هزاران چشم و شکنجه ایرانیان نمیگفتی یکپارچگی و به حمله انتقام جویانه و از روی حماقتی که باعث دشمنی روسیه و ضربه در آینده و جدا شدن و باج دادن قسمت اعظمی از خاک مملکت به روس بود نمیگفتی فتوحات. و به حکومتی که با خیانت شروع شد برات افتخاری نداشت.

  3. Zand می گوید

   کدام مرد این جانور حتی زن هم نبوده

   1. Darya می گوید

    درست صحبت کنید! ما الان تو قرن ۲۰۲۱ هستیم اما ذر عجبم این همه حماقت از کجا میاد..
    چه چیزی باعث شدی تویی که از زن زاده شدی
    زن بودن و مایه تحقیر بدونی و همچین حرف جنسیت زده ای بزنی؟
    الان تو با این سادیسمی فرقی داری برادر؟

    1. هادی می گوید

     واقعا انسان خیلی شجاعی بود همیشه از زل زدن دیگران به او عصبانی میشد بخاطر همین بود که چشم مردمو درمیاورد خدا رحمتش کنه انشالله

 6. هادی می گوید

  فکر کنم کریم خان وکیل الخود راءیان در این چیزهایی که شما میگویید نقش محوری را داشته چونکه وی را با مقطوع النسل نمودن به چنین وضعیتی دچار نموده است.

  1. پیمان رضازاده می گوید

   سلام دوست عزیز. هادی خان برادرم برخلاف نوشته معدودی کتب تاریخی، مقطوع النسل کردن آغا محمدخان بوسیله عادلشاه افشار جانشین و در واقع غاصب سلطنت نادرشاه انجام گرفت.بعداز مرگ نادر محمدحسن خان قاجار پدر اغامحمدخان که در زمان پادشاهی تهماسب قلی خان فراری بود قصد تصرف استراباد را کرد. کوتاه سخن اینکه عادلشاه بسمت گرگان لشگرکشی میکنه ولی در جنگ نمیتونه محمدحسن خان رو بکشه یا حتی به اسارت بگیره اما اغامحمدخان ۶ ساله رو اسیر میکنه و چون پسر زیبایی بوده از قتلش صرفنظر میکنه. و بدلایلی که جای گفتن اون اینجا نیست بعدها اونو مقطوع النسل میکنه. برای بررسی بیشتر می تونید به کتاب آغامحمدخان نوشته خانم امینه پاکروان (چاپ اول : ۱۳۴۸) مراجعه فرمائید.

  2. Reza zandi می گوید

   وقتی نمی‌دانی داری ازکی یا چی صبحت میشه لزومی نداره بی سوادیتوهمه بدونن

 7. پیمان رضازاده می گوید

  این مطلب رو می تونید در کتابهای زیادی ببینید از جمله انقراض صفویه نوشته لارنس لاکهارت و تاریخ عضدی نوشته شاهزاده احمدمیرزا عضدالدوله و …

 8. امير می گوید

  ترکان قزلباش بزرگترین دشمن ایران و ایرانی بوده اند

  1. اکبر می گوید

   آقا اینطور نگید برید مطالعه کنید

 9. حدیثه می گوید

  واقعا جای بسی تامل و تاسف داره ..یه کسی مثل کوروش هخامنشی و خاندانش انقدر مایه ی مباهات ایرانی و یه کسی مثل این خواجه ایرانی رغبت نمیکنه اسمشو بیاره
  باید گفت انسان اگر در زندگی زجر کشیده ای اگر مقطوع النسلت کردن اگر بهت ظلم شد حالا که تاج سر شدی سزاوارتر نبود انسانیت رو در حد اعلا نشون بدی؟نشون بدی لایق بهترینهایی.نشون بدی مردی و جوانمردی فقط به …داشتن نیست؟

 10. حمید خان جان می گوید

  اخته بودن احتمالا بدین معنی نیست که نمی تواند رابطه جنسی برقرار کند و یا از لذت جنسی محروم است بلکه شاید به معنی این است که منی او قادر به بارورکردن نیست و یا به عبارتی منی او دارای اسپرم نیست زیرا جهت اخته کردن بیضه های شخص را می کشیدند و یا به آن آسیب وارد می کردند تا مقطوع النسل گردد. بنابر این این که گفته اید که توانائی مجامعت با مرغی را نداشت حالا سوال این است که چه دردی از او دوا می شود که خلایقی از زنان زیبا را دور خود جمع کند و هرشب در جلو و عقب آنها چیزی فروکند و با شلاق به باسن آنها بزند و پستان آنها را گاز بگیرد؟ این تناقض نیست این همه نون خور به چه درد او می خوردند؟!! کسی که این حالات سادیسمی را دارد آیا می تواند به عنوان یک شاه بر یک مملکت سیطره پیدا کند و به عنوان یک مرد جنگی (حالا خوب یا بد کاری ندارم) فرمانده لشگر باشد؟ (توجه کنید او وارث یک تاج و تخت نبود بلکه او تاج و تخت ایجاد کرد و یک سلسله جدید براه انداخت این افرادی که یک سلسله جدید و یا حکومت جدید در طول تاریخ براه انداخته اند افراد معمولی نبوده اند و سطح شجاعت و قدرت آنها از انسانهای معمولی بسیار فراتر بوده است حالا چه خوب بوده اند یا بد). من جلوتر در جائی خواندم که همین آغا محمد خان قاجار مردی مذهبی بوده (منتها مذهبی داعش مانند و بدون رحم و ترجم) او در بسیاری از کارها از قرآن استخاره می گرفت حتی در کشتن افراد. او فردی نماز خوان بود و حتی هنگام نماز خواندن با اشاره ، نحوه مجازات مجرم را مشخص می کرد مثلا وقتی اشاره به زبانش می کرد یعنی اینکه زبانش را ببرید وقتی اشاره به چشمش می کرد یعنی اینکه چشمش را کور کنید وقتی اشاره به دست یا پایش می کرد یعنی اینکه دست یا پایش را ببرید وقتی اشاره به گردنش می کرد یعنی اینکه گردنش را بزنید و یا اینکه مثلاً او را آزاد کنید و . . . . در جائی خواندم که بعلت اینکه کوسه بود متوجه می شد که در پشت سرش او را استهزا می کنند زیرا در آن زمان ریش گذاشتن به عنوان یک مزیت بود و زنان بر ریش بزرگ شوهرانشان بر یکدیگر فخر می کردند لذا تصمیم گرفت که مردان دیگر هم ریش نداشته باشند که او در بی ریشی تنها نباشد و قانون مالیات یا جریمه بر ریش را تصویب کرد که موجب اعتراضات در کشور شد و عده از روجانیون با او ملاقات کرده و گفتند که خدا زکات و مالیات را بر گاو و گوسفند و خرما و کشمش و . . . اینها قرار داده و بر ریش قرار نداده و او را متقاعد کردند و او این قانون را ملغی اعلام کرد.بنابر این شاید ماجرای صحنه خونبار حرمسرایش بعلت قوه شهوانی زیاد او و همچنین بزرگی آلتش بوده که فقط با جلو زنان سیر نمی شده و از عقب هم نزدیکی می کرده است. الله اعلم. (مواظب باشید حرف مفت و تهمت الکی به آغا محمد خان نزنید که چند صباحی دیگر وقتی با او رو برو شدید(در آن دنیا) بدانید که فقط آتش جهنم شما را تهدید نمی کند بلکه ممکن است آقا محمد خان همین بلا را سر تان بیاورد!)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.