اقدامات وحشتناک آغا محمدخان قاجار برای ارضا جنسی خود در حرمسرای قاجار

با سقوط صفویان و از هم‌گسیختگی ایران، سنت حرمسراداری برای مدت نسبتا طولانی از میان رفت.
س از آنکه افاغنه (پشتون‌ها) بر اصفهان مسلط شدند، چون خود قائل به چنین اسباب و تشریفاتی نبودند حرمسرای بزرگان صفوی را ویران و از میان بُردند که در راس آن حرمسرای افسانه‌ای شاه سلطان حسین با بیش از هزار زنِ صیغه‌ای و کنیز و خدمتکار بود که به دستور محمود افغان منحل گردید.
پس از نادر و در عصر زندیه نیز حرمسرایی به وجود نیامد و کریم خان زند که با لقب وکیل‌الرعایا حکم می‌راند به جز همسر قانونی و تعدادی خدمتکار و محبوبه، سودای دیگری در سر نداشت.
اما با طلوع دولت قاجارها توسط آغامحمدخان حرمسراها دوباره تشکیل شد و از شاه گرفته تا درباریان هرآن‌که دستی به دهان می‌رساند برای خود مجمعی از زیبارویان فراهم ساخت.
آغامحمدخان که در نوجوانی از مردی ساقط، خواجه و مقطوع‌النسل شده بود، در این عرصه تشنه‌تر از سایرین بود و در زمان خود گوی سبقت را از همگان ربود.
آغامحمدخان که حتی توانایی مجامعت با مرغی هم نداشت برای خود حرمسرایی بزرگ از زنان زیبا و ماهرو ترتیب داده بود.
او چون قادر به کامگیری از زنان نبود با روش‌هایی که به اعمال سادیستی شباهت داشت این بیچارگان را عذاب و شکنجه می‌نمود.
آغامحمدخان با مضروب و خونی ساختن باسن زنان بوسیله شلاق، گاز گرفتن و زخمی نمودن پستان زنان، ضربه زدن و فرو کردن اشیا مختلف به اندام‌های جنسی زنان و دیگر اعمال خشونت‌آمیز اقدام به ارضای تمایلات بیمارگونه‌ی خود می‌نمود. پیداست که زندگی در چنین حرمسرایی بی‌شباهت به دوزخ نبوده و زنان بخت‌برگشته در حرمسرای وی متحمل چه درد و رنج و عذابی شده‌اند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
Subscribe
Notify of
guest
11 Comments
Most Voted
Newest Oldest
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها
هادی

بی ادب بوده .

مهدی

کثافت بزرگی بوده پس

حسن غفاری

خاک توسر این خواجه عقده ای

پیمان رضازاده

این مطلب رو می تونید در کتابهای زیادی ببینید از جمله انقراض صفویه نوشته لارنس لاکهارت و تاریخ عضدی نوشته شاهزاده احمدمیرزا عضدالدوله و …

امير

ترکان قزلباش بزرگترین دشمن ایران و ایرانی بوده اند

حسین

این مطلب را با کدوم سندیت قبول کنیم؟
حداقل ام یه منبعی رو (هرچند غیر واقعی) مینوشتین تا بشه باور کرد!

هادی

در مورد فتوحات و یکپارچگی ایران و میراث این مرد بزرگ هم بگویید.

I LIYA

خخخخ فتوحات مرد بزرگ فتوحات بخوره تو سرش مردک نا لایق اخته

کابوس مغول تبارها

شکی نیست که خودت از نسل قاجاری وگرن به یک حیوان بی ارزش و دودمان خونخوار و بی سواد و شرفش نمیگفتی مرد بزرگ و به در آوردن هزاران چشم و شکنجه ایرانیان نمیگفتی یکپارچگی و به حمله انتقام جویانه و از روی حماقتی که باعث دشمنی روسیه و ضربه در آینده و جدا شدن و باج دادن قسمت اعظمی از خاک مملکت به روس بود نمیگفتی فتوحات. و به حکومتی که با خیانت شروع شد برات افتخاری نداشت.

هادی

فکر کنم کریم خان وکیل الخود راءیان در این چیزهایی که شما میگویید نقش محوری را داشته چونکه وی را با مقطوع النسل نمودن به چنین وضعیتی دچار نموده است.

پیمان رضازاده

سلام دوست عزیز. هادی خان برادرم برخلاف نوشته معدودی کتب تاریخی، مقطوع النسل کردن آغا محمدخان بوسیله عادلشاه افشار جانشین و در واقع غاصب سلطنت نادرشاه انجام گرفت.بعداز مرگ نادر محمدحسن خان قاجار پدر اغامحمدخان که در زمان پادشاهی تهماسب قلی خان فراری بود قصد تصرف استراباد را کرد. کوتاه سخن اینکه عادلشاه بسمت گرگان لشگرکشی میکنه ولی در جنگ نمیتونه محمدحسن خان رو بکشه یا حتی به اسارت بگیره اما اغامحمدخان ۶ ساله رو اسیر میکنه و چون پسر زیبایی بوده از قتلش صرفنظر میکنه. و بدلایلی که جای گفتن اون اینجا نیست بعدها اونو مقطوع النسل میکنه. برای… Read more »