دانلود کتاب سرنوشت روح نوشته مایکل نیوتون

سرنوشت روح از مایکل نیوتون

 

شامل ۴۳۴ صفحه

 

ترجمه اختصاصی

 

تایپ شده با کیفیت بالا

 

دانلود کتاب

بخشی ازمتن کتاب:

ما چه کسی هستیم؟ برای چه اینجا هستیم؟ به کجا خواهیم رفت؟ در کتاب اولم بنام سفر روح که در سال ۱۹۹۴ منتشر شد، سعی کردم به این سوالات که همیشه مطرح بوده اند پاسخ دهم. افراد زیادی به من میگفتند که آن کتاب باعث شده است خود معنوی شان را پیدا کنند ، زیرا تا آن موقع نتوانسته بودند اینهمه اطلاعات و مطالب درباره زندگی در دنیای روح جمع آوری کنند. همچنین افرادی بودند که میگفتند کتاب سفر روح توانسته اطلاعات و احساسات عمیق و ریشه دار آنها را درباره ادامه زندگی روح بعد از خروج از جسم و بازگشت او به دنیای زمینی را به اثبات برساند. هنگامی که کتاب سفر روح منتشر و درتمام جهان به زبان های گوناگون ترجمه شد، خوانندگان از نقاط مختلف جهان میخواستند بدانند که آیا کتاب دومی هم در راه است یا نه؟

 

دانلود کتاب سرنوشت روح

زمان زیادی طول کشید تا درباره این موضوع به نتیجه برسم . جمع آوری تمام تحقیقات اولیه و نتیجه جستجوی سالهای طولانی، کار خیلی دشواری بود.تازه باید به آنها سرو سامانی میدادم، تا بتوانم مطلبی عالی و ماندگار از دنیای روح و زندگی جاودانی فراهم کنم. حس میکردم چیزی که وظیفه خودم میدانستم، انجام داده ام. در کتاب سفر روح در مقدمه توضیح دادم که من یک هیپنوتراپیست معمولی بودم و به روش همیشگی هیپنوتراپی میکردم و تا چه اندازه، نسبت به استفاده از هیپنوتیزم در زمینه های ماورالطبیعه و بازگرداندن افراد به زندگی های گذشته شان بدبین بودم. اولین باری که فردی را هیپنوتیزم کردم تنها پانزده سال داشتم و درسال ۱۹۴۷ بود. به همین دلیل است بسیار به مکتب قدیم وابسته هستم و در زمره نوگرایان جایی ندارم. به این خاطر بود که هنگامی که یکی از افراد تحت هیپنوتیزم من برای اولین بار درباره دنیای روح حرف زد، خیلی تعجب کردم. زیرا همیشه تصور میکردم آنهایی که فردی را به زندگی گذشته اش برمیگردانند ، فکر میکنند که ما در بین دو زندگی در مکانی ناشناخته سرگردانیم و آن مکان فقط یک پل برای عبور از زندگی ای به زندگی بعدی است.

 

دانلود کتاب سرنوشت روح pdf

خیلی زود متوجه شدم که باید هرطورشده قفل خاطرات افراد را باز کنم و درباره ادامه موجودیت در آن مکان ناشناخته و اسرار آمیز اطلاعاتی کسب کنم. سالها حوصله کردم و دم نزدم و تا میتوانستم به تحقیق ادامه دادم تا اینکه بالاخره توانستم یک مدل عملی از ساختار دنیای روح برای خود به وجود بیاورم و اثرات درمانی آن را نیز پیدا کنم. همچنین متوجه شدم اینکه فرد مذهبی باشد یا اعتقادی به مذهب نداشته باشد،یا به فلسفه ای معتقد باشد که بین این دو است ، اصلأ اهمیتی ندارد.زیرا تمام افراد زیر هیپنوتیزم گزارشاتی یکسان از دنیای  روح  می آورند.

 

بر این اساس من کارم را ” بازگرداندن روح به گذشته شان ” نام گذاری کردم . درحقیقت اینکار یک رشته هیپنوتراپی تخصصی در زمینه زندگی بعد از مرگ به حساب می آید. هدف من از نوشتن کتاب سفر روح این بود که اطلاعاتی قوی و منسجم ، مرتب و مرحله به مرحله در اختیار شما بگذارم.این اطلاعات به شما نشان میدهد که مرگ و رفتن به آن سو چگونه است ، چه کسی به استقبالمان خواهد آمد  ، به کجا خواهیم رفت و تا زمان انتخاب جسم بعدی برای بازگشت به دنیای زمینی، در آن دنیا در حالت روح چه خواهیم کرد.

 

در دهه ۱۹۸۰ ، درحالی که برای دستیابی به الگویی عملی برای بررسی جهانی که بین دوزندگی به آنجا میرویم تلاش میکردم ، همزمان تمام مراجعین سایر رشته های هیپنوتراپی را متوقف کردم. درطی آن دوره فقط مشغول تهیه مکالماتم با ارواح بودم که در بین آنها اسراری از دنیای روح برایم نمایان شد و مرا جذب خود کرد. همچنین این اطلاعات باعث شد که من بیشتر به تحقیقات قبلی ام اعتماد پیدا کنم و همین امر باعث راحتی خیال من شد.

 

سالها گذشت و من درحال تحقیق در خصوص دنیای روح بودم. در آن مدت من یک انسان منزوی به شمار میرفتم ، چرا که فقط مراجعینی را قبول میکردم که درباره دنیای روح برایم اطلاعاتی میآوردند و البته با آنها هم فقط درمورد تجربه ها خود ونزدیکانشان گفتگو میکردم. همچنین به هیچ کتابخانه مراجعه نمیکردم زیرا نمیخواستم تحت تأثیر مطالب بیرونی درباره ماورالطبیعه قرار بگیرم. هنوز هم فکر میکنم که این انزوا و دوری از ایراد سخنرانی در مجامع عمومی ، برای من نیاز بود و از تصمیمی که گرفته بودم پشیمان نیستم.

 

دانلود رایگان کتاب سرنوشت روح

 

وقتی که لس آنجلس را ترک کردم و در دامنه کوه های سیرا در ایالت نوادا نوشتن کتاب سفرروح را به پایان رساندم، امیدوار بودم بتوانم دوران باز نشستگی خود را گمنام باشم.اما اشتباه میکردم . بیشتر مطالبی که در آن کتاب بود ، تازه بودند و نظیر آنها را هنوز منتشر نکرده بودند. به همین دلیل مدتی بعد هزاران نامه از ناشران دریافت کردم. اکنون خودم را مدیون موسسه لولین میدانم که با شجاعت و شهامت تحقیقات مرا به عموم مردم عرضه داشتند. کمی بعد از من درخواست شد که سفرهایی به قسمتهای مختلف جهان داشته باشم تا سخنرانی ها و  مصاحبات رادیویی و تلویزیونی خود را آغاز کنم.

 

مردم دوست داشتند  اطلاعات بیشتری در خصوص دنیای روح کسب کنند و دائمأ این سوال از من میشد که آیا مطلبی منتظر نشده از تحقیقات من باقی مانده است یا خیر.من باید به تمام سوالات پاسخ میدادم. در حقیقت من هنوز اطلاعات زیادی داشتم که انتشار نشده بود ، زیرا به نظرم مردم آمادگی پذیرش آنها را از طرف یک نویسنده ناشناس نداشتند. در حالی که تمام افراد مطالب سفر روح  را نوید بخش میدانستند، اما رغبتی برای نوشتن جلد دوم آن کتاب را نداشتم. در نهایت تصمیم گرفتم راهی میانی را انتخاب کنم. در چاپ پنجم سفرروح فهرستی را به آن اضافه کردم و طرح روی جلد کتاب را هم تغییر دادم و قسمتهایی را برای روشن کردن بعضی مطالب آن به کتاب اضافه کردم.

 

اما این کارها هم خواسته مردم را برآورده نکرد . آنها هرهفته نامه هایی را برایم ارسال میکردند و تعداد نامه ها هرروز افزایش میافت. در این نامه ها همه میخواستند درباره حیات پس از مرگ بدانند. مردم به دنبال من میگشتند و میخواستند به مطب من مراجعه کنند . بنابراین تصمیم گرفتم کار خود را در تنها در یک محدوده ادامه بدهم از سر بگیرم. بعد از مدتی متوجه شدم که ارواح پیشرفته ای برای هیپنوتیزم نزد من میآیند. به این دلیل که در حال نیمه باز نشستگی بودم و ساعات کار روزانه ام کمتر شده بود، مراجعینم باید بیشتر در صف انتظار مینشستند تا با من ملاقات کنند. بنابراین ارواح جوان و تازه کار که در حالت بحرانی روانی به سر میبردند این انتظار را تحمل نمیکردند و ارواح پیر و پیشرفته که حوصله و صبر بیشتری داشتند ، در انتظار مینشستند. این افراد همان هایی بودند که میخواستند قفل های ذهن را بشکنند و به حافظه روحی خود مراجعه کنند، تا بتوانند با قدمی راسخ تر برای رسیدن به اهدافشان مسیر زندگی را طی کنند.

بهترین از سراسر وب

عضویت
اطلاع از
guest

1 نظر
پرامتیازترین
جدیدترین قدیمی‌ترین
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها
گلرخ

چرا تبلیغ می کنید دانلود رایگان کتاب سرنوشت روح. موقع دانلود باید پول پرداخت کنیم؟