تاکسی های اینترنتی در خدمت حمل حیوانات خانگی

0 5,073

تاکسی های اینترنتی در خدمت حمل حیوانات خانگی

اگر صاحب یک حیوان خانگی هستید، حمل و نقل حیوانات همواره یک موضوع چالش برانگیز برای شما خواهد شد. خصوصاً در فضای فرهنگی حاکم بر کشور ایران که هنوز مقوله نگهداری از حیوانات خانگی در بی مهری غریبی مانده است. شرایطی را تجسم کنید که حیوان خانگی شما نیاز به خدمات فوری دامپزشکی دارد و یا اینکه لازم است این همنشین بی زبان را در سطح شهر بنا به هر دلیل واجبی جا به جا کنید. اگر از اتومبیل شخصی استفاده می‌ کنید احتمالاً چندان چالش سنگینی متوجه شما نخواهد شد؛ اما اگر این احتمال را می ‌دهید که اتومبیل شخصی شما در هر حال آماده برای استفاده نباشد و یا آنکه لزوما در هر حالتی نمی توانید حمل حیوانات خانگی خودتان را به انجام رسانید، آنگاه چه خواهید کرد؟

حمل حیوانات خانگی با تاکسی های اینترنتی
حمل حیوانات خانگی با تاکسی های اینترنتی

 

فرض کنید در محل کار هستید و به شما اطلاع می دهند که حیوان خانگی شما نیاز فوری برای حضور در یک دامپزشکی را خواهد داشت. در چنین حالتی چه کار خواهید کرد؟ آیا می توانید از سیستم حمل و نقل عمومی برای حمل سگ و گربه و یا جا بجایی حیوانات خانگی خود استفاده کنید؟ اینکه بخواهید همراه با تاکسی های شهری و یا تاکسی های اینترنتی حمل حیوانات خود را به انجام رسانید و در این بین با اکراه سنگین راننده مواجه شوید، اتفاق پسندیده‌ ای نیست؛ اما همه ما می دانیم که این اتفاق ناپسند در صورت استفاده از سامانه های حمل و نقل عمومی رخ خواهد داد. پس باید فکری کرد تا هرگز با این رفتار های نامناسب مواجه نشویم.

ظاهراً نمی ‌توانیم فرهنگ و یا الزامات جا به جایی حیوانات خانگی در سطح اجتماع را تغییر دهیم. این موضوع در هر جایی از دنیا یک چالش جدی است و تقریباً در هر کشوری که باشید نخواهید توانست به این راحتی از سیستم حمل و نقل عمومی برای حمل حیوانات خانگی خود استفاده کنید. در چنین حالتی در مواقع اضطراری آن زمان ها که واقعاً نمی ‌توان از خودروی شخصی استفاده کرد و یا به هر دلیلی در کنار حیوان خانگی خود نیستیم، چطور می توانیم جا به جایی حیواناتی که داریم را به انجام برسانیم؟

راه حلی مدرن برای حمل حیوانات

پاسخ به سوال مطرح شده در ابتدای مقاله چندان پیچیده نیست. کافیست از تاکسی حیوانات استفاده کنیم. می پرسید تاکسی حیوانات دیگر چیست؟ خب، این می‌ شود یک سوال درست و حسابی که بهتر است این طور به آن پاسخ داده باشیم:

همه شما از تاکسی های اینترنتی در فضا های امروز شهری آگاه هستید. تاکسی هایی که همراه با اپلیکیشن های نصب شده بر گوشی های هوشمندی که دارید به راحتی و با سرعتی معقول همراه با خدماتی شایسته در اختیار شما قرار می گیرد. حال اگر بخواهیم جای انسان را با حیوان در تاکسی های اینترنتی عوض کنیم، می ‌شود تاکسی حیوانات. یک سامانه اینترنتی که می ‌تواند حمل حیوانات مانند سگ و گربه را در کمال امنیت همراه با شایستگی ای که می خواهید به انجام رساند. بدون آنکه کوچکترین نگرانی و یا رفتاری ناشایست متوجه حیوان شما در تمام مراحل حمل حیوانات باشد.

اما احتمالاً بگویید که خب، این تاکسی حیوانات که می تواند حمل گربه و یا سگ را به انجام رساند، چیز خوبی است. کار راه انداز است؛ اما این چیز های خوب برای همان کشور هایی است که صاحب فرهنگ طولانی در نگهداری از حیوانات هستند. آیا در ایران هم می توانیم از چنین امکاناتی بهره‌ مند باشیم؟ بله، چرا نتوانیم. مثلاً یک سامانه اینترنتی با نام پت راید(petride.ir) در این روز ها که می گذرد در فضا های شهری ایران فعال است. سامانه ‌ای که عمده خدمات خود را متوجه حمل و نقل حیوانات خانگی کرده است.

راه حلی مدرن برای حمل حیوانات
راه حلی مدرن برای حمل حیوانات

آنها همراه با تجهیز یک ناوگان کاملاً مجهز از خودرو های مناسب برای حمل حیوانات خانگی در یک بستر اینترنتی با عنوان تاکسی حیوانات در نهایت امنیت و شایستگی خود را متعهد در جابجایی ، حمل و نقل و ارسال حیوانات خانگی در کل ایران می ‌دانند. شما که از یک حیوان خانگی در کنار خود مراقبت می‌ کنید، لازم است تا از وجود چنین سامانه ‌هایی در امر حمل حیوانات مطلع باشید. به هر حال کار است دیگر، شاید یک روزی نیاز شد تا بخواهید همراه با سامانه های حمل حیوانات، حیوان خانگی خود را بدون حضور خودروی شخصی خود و  در کمال شایستگی جا به جا کنید.

جهت ثبت نام و ثبت درخواست حمل حیوان دلبندتان از طریق لینک زیر وارد شوید:

https://petride.ir

 

/پایان رپورتاژ آگهی/

عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها