کاشی استخری جدید در ایران سرام

حتما شما هم می دانید استفاده از انواع مختلف کاشی و سرامیک در محیط های مرطوب باید تفاوت هایی با محیط های معمولی و غیر مرطوب داشته باشد. اصلی ترین ویژگی که یک کاشی استخری باید از آن برخوردار باشد ویژگی آب گریز بودن آن است. این ویژگی می تواند در بیسکویت کاشی پیاده شده باشد و یا اینکه لعاب کاشی به گونه ‌ای باشد که مانع نفوذ آب به داخل بیسکویت مخصوص کاشی شود. از جمله دیگر ویژگی های کاشی استخری جدید می توان به تنوع بسیار بالای طرح، مدل و نقش آن و همچنین انواع سایز بندی و درصد آب گریز بودن این کاشی ها نیز اشاره کرد . استفاده از کاشی استخری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث جذابیت ظاهری استخر می شود، بلکه باعث دوام بسیار بالای استخر نیز خواهد شد و شما در کوتاه مدت نیاز به تعویض و یا تعمیر کاشی های استخر نخواهید داشت. سرامیک اسلب یکی از با کیفیت ترین سرامیک های سایت ایران سرام است که می توانید قیمت و انواع آن را در این سایت مشاهده کنید.

انواع کاشی استخری جدید

انواع کاشی استخری جدید که امروزه توسط برندهای برتر تولید کننده کاشی و سرامیک تولید و به بازار فروش راه پیدا کرده‌ اند، خاصیت آبگریزی بسیار بالایی دارند. به گونه ‌ای که اگر شما قسمت برعکس کاشی استخری که هیچگونه لعابی ندارد را با یک کاشی معمولی کنار یکدیگر قرار دهید و روی هر کدام از آن ها چند قطره آب بریزید، خواهید دید که تحت هیچ شرایطی قطرات آب به داخل کاشی جذب نمی شوند. بنابراین اصلی ترین ویژگی کاشی های جدید تقویت خاصیت آب گریزی آن ها است. دومین ویژگی که این کاشی ها دارند قابلیت نصب آسان آن ها است. انواع مختلف کاشی های استخری دارای سایز بندی های متنوعی هستند که هر کس مطابق با سلیقه خود و نوع استخر خود می ‌تواند این سایز بندی ها و رنگبندی های مختلف را خریداری کند. انواع رنگ های تیره تا روشن، و رنگ های براق، مات و… در خط تولید کاشی های استخری به چشم می ‌خورد. همچنین کاشی های شیشه ای نیز در این دسته بندی جایگاه بسیار پررنگی دارند. کاشی های شیشه ای قابلیت آبگریزی بسیار بالایی دارند و به هیچ عنوان آب را به خود جذب نمی کنند. یکی دیگر از ویژگی های انواع کاشی استخری جدید، قابلیت ضد اسید بودن آن ها است. شاید شما هم تا به حال نام کاشی و سرامیک ضد اسید را شنیده باشید. هنگامی که صحبت از ضد اسید بودن یک کاشی به میان می آید، منظور مقاومت بسیار بالای این کاشی و سرامیک در برابر مواد خورنده و اسیدی خواهد بود. در واقع کاشی استخر باید از این ویژگی منحصر به فرد برخوردار باشد تا به راحتی بتوان محیط داخلی استخر را اسید شویی و تمیز نمود. اگر قصد خرید کاشی استخری را دارید حتما به این ویژگی‌ ها دقت داشته باشید و نوعی از کاشی را خریداری کنید که طی سال های متمادی مجبور به تعمیر و یا تعویض آن نباشید.

تفاوت کاشی استخری جدید با قبلی ها

ما سعی کردیم که در مطالب فوق به صورت مختصر و مفید در مورد ویژگی ها و خصوصیات کاشی های استخری توضیحاتی را برای شما ارائه دهیم. در واقع اصلی ترین تفاوت بین کاشی های استخری جدید با قبلی ها را می توان در ویژگی های ذکر شده خلاصه نمود. در گذشته کاشی های استخری به اندازه الان قابلیت آبگریزی قوی نداشتند و به اندازه کاشی های جدید بادوام و مقاوم نبودند. این کاشی ها قدرت بسیار زیادی در برابر مواد خورنده و اسیدی و همچنین رطوبت دارند و مقاومت بسیار بالایی نیز در برابر ضربات از خود بروز می دهند. بنابراین به صورت کلی می توان اصلی ترین تفاوت کاشی استخری جدید با قبلی ها را در دوام و عمر آن ها خلاصه نمود. هنگامی که شما استخر روباز یا روبسته خود را با استفاده از کاشی های استخری جدید و بادوام بسازید، به طور حتم تا سالیان سال نیازی به تعویض و یا تعمیر این کاشی ها نخواهید داشت. اما در صورتی که از کاشی های بی کیفیت و معمولی بدین منظور استفاده کنید؛ در کوتاه مدت مجبور خواهید بود که کاشی های استخر خود را تعویض کنید. کاشی های بی کیفیت عمر و دوام کمتر از یکسال دارند و به طور قطع در برابر آب و همچنین در برابر اسید شویی های استخر دوام نخواهد آورد. بنابراین به هنگام خرید کاشی استخری نه تنها به قیمت کاشی ها، شکل ظاهری و رنگ این محصولات؛ بلکه به کیفیت آن ها نیز توجه ویژه داشته باشید.

اگر به دنبال کاشی استخری مناسب و با کیفیت هستید، گروه کاشی و سرامیک ایران سرام، همراه شماست. ایران سرام، عرضه کننده انواع کاشی و سرامیک برندهای معتبر داخلی و خارجی، کیفیت و اصالت را در کنار قیمت مناسب، برای شما به ارمغان می‌آورد.

عضویت
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها