پرستش آلت تناسلى در هند

با پرستش آلت تناسلى در هند بیشتر اشنا شوید

 

در میان عده از هندوان ((شیوا لیگا))، عنوان و علامت آلت تناسلى است . در این باره سخن فراوان گفته شده است که آلت تناسلى مورد پرستش عده اى است ولى آیا این پرستش به آلت تناسلى مردان است یا در مورد آلت تناسلى زنان هم چنین باورى هست ؟ در میان عده از هندوان ((شیوا لیگا))، عنوان و علامت آلت تناسلى است .

در این باره سخن فراوان گفته شده است که آلت تناسلى مورد پرستش عده اى است ولى آیا این پرستش به آلت تناسلى مردان است یا در مورد آلت تناسلى زنان هم چنین باورى هست ؟ بدرستى روشن نیست .

بنا به روایتى ، زنالت آلت مردان و مردان آلت زنان را مى پرستند چه آنکه در معبد ((مندیر)) مجسمه آلت مرد و زن در حال آمیزش ، آویزان شده و مورد ستایش هر دو گروه مى باشد. در این رابطه یکى از دوستان که به کشور تایلند سفر کرده بود، داستانى را از گروه آلت پرستان آن کشور براى ما اینگونه روایت مى کرد:

 ((در یکى از روزها به اتفاق چند نفر از دوستان براى گردش از محل سکونت بیرون آمدیم . در یکى از خیابانهاى پرجمعیت به یک ساختمان بسیار زیبا و پر شکوه رسیدیم که جمعیت فراوانى داخل و خارج مى شدند، از ماءموران دولتى که براى محافظت در آنجا در گردش بوند جویا شدیم ، معلوم شد که ورود براى عموم آزاد است .

به اتفاق همراهان به درون ساختمان رفتیم . داخل آن بسیار حیرت انگیز بود، زیرا شکل آلت مرد را از سنگ مرمر تراشیده و سر آن را با طلاى زرد و سفید زینت داده بودند، گروهى بدور آن گرد آمده و زمزمه اى مى کردند، و گاهى به حالت احترام سر خود را فرو مى آوردند، و دو دست خود را بر هم نهاده و نزدیک صورت مى گرفتند، و آنگاه آهسته آهسته با قدم هاى شمرده ، به طرف آلت رفته و با دستان خود آن را لمس مى کردند و به صورت و بدن خود مى کشیدند، توجه زنان بیشتر بود!

از شخصى درباره این مراسم سؤ ال کردم ، او که مردى آگاه بود گفت : این مذهب آلت پرستى از چند صد سال پیش از کشور هند بوسیله بعضى از بازرگانان آن دیار به این سرزمین راه یافته و هم اکنون .

هزاران نفر از مرد و زن این کشور بدین عقیده اند، و هر روز عده زیادى به این معبد وارد شده و مراسم را انجام مى دهد و اکثر زائرین ، زنان و دختران مى باشند. زنان براى باردار شدن و و دوشیزگان براى دست یابى به ازدواج یا پسران دلخواه خود، به این مجسمه توسل مى جویند! و در دیگر شهرهاى تایلند نیز عده اى بر این عقیده و باورند.))

منبع کتاب تاريخ اديان و مذاهب جهان جلد اول
ممکن است شما دوست داشته باشید
عضویت
Notify of
guest
17 Comments
پرامتیازترین
جدیدترین قدیمی‌ترین
بازخورد درون خطی
دیدن تمامی دیدگاه ها
حمید خان جان

یا آلت و یا آلت و یا آلت . به حق بزرگی و عظمتت تو را سوگند می دهیم که سایت «تاریخ ما را» همیشه موفق و پیروز بگردان . ای بزرگ شکست ناپذیر گناهان ما را بریز ، آبروی ما را نریز بحق عظمت و شوکتت

A,A

اگه بری هند یه دستی بکشی به اون جک سوسماری مرد هندی که بهش میگن (ماد ماهات )که تو غرفه ها لخت نشستن و منتظر مرید وگناهکاری مثل توهستند شاید هم شفا بگیری هم بخشیده بشی تازه هم باید باید ماچ بکنی وپول هم بدی!!

سلمان

البته آلت پرستی در ژاپن هم تا جایی که اطلاع دارم وجود داره و هرساله تندیس آلت جنسی مردانه رو به درون شهر میارن و مورد ستایش قرار میدن

mehdi

در حدی نیستی اسم ژاپن بیاری هر وقت روت شد اسم ملتت رو بیاری برو بهترین کشورای دنیارو کوچیک کن

رامین

مگر اسم ژاپن رو اوردن حد میخواد ، نکنه اسم آبا و اجدادت رو اورد ، ژاپن کشوری هستش که وحشی گری در آن در اوج بود و قرار بود همپای آلمان نازی در دنیا حکومت کنه ، حالا این بنده خدا گفت در ژاپن هم چنین دینی هست ، بهتره در گوگل یک سرچ ساده کنی بد بیا اینجا دهن خودت رو باز کنی

اراد

محترمانه بهت میگم زر نزن بدبخت معلومه هیچی از فرهنگ ژاپن بلد نیستی و قشنگ معلومه میخواستی بگی منم هستم

admin

اینکه این مطلب محبوب ترین مقاله سایت بوده، یکم ی جوریه خخخخ
http://www.engforkid.cim

عرفان

در جوابهای دو پیام از آراد: اون جنابی که گفته بودن ژاپنی ها هم آلت پرست دارن کاملا درست گفته بودن.خوب بود قبل از اینکه گارد بگیرید اول یک جستجویی میکردید.کشورهای هند،بوتان ،ژاپن،تایلندو آمریکا دین آلت پرستی هم دارند.

امیر حسین

در جوابmehdi
شما هم مثل اینکه ژاپنی ها رو دیگه خیلی دست بالا گرفتید.یعنی چی در حدی نیستید که…!!؟؟چه خبره بابا یه خرده یواشتر
در ضمن رومون میشه اسم کشورمون ایران رو بیاریم اگه فقط عقلمون به چشممون نباشه وقدرت درک لازم رو داشته باشیم.ان شاالله خدا توفیق بده

م.م

خیلی باحاله خخخخخخ

امیر حسین

در جواب A,A
بله انتخاب دین اختیاریه،ولی به عنوان مثال اگر در کل زندگیمون دقت کرده باشین ما با اختیاراتمون تو زندگی کلی راههای اشتباه انتخاب کردیم که بعدها پشیمان شدیم.
در هر صورت بت پرستی،حالا هر چی که باشه به دلایل عقلانی و منطقی کار اشتباهیه وهمین دلیل کافیه که خود بت ها ،خالق یا سازنده ای دارن
والبته که مسخره کردن وخندیدن به دینهای مختلف اصلا کار درستی نیست

آرین

کانامارا ماتسوری یا جشنواره عورت ذکور پولادین (به ژاپنی: かなまら祭り) نام یک فستیوال سالیانه است که در ماه آوریل در شهر کاواساکی، کاناگاوا در ژاپن برگزار می‌شود. این فستیوال هر ساله به منظور بزرگداشت آلت تناسلی مردان برگزار می‌گردد

علی

چه دین خوبی 👌 خوش به حالشون

A,A

توکشور هند که همه دینی وجود داره آلت پرستی هم هست،ولی نکته مهم اینجاست اونجا یه کشوری هستش با آزادی حتی دردین وعقیده که میمون وگاو آلت ومجسمه وخیلی چیزهای دیگه به نظر ما ومردم دنیا عجیب و خنده دارهست میپرستند وهیچ کس دین کس دیگر رامسخره نمیکنه وبالاتر وبهتر نمیدونه بعدش هم یه کشور هست که فقیر هم زیاد داره ولی دومین کشور شاد جهان هستن.دین اونها اختیاری و دل خواه هستش وازهم جداست .مافقط شنیده ایم یا کلیپ یافیلمی درمورد آلت پرستی دیدیم. بعدشم بهشون می‌خندیم ،حالا حق انتخاب اختیاری هستش نه اجباری..

رامین

به خاطر همین آزادی که شما میفرمایید صدها سال است که مستعمره انگلیس هستند چرا که مکر انگلیس همین است که مردم یک کشور را غرق خرافات کند تا بتواند حکومت کند

اراد

مگه خدا چشه اینا میرن آلت می‌پرستن بعدشم جنابی که گفتی ژاپنیا آلت پرستن برو یکم اطلاعاتتو درباره این کشور زیاد کن و انگ نچسبون به این کشور موفق و هوشمند این کشور خدایان زیادی داره مثل خدایان مرگ و… ولی اصلا خدای آلت نداره و معلومه همین جوری واسه خودت میبافی ژاپن خدایان زیادی داره ولی مثل هندیا خل و چل نیستن بزن گاو و…. اینا بپرستن جالب اینجاست اینا تا گاوها از وسط جرشون نده و دل و روده شون و درنیاره دست بردار نیستن. ژاپن کشور موفقی بوده و هست این ماهم عقب مونده نیست با شکست… مطالعه بیشتر »

رضا ف

سلام دوستان به نظرم احترام به عقاید و آرا سایرین نشانه جایگاه و شخصیت هر فردی هست اما در مورد آلت پرستی ( ویا هر شی و جاندار و … )در این کشورها در این زمانه مثل سالهای دور نیست از نظر اعتقادی آنها هم دیگر مثل آن دوران و به آن شدت فکر نمی کنن و به آن نمی پردازن ولی به عنوان سنت ها و تاریخ شان و زنده نگه داشتنش به صورت نمادین هنوز پابرجاست از ابتدای خلقت انسان همیشه به نیرو و وجودی برتر برای رسیدن به اعتلا و آرامش نیاز داشته و که لطف پروردگار… مطالعه بیشتر »