پرستش آلت تناسلى در هند

با پرستش آلت تناسلى در هند بیشتر اشنا شوید

 

در میان عده از هندوان ((شیوا لیگا))، عنوان و علامت آلت تناسلى است . در این باره سخن فراوان گفته شده است که آلت تناسلى مورد پرستش عده اى است ولى آیا این پرستش به آلت تناسلى مردان است یا در مورد آلت تناسلى زنان هم چنین باورى هست ؟ در میان عده از هندوان ((شیوا لیگا))، عنوان و علامت آلت تناسلى است .

در این باره سخن فراوان گفته شده است که آلت تناسلى مورد پرستش عده اى است ولى آیا این پرستش به آلت تناسلى مردان است یا در مورد آلت تناسلى زنان هم چنین باورى هست ؟ بدرستى روشن نیست .

بنا به روایتى ، زنالت آلت مردان و مردان آلت زنان را مى پرستند چه آنکه در معبد ((مندیر)) مجسمه آلت مرد و زن در حال آمیزش ، آویزان شده و مورد ستایش هر دو گروه مى باشد. در این رابطه یکى از دوستان که به کشور تایلند سفر کرده بود، داستانى را از گروه آلت پرستان آن کشور براى ما اینگونه روایت مى کرد:

 ((در یکى از روزها به اتفاق چند نفر از دوستان براى گردش از محل سکونت بیرون آمدیم . در یکى از خیابانهاى پرجمعیت به یک ساختمان بسیار زیبا و پر شکوه رسیدیم که جمعیت فراوانى داخل و خارج مى شدند، از ماءموران دولتى که براى محافظت در آنجا در گردش بوند جویا شدیم ، معلوم شد که ورود براى عموم آزاد است .

به اتفاق همراهان به درون ساختمان رفتیم . داخل آن بسیار حیرت انگیز بود، زیرا شکل آلت مرد را از سنگ مرمر تراشیده و سر آن را با طلاى زرد و سفید زینت داده بودند، گروهى بدور آن گرد آمده و زمزمه اى مى کردند، و گاهى به حالت احترام سر خود را فرو مى آوردند، و دو دست خود را بر هم نهاده و نزدیک صورت مى گرفتند، و آنگاه آهسته آهسته با قدم هاى شمرده ، به طرف آلت رفته و با دستان خود آن را لمس مى کردند و به صورت و بدن خود مى کشیدند، توجه زنان بیشتر بود!

از شخصى درباره این مراسم سؤ ال کردم ، او که مردى آگاه بود گفت : این مذهب آلت پرستى از چند صد سال پیش از کشور هند بوسیله بعضى از بازرگانان آن دیار به این سرزمین راه یافته و هم اکنون .

هزاران نفر از مرد و زن این کشور بدین عقیده اند، و هر روز عده زیادى به این معبد وارد شده و مراسم را انجام مى دهد و اکثر زائرین ، زنان و دختران مى باشند. زنان براى باردار شدن و و دوشیزگان براى دست یابى به ازدواج یا پسران دلخواه خود، به این مجسمه توسل مى جویند! و در دیگر شهرهاى تایلند نیز عده اى بر این عقیده و باورند.))

منبع کتاب تاريخ اديان و مذاهب جهان جلد اول
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
دنبال کردن
guest
7 Comments
بیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
حمید خان جان

یا آلت و یا آلت و یا آلت . به حق بزرگی و عظمتت تو را سوگند می دهیم که سایت «تاریخ ما را» همیشه موفق و پیروز بگردان . ای بزرگ شکست ناپذیر گناهان ما را بریز ، آبروی ما را نریز بحق عظمت و شوکتت

A,A

اگه بری هند یه دستی بکشی به اون جک سوسماری مرد هندی که بهش میگن (ماد ماهات )که تو غرفه ها لخت نشستن و منتظر مرید وگناهکاری مثل توهستند شاید هم شفا بگیری هم بخشیده بشی تازه هم باید باید ماچ بکنی وپول هم بدی!!

admin

اینکه این مطلب محبوب ترین مقاله سایت بوده، یکم ی جوریه خخخخ
http://www.engforkid.cim

سلمان

البته آلت پرستی در ژاپن هم تا جایی که اطلاع دارم وجود داره و هرساله تندیس آلت جنسی مردانه رو به درون شهر میارن و مورد ستایش قرار میدن

mehdi

در حدی نیستی اسم ژاپن بیاری هر وقت روت شد اسم ملتت رو بیاری برو بهترین کشورای دنیارو کوچیک کن

علی

چه دین خوبی 👌 خوش به حالشون

A,A

توکشور هند که همه دینی وجود داره آلت پرستی هم هست،ولی نکته مهم اینجاست اونجا یه کشوری هستش با آزادی حتی دردین وعقیده که میمون وگاو آلت ومجسمه وخیلی چیزهای دیگه به نظر ما ومردم دنیا عجیب و خنده دارهست میپرستند وهیچ کس دین کس دیگر رامسخره نمیکنه وبالاتر وبهتر نمیدونه بعدش هم یه کشور هست که فقیر هم زیاد داره ولی دومین کشور شاد جهان هستن.دین اونها اختیاری و دل خواه هستش وازهم جداست .مافقط شنیده ایم یا کلیپ یافیلمی درمورد آلت پرستی دیدیم. بعدشم بهشون می‌خندیم ،حالا حق انتخاب اختیاری هستش نه اجباری..